ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

katulka25
7. apr 2014

@jane107 skus iscare a doc valky. Je fakt super

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2014

@jane107 ja nenachádzam slov. ja som sa v iscare stretla len s príjemným prístupom. ale niekto aj na iscare nadáva, je to aj o tom, že sme vtedy zraniteľnejšie a všetko osobne berieme. treba sa fakt len obrniť a isť si za svojim. strašne ti držím prsty.

jane107
7. apr 2014

@cucoriedkacucoriedka
Ďakujem, si zlatá, nech aj Tebe vychádza všetko, na čom Ti záleží 🙂 , hlavne tie detičky. Už si mamičkou?

jane107
7. apr 2014

:@katulka25
Ďakujem za Tvoju radu, skúsim si ho pozrieť na nete 🙂 .

jane107
7. apr 2014

@efkac

Ahoj, Ja mám pocit, že píšeme o tej istej lekárke, všetko stroho, prísne, v latinských názvoch, božechrán nejaká otázka zo strany pacientky 🙂. Zatiaľ si len čítam diskusiu a pomaly sa rozhodujem, mám čas, kým prídu výsledky a lieky tiež mám, takže zvážem. Ale určite do gyn-fiv už nikdy viac. Človek má sám, čo robiť, abyzvládol všetky podružné okolnosti brániace k túžbe po dieťaťtku, a nie, aby ešte musel riešiť niečie neprofesionálne správanie. A Ďakujem za držanie prstov, aj ja Tebe podobne 🙂 .

momitko
7. apr 2014

@cucoriedkacucoriedka cuci,uz si taky nadherny tyzden...zda sa mi,ze len pred nedavnom si lezala v ruzinove s ohss.myslim na teba,nech uz coskoro drzite drobceka v naruci! 😉

momitko
7. apr 2014

@ada83 adka,si velka bojovnicka,tento boj vyhras!!!

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2014

@jane107 dakujem aj ja
O par tyzdnov rodim.som v 36 tt.prve babo.po siedmych rokoch manzelstva a po roku v iscare🙂 neboj sa.dockas sa aj ty🙂

cucoriedkacucoriedka
7. apr 2014

@momitko ahoj.jej dakujem moja si zlatucka.rychlo to ubieha.chvalabohu
🙂 ty ako sa mas?

ada83
7. apr 2014

@momitko ahoj diik musim sa pridat k vam

momitko
7. apr 2014

@cucoriedkacucoriedka Noooo,vecne nevyspata ale inak fajn.tym,ze sme predcasniatka,neuveritelne behacky po lekaroch-asi neexistuje oddelenie,kde sme neboli. 😀 😀 takze len pekne ostante v brusku pokial to pojde.ale este sa chystam do iscare pre mrazacikov,ale uz ziadne hormony.este teraz ma mrazi predstava,ze by sa mal zopakovat stary scenar.maximalne nieco na zvysenie sliznice,snad nieco vymyslia,ved maju este dost casu.do dalsieho ivf rozhodne nepojdem,jeden ohss stvrteho stupna mi bohate stacil.pravdepodobnost,ze ho dostanem,je velka.tak sa drzte,nech je nas zase o jedneho viac 🙂

efkac
8. apr 2014

@ada83 držím palce, aby sa podarilo...🙂 chodíš stále k reismullerovej? ona navrhla soft?

jane107
8. apr 2014

@cucoriedkacucoriedka
Ahoj, blahoželám, parádička, teším sa. Nech Vám všetko dopadne, čo najlepšie. Hlavne, nech ste maličké a a Ty zdravé 🙂 .

ada83
8. apr 2014

@efkac hej chodim k nej a ona navrhla soft ale uvidime pono sa podarí iui a nebude 😉 potreba

efkac
8. apr 2014

@ada83 správne rozmýšľaš..🙂 kedy plánuješ testovať?

ada83
8. apr 2014

@efkac asi nedam test

efkac
8. apr 2014

@ada83 tak to ťa obdivujem, ja by som nevydržala...krv máš budúci piatok?

ada83
8. apr 2014

@efkac stvrtok piatok je sviatok mozno nevydrzim

cucoriedkacucoriedka
12. apr 2014

@momitko no tak riadne pendlujete.yz len vydrzat🙂 ani ja by som uz nesla do dalsieho ivf.mame aj my este piatich mrazacikov tak rozhodne dame sancu.🙂 nooo ved tiez malemu dohovaram ze mu je teraz super nech sa neponahla.ty si v ktorom tyzdni rodila?

cucoriedkacucoriedka
12. apr 2014

@jane107 dakujem si zlata.🙂

cucoriedkacucoriedka
12. apr 2014

@ada83 🙂 drzim prsty adka.🙂 tesim na kolajnice🙂

ada83
12. apr 2014
momitko
12. apr 2014

@cucoriedkacucoriedka my sme sa vypytali na svet 33+4,vacsi drobcek kradol mensiemu papanicu,tak museli von akutnou sekciou. 😔

cucoriedkacucoriedka
12. apr 2014

@momitko teda.ved pockaj mu to vrati.bude mu brat z taniera🙂 na oplatku.len vyrastie🙂

tarinek
14. apr 2014

ahojte, možno sem moja otázka nepatrí ale kedže ste tu väčšina návštevníčiek práve ISCARU chcela by som sa opýtať, ako to prebieha s tehotenskými testami po IUI. O dva týždne treba ísť na krv ale chcela by som vedieť ako je to potom s výsledkami, či sa môžem rovno objednať aj doktorke alebo výsledky budú až na druhý deň?

efkac
14. apr 2014

@tarinek výsledky krvi volajú v deň odberu popoludní okolo druhej, ak je krv pozitívna rovno Ti povedia, kedy sa treba objednať (zvyčajne o ďalšie dva týždne, kedy urobia utz na potvrdenie a ak si brala nejaké lieky na podporu, tak v nich budeš pokračovať; skôr nemá veľmi zmysel, nakoľko by nič nebolo vidno); ak je krv negatívna, je na tebe, kedy sa znova objednáš, ja som sa napríklad objednala hneď na ďalší cyklus na tretí deň, nakoľko som chcela hneď skúsiť ďalšie IUI...

efkac
14. apr 2014

@ada83 ahoj, tak ako sa držíš? myslela som na teba..🙂

ada83
14. apr 2014

@efkac ahoj da sa uvidime aki dopadlo iui nechame sa prekvapit

efkac
14. apr 2014

@ada83 takže čakáš až na krv a odolala si testom?..🙂

ada83
14. apr 2014

@efkac zatial hej mozno este dam test uvidime

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre