ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
8. okt 2008

ahoj silvi, da sa, momentalne sa zamestnavam malovanim a v utorok idem do nemocky, tak chcem toho stihnut dovtedy straaaaaasne vela, cize cely den makam a vecer ked muz pride z prace tak si sadnem 😅

a ty co nove?

pointka
9. okt 2008

Ahojte, dovca bola skvela, 36-38 stupnov, som cierna jak briketa 🙂 len asi teplotna zmena sposobila, ze ma dnes strasne boli hrdlo.kaslem a asi aj teplotu budem mat ☹ to je nevyhoda zimnych exotickych dovoleniek...

annaanna
9. okt 2008

ahojte iscarky trocha vírusov prskam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 všetkým

scarlette
9. okt 2008

pointka a kde si vlastne bola?

my zjavne tento rok dovcu odkladame... drahy ide na niekolko dni koncom mesiaca do londyna, potom v polke novembra do stokholmu a koncom novembra uz je kuba trosku pridraha takze asi az februar marec ☹

pointka
10. okt 2008

scarlette v egypte - hurghade

macous
10. okt 2008

Ahoj holky, všechny zdravím při pátečku,
Aničko - díky budu je chytat 😀
Já jsem dneska vysmátá jak lečo, a to mi nebudete ani snad věřit, co se mi stalo, moje mila doktrorka se spletla, a odpověděla mi na můj pondělní mail asi omylem znovu, jenže něco jiného. Původní verdikt zněl, počkat na mrchu a pak se objednat na 25 den cyklu na utz před stimulkou. Já je tam od pondělí přemlouvala, abych mohla začít stimulovat hned tuhle mrchu a oni pořád že ne a žádný vysvětlení. No a doktorka mi dneska tim omylem napsala, abych se objednala na tohle pondělí 13 tého, tak jsem tam zavolala a ptala jsem se sestřičky, jak je to možný, že už jim to říkám od pondělí a že jsem tam mimichodem tenhle týden dvakrát byla a ona na mě, kdy mi má přijít ta mrcha, že to stihneme, jenže mě přišla už dneska! Tak jsem řekla, že mě to mrzí, ale že mě teda pěkně naštvali, že se jich prosím o ten utz od pondělka a že mi teď řekne tohle, a že si to teda ještě musím s jejich CARem nechat projít hlavou, no a víte co - budu stimulovat od neděle, když utz dopadne dobře mám, tam jet v neděli ráno, dr. tam má nějakou operaci, tak se mnou pak sepíše protokol a budu stimulkovat od 3 tího dne cyklu, prý to tak jde. Tak mi držte palce holky, budu to potřebovat 😀 😀 😀

misik1
10. okt 2008

jeeeeeeeeeeeeeej to je super, tak rychlo do dalsieho boja.... 🙂

macous
10. okt 2008

Ahoj Misik, já mám ráda, když to pěkně odsejpá, tak aby mi do toho ještě tak něco nevlezlo, to bych byla teda naprdnutá 😉

karkulka522
10. okt 2008

ahojte,Macous tak budem drzat palce aby vsetko vyslo na vybornu 😉 ,a ako dopadli nakupy-kupila si si nieco co ta potesilo?Dnes mi kamoska vravela ze pozna mamicku co po 10 rokoch cakania ostala tehotna prirodzenou cestou a teraz ma skoro rocnu dceru,ze sa modlila k svatemu dominikovi a babo si vymodlila.Nechcela som ju sklamat a nechala som ju v to uzase( mozno aj viera spravi svoje), no my vieme najlepsie ze to nase" modlenie" stoji riadny balik penazi 😒

scarlette
10. okt 2008

macous to vyzera super 😉

macous
10. okt 2008

díky holky moc, fakt jsem z toho přímo v euforii, tak snad se nic nepokazí 🙂
Karkulko, já už taky lidem nechávám jejich názory, pokud to nemá vyloženě se mnou nic společného 🙂 a koupila jsem nářadí ke krbu, konečně, tak dlouho jsem sháněla nějaké hezké 😀 Ale sobě teprve něco hezkého pořídím, asi botičky 😀

andy26
12. okt 2008

Ahojte kočky, všetky Vás zdravím a želám peknú nedelu.
Ako sa mi tu máte? Ja som bola taká unavená z práce, že som bola rada, že je počítač doma vypnutý.
Akosi sa toho veľa nakopčilo. ☹
Ja som dnes už 11 DC a vo štvrtok idem na ultrazvuk. Tak dúfam,že bude sliznica ako má byť a cez vikend bude hádam KET, ak sa teda malé mrazačiky dobre rozmrazia.
Kočky, už ste sa stretli s tým, ak beriete estrofen, aby ste začali krvácať. Ja som včera začala špiniť a dnes normálne krvácam... nechápem to.. má to tak byť?
Beriem odo dnes 3 x 1 a celkom sa obávam, či to mám brať, ak krvácam.

adinam
12. okt 2008

Ahoj Andy,Ty mi neuveríš,ale dnes ráno som na Teba myslela,že Ti napíšem. 😉 To krvácanie sa mi nezdá v poriadku,mohla si dnes ráno ísť do Iscare,určite tam majú službu.Nemáš číslo na Maršíka,žeby si mu zavolala?

andy26
12. okt 2008

Ahooooooooooj Adin, tiež na Vás myslím, čo tie výsledky? Je to všetko v poriadku, však?

Už som s ním volala, lebo sa mi to nezdá ani trochu a ešte zvažujem, či neisť s tým na pohotovosť.
Povedal mi, že to nie je normálne, ale že mám s užívaním pokračovať a že ak mi to krvácanie neprejde do utorka, mám prísť za nim, ak nie, tak platí ten štvrtok.
Ale s najvačšou pravdepodobnosťou sa KET odkladá 😠 ☹ ☹

adinam
12. okt 2008

Andy,ja by som asi išla na pohotovosť zistiť,čo sa deje.Vždy sa niečo musí skomplikovať,že?Ale ak to nebude na KET dobré,radšej ho o mesiac odložiť,ako sa trápiť nad ďalším neúspechom 😉 .
My sa máme takto-výsledky z amniocentézy sú v poriadku.Boli sme na morfologickom uzv,zatiaľ tiež O.K.Drobec celý čas skákal v brušku,aj doktor sa musel na ňom smiať.Len máme teraz trochu bolesti,tak prikázal nám ležať. 😒 Ale my to odležíme,len nech to dobre dopadne.

andy26
12. okt 2008

Adin, blahoželám k vysledkom. To sú dobré správičky, ma to teší. Nemáš foto drobčeka? Daj do albumu, keby ti bolo dlho. A už viete, či chlapček alebo dievčatko? A ako sa má Saxo? Vieme o nej niečo?

adinam
12. okt 2008

Andy-kuk do mojho pasu.A máš aj IP. 😉

andy26
12. okt 2008

Adin, asi sa idem obliecť a vybehnem na tú pohotovosť. A nenechám sa tam uložiť, len nech mi povedia prečo krvácam.

adinam
12. okt 2008

Prosím Ťa,potom sa ozvi,čo ti povedali.Urobia UZV a pojdeš domov,myslím na Teba 😉

andy26
12. okt 2008

hned, ako prídem, sa ozvem. Odchádzam.. tak hádam do hod. som doma

andy26
12. okt 2008

ahoj Adin, tak už som doma
a ako som predpokladala.... nič mi nepovedali... lebo oni nerobia IVF program... sú to amateri.... ledva ledva som ich ukecala na ultr., tam mi nič nenašiel, robil ho cez brucho, dal mi správu...ale ked som sa s ním bavila a dávala mu otázky, či to je sliznicou, tak nevedel ceknúť.
A napísal mi: že mám sliznicu 3,2 ( to je asi málo ) čo viem, pred KET by mala byť asi na 7 - 8 mm, tak ešte snád by mohla dorasť. Ovarium mám 32x24 a dominan. folik 20 mm. Inak tam dal celý pokec čo som mu povedala a to je všetko. Takže nič NOVE neviem.
Zajtra Maršík nerobí, takže mi ostáva len dúfať, že to prejde a že v utorok nebude treba nikam isť. Ale kedže pri mojom šťastí to tak nebude... v utorok na ultr. pojdem a povie mi, že KET nebude ☹ ☹ ☹

adinam
12. okt 2008

Joj,to sú doktori...Tá sliznica je ozaj veľmi malá 😒 .Predtým si mala už normálne načas MS?Lebo mne hovoril doktor,že aj tri mesiace može trvať,kým sa mi ustáli cyklus.Pamatám si,že po prvom IVF som dostala prvú MS normálne aj druhú a tretia sa dovalila už na 15 deň...tiež som bola z toho mimo,ale potom to už bolo O.K.Každopádne si počkaj,čo povie Maršík.Zatím pa a cez týždeň sa ozvi 😉

andy26
12. okt 2008

No Adin, je dosť malá,...to je fakt...ale nikdy som s tým problem nemala.. tak možno teraz. Mrška prišla presne ako švajčiarske hodinky. Počkam čo sa bude diať.. ved čo už.. blíži sa KET, prečo by sa nemohlo zase niečo skomplikovať? No nie? Ozvem sa, isto. Peknú nedelu aj Tebe, pohlad za mna bruško.

ufko
14. okt 2008

ahoj anikoad..

pls pozri IP 🙂 dakujem..
zajtra drzim palce..

adinam
14. okt 2008

Andy,moja 😉 ,tak ako si dopadla,bude KET,či nebude?

andy26
14. okt 2008

ahoj Adin,

tak krvácanie včera prestalo, tak som dnes nešla, ešte tak špiním ale rozhodla som sa, že pojdem vo štvrtok.
No a dnes som si všimla že mi šlo čosi blanovité von a od vtedy už ani nešpiním, tak ti neviem.. či to bola ta sliznica alebo niečo iné.. no uvidím vo štvrtok.
A Ty, ležkáš?

adinam
14. okt 2008

Tak to máš nejaké záhadné.No uvidíš vo štvrtok.Ja veru ležkám a už pádím spinkať 😉 .Ozvem sa vo štvrtok.pa.Držkaj sa.

sylvia21
15. okt 2008

AHoj kocky, ako sa tu mate? Uplne Vas zanedbavam, vobec nic nestiham 😝
Vo stvrtok sme napisali novu ziadost a asi v januari - vo februari sa do toho snad budeme moct pustit znovu.
Nestihnem Vas teraz precitat, mame tu i niekoho uspesneho ?
Na mna sa prilepili dalsie problemy, tak ich musim poriesit. Drzte palceky. Ja na Vas myslim stale dufam, ze sa aspon Vam dari vsekym dobre.
Krasny den 🙂

andy26
16. okt 2008

No ahoj Adin,

tak som dorazila dnes konečne už domov... od rána som sa nezastavila... vybavila som ale všetko, čo som chcela.
U doktora to prebehlo celkom hladko, všetko mám v poriadku, to krvacanie nebola mrchaňa, ale hormonálna porucha. Kontroloval mi sliznicu, bola v poriadku, vlastne všetko bolo ok, no a rozpísal mi ako mám brať ďalej lieky a teda počkám na druhu mrchu než príde a od nej za 15 dni na ultrazvuk.. takže si to zase odčakám.. no čo sa dá robiť, .. ale neva, čo nepočkám už?
Takže kontrola o mesiac. Aspon mám mesiac zase pokoj s doktormi.

No a teraz idem kuchtiť špecialitku pre mužíčka a potom snad už vyložím nohy a budem vychutnávať nič nerobenie.

Sylvi, no vitaj. Celkom chápem, že máš toho dosť a nič nestíhaš. Tak čo najskôr porieš a bud v klídku.. lebo na to by si mala myslieť v prvom rade.

Tiež by ma inak zaujímalo, či tu je niekto, kto je uspešný... alebo aspon čaká na testík.. je tu niekto?

Krásny den všetkým

sylvia21
16. okt 2008

Ahoj Andy, i ja idem varit veceru. Co sa chystas varit ty? Ja tam mam nejakeho zajacika 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre