• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

20. januára 2017 
@ivabs v iscare, ale spracovanie vysledkov sa robi vo Vojenskej zeleznicnej... my sme cakali na vysledky dva mesiace
1. máj 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denulka85 ahoooj, no ano, ako sa tam dostanem a ako ju najdem?
1. máj 2014 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo uz ta tam dávam neboj nájdeš :wink:
2. máj 2014 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 My sme podali žiadosť 17.4. Budu ma kontaktovať z iscare hned ako im príde odpoved na žiadosť z VSZP?
Totižto mne to vychadza strašne natesno ....za cca 3 týždne by mala prísť odpoved na žiadosť a ak to chcem stihnuť další cyklus tak vtedy by som mala začať aj stimulovať, alebo potom počkať do dalšieho cyklu čo sa mi nie moc chce. ..nevieš či sa to dá nejako posúriť? A ešte otázočka. Co nasledovalo potom ako ti zavolali z Iscare že máš schválenú žiadosť?Už si si len prišla pre papiere, recepty a začalo sa stimulovať, alebo bolo potrebne ešte nejake vyšetrenie? Mne bolo povedane že budem mať kratky protokol.
2. máj 2014 o 14:50  •  čaká bábätko, termín má v máji 2017 (22. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misenaf ahoj ako ti zavolaju objednas sa k dr ona ta pozrie da recepti a od 2 dna si pichas menzesu. Oni volaju hnet v ted den ked maju ziadost okolo 15 niekedy to trva aj dlhsie to schvalenie
2. máj 2014 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosím vás, ktoré ste boli v ISCARE na ET koľkobunkové embryjko vám vkladali a s akým úspechom? :slight_smile: a ešte tiež vám pichli po ET Pregnyl?
3. máj 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ofrah ahoj 1 ivf 1 blast pichli pregnil a 2 ivf 1 6 a druhe 7 bunkove a pichli agolutin ale pri druhov ivf mi nieco aj pred vkladom pichli
4. máj 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 a to si mala ET alebo KET?
4. máj 2014 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ofrah to boli et pri ket nepichaju pregnyl
4. máj 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 a agolutin ti pichali tiež pri ET?
4. máj 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ofrah hej 1 ivf bol pregnyl a druhe sa valky rozhodol ze agolutin nie pregnyl tak musela ist sestricka potom preneho lebo mali tam len ppregnyl
4. máj 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.tak aj tu tu to hodim do fora:slight_smile: uz to mame za sebou. Martinko sa narodil 27.4. O 22:55 s mierami 3100 a 50. Uz sme piaty den doma z porodnice a postupne si zvykame:slight_smile: a inak dr. Petrova bola pri porode neuveritelna.nic neurichlovala a rodila som prirodzene a bez epi aj ked bola radsej zaplatena:slight_smile: takze vdaka bohu za tuto dr.
5. máj 2014 o 15:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@ofrah mne po pk cez sto bunkove;)
5. máj 2014 o 15:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka Gratulujem :slight_smile: Nech ste obaja zdravi a vsetko ostatne uz pride same :slight_smile: A kde si rodila, ak sa smiem spytat?
5. máj 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka kráááásne, tak nech ste obaja zdraví a gratulujem :slight_smile:
5. máj 2014 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ofrah ahoj, ja som po ET mala 1x blastocystu a 2x morulu a este nejake 3 xybunkove, vlozili mi blastocystu po PK a metode ICSI. A dnes mi v postielke spinka 6,5 mesacny krasny Risko s kludnou usmievavou povahou :slight_smile: Moruly som si dala zmrazit (zvysne xy bunkove tusim neprezili po PK....uz si nepamatam presne) a v septembri by sme skusili rozmrazit a uvidime :slight_smile: a tiez pichli pregnyl.
5. máj 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sarda17 dakujem velmi pekne:slight_smile: rodila som v ruzinove.vydupala som si prirodzeny porod a bolo to krasne;)
5. máj 2014 o 20:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ofrah dakujem velmi pekne:slight_smile:
5. máj 2014 o 20:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka gratulujem :slight_smile: a super ze si si vydupala prirodzeny...ja nepochopim porodnice, ktore cloveka odhovaraju resp. nahovaraju na vselico mozne nemozne a hlavne nic prirodzene (samotny porod, dotepanie, prilozenie hned po vybrati.....) ja som kvoli tomuto nerodila v statnej...
5. máj 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vidruska tak držím palce na sestričku :slight_smile:
5. máj 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vidruska dr petrova je total natural.vysla mi v ustrety lebo ma neuveritelne skusenosti zo zahranicia.ta ma hnala pri bolestoach do sprchy dala len cipky proti bolesti.cakala trpezlivo....sestry z nej uz boli na nervy.bfakt som mala stastie na dr.a to od pociatku v centre:slight_smile:
5. máj 2014 o 20:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cucoriedkacucoriedka blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
5. máj 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka obrovska gratulacia, prajem Martinkovi aj Tebe najma zdravicko, vitam ho na tomto svete :slight_smile: ja uz mavam sny o porode, nevie sa ci sekcia alebo prirodzeny kvoli operovanej platnicke v minulosti, necham sa prekvapit. :astonished:
6. máj 2014 o 11:38  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cucoriedkacucoriedka
Gratulujeeeeeeem :slight_smile: vela zdravicka prajem :slight_smile:
6. máj 2014 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka gratulujem a zelam len to naj, hlavne vela zdravicka a krasny zivot drobcekovi
6. máj 2014 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lea231
@sakura
@kaciatko81 dievcata dakujem vam velmi pekne:slight_smile:
7. máj 2014 o 07:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka cuci,gratulujeeeeeem,hlavne nech ste zdravucki obaja!
11. máj 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denulka85 :slight_smile: takže dievčatko to bude ,,teším sa,,, :wink:
@lea231 držím Vám palce,,, :slight_smile: ako ten čas letí, pomaly budete rodiť,,,,,,zaslúžite si to
11. máj 2014 o 20:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karkana dakujem moja dúfam ze Dr sa v 15 tt nemylila odvtedy sa nam skrýva :wink:
11. máj 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 nebola si dnes v iscare?..:slight_smile:
12. máj 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok