• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

3. decembra 2016 
ja mám už skoro uvarené..neviem sa toho dojesť u nás v robote to varí teta veeeeľmi dobréé, tak dnes skúšam uvariť prvý krat doma. Anglická zelenia, na prírodno kuracie vykostené stehná, zemiaky a volské oko... Ti vrelo doporučujem... rýchle a stráááášne dobre. Ked by si chcela presnejšie čo a ako, tak napíšem do IP.
A čo varíš ty zo zaja? :slight_smile:
16. okt 2008 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Andy,neboj mesiac rýchlo ubehne :wink: ,ani sa nenazdáme.Len si dávaj pozor,aby si nechytila nejakú chrípku z tohto počasia.Papaj vitamínky.Ja už verím,že Ti to vyjde.
My sme zatiaľ v poriadku,kopkáme veselo.Stále však oddychujeme...
Rýchlo uvar večeru,aby si mohla leňošiť,pa :slight_smile:
16. okt 2008 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj kočky, jen vás jdu na skok pozdravit, doufám, že se máte v rámci možností dobře a že už tady budou těhulky konečně přibývat :wink:
16. okt 2008 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,mozem sa pridat...? vstupujem do temy,lebo mame s manzelom pred sebou zrejme navstevu iscare,len nevieme,co nas caka... :rolling_eyes: podstupila som hsg,laparku,manzel ma hotovy spermiogram,este nam dnes krv brali kvoli vysetrnei hiv,zltacky a inych pohl.chorob a ak vsetko ok,dame ziadost do centra a budeme cakat... :slight_smile: len kolko pockame,netusime... :zipper_mouth:
16. okt 2008 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jastericka vitaj,

silvi a co sa deje?
baby ja som sa dnes vratila z nemocky, na krcku maternice mam stale nejaku ... kde sa mi hromadi krvicka, od dnesneho dna nemozem vooooobec pouzivat tampony /pre mna nepredstavitelne ale musim sa prisposobit/, sex mam povoleny az po nasledujucej menstruacii a o dva tyzdne mam vysledky z histologie... az potom sa uvidi co a ako... a tak som si myslela a dufala ze ti nasi snehuliaci dlho v mrazaku nebudu :angry: :angry: :angry:
16. okt 2008 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitaj jasterica a nch si v iscare spokojna
scarlette tebe robili hysteroskopiu, ze? ja idem na nu v stredu,tiez pozriet krcek....vraj je to len v takej anesteze ako OPU ano?
macous ako stimulujes a citis?
andy ja len podla toho co mas v pase, ty ides na ket alebo uz si po?
17. okt 2008 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Misik,

ja mám pred KET, mala som mať tento víkend, ale nič z toho nebolo, nakoľko som začala krvacať, sliznica je narušená a teda vďaka tejto hormonálnej poruche z toho zyšlo. Takže si počkám pekne krásne na mrchaňu a začnem stimulku, KET sa teda presúva na november. Uvidíme teda ako bude.

A čo Ty, po neuspešnom IVF? Ideš do ďalšieho boja, dúfam... čo Ta čaká?

Kočky, inak pekný víkend všetkým
17. okt 2008 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy mna caka v stredu 22.10. hysteroskopia u nas v iscare a ak bude vsetko o.k a bude sa dat, tak v dalsom cykle tiez KET, takze tiez november...stretneme sa na izbe? kolko mam adeptov na KET?
17. okt 2008 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No hysteroskopiu mám už uspešne za sebou, takže Ti držím palečky,nech to dobre dopadne. V stredu by mala isť na OPU Macoušek, takže už ste dve na zákrok... síce každá na iný...ale ja na Vás budem myslieť...aby to dobre dopadlo. A ty ak budeš po hysteroskopií tak Ta jeden cyklus nechajú v klídku ako mna... takže si myslím, že to skôr výde na začiatok decembra...alebo neviem teda no. Ale to by bolo milé sa stretnúť na izbe, čo ty na to?
Ja na KET dúfam už v novebri pojdem, ak už nenastanú nejaké hormonálne tanečky v mojom tele :sweat_smile: .
Inak milujem jesen, narodila som sa v novembri, aj svadbu sme mali v novembri a je to môj najoblúbenejší mesiac, tak dúfam,že sa zadarí aj ten KET a bude aj úspešný. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. okt 2008 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem, vravela ze hned v dalsom cykle, ale ved uvidime po strede...
nech sa teda tvoje telo pekne pripravi a ked mas november taky oblubeny, tak to by v tom bol cert, aby to nevyslo....drzim palce
17. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Macousku, v stredu sa drz, nech sa podari vybrat co najviac najlepsich a najkvalitnejsich folikov :wink:
Andy- zo zajacika vacsinou varim paprikas, alebo peciem, alebo polievocku alebo na prirodno so zeleninkou :wink:
Andy a KET sa uz teraz nebude konat, rozhodli sa Ti dat cerstve embryjka? Alebo ako?
Ahoj Jastericka - ziadost pride schvalena behom mesiaca i skor a tak ked ste teraz vporiadku a uz nic nepotrebujete poriesit, tak o chvilocku zacnes so stimulaciou, budeme Ti drzat palce. Ku komu chodis?
scarlettka - aj si bola hospitalizovana? IP
Misik HSK je v pohode. Ked tam budes, na recepcii sa spytaj, kedy ordinuje Ondrejcak , a mozes sa hned k nemu objednat. On tam byva myslim, ze vo stvrtky.

Aj vy kocky citite ten uzasny pocit z prichadzajuceho vikendu?
17. okt 2008 o 19:37  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babule, tak kuk do albumu sú tam fotečky miminiek :grinning:
inak ako sa tu mávate?
17. okt 2008 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dadulik ake mile dve fazulky...tak len nech pekne rastu...ty si nam dobrym prikladom, ze 2.IVF su uspesnejsie....
17. okt 2008 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holčičky,
Dadulik - moooc hezke :grinning: :grinning: :grinning:
Misik - trošku mě tlačí břicho a prsa, jinak dobrý, mám cca 15 folíků, tak by mohli být embrísci :slight_smile: na OPU jdu ve středu, pokud se na kontrole v pondělí nic nezmění :slight_smile:
Scarletka - to je teda otrava, budu držet palečky, aby to bylo všechno v pořádku :slight_smile:
Andýsku - napíšu :slight_smile:
Jasterica - vítej mezi námi :dizzy_face:
17. okt 2008 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHoj Dadulik - super vyzeraju male bobulky :slight_smile: v lavej dutinke je iba jedno, alebo sa mi to len zda, ze su tam dve? :wink:
Macousku - u teba to vyzera uzasne nadejne, velmi Ti drzim palce.
Misik - 2.IVF byva blizsie k uspechu, to mas urcite pravdu :slight_smile:
Ahoj Diorka - ako sa Ti dari?
19. okt 2008 o 17:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
misik ano je to v celkovej narkoze ako opu, trva to cca 15 minut - mne to robili aj s kyretom
macous dakujem,
silvi IP
19. okt 2008 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko kocky :grinning:
20. okt 2008 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dik, ako sa citis scarlette, si doma alebo v praci?
20. okt 2008 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
citim sa uplne v pohode, ostala som este na PN, doktorka mi kazali prist koncom mesiaca
20. okt 2008 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Adinam, ako drobček, kopká poriadne? dávno si sa neozvala, pošli nové info
my sa začína znova snažiť....... :wink: , zatiaľ ešte nič ale sme len na začiatku
20. okt 2008 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj jašterica, samotné schválenie netrvá dlho - cca mesiac, len závisí od poisťovne, na kedy vás zaradia a aj od doktorov, do poradovníku
ale ubehne to strašne rýchlo a pribudneš do zoznamu úspšných snažiliek :wink:
20. okt 2008 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Musim sa Vam pochvalit. Ako sme boli s manzelom v Egypte, sme sa snazilkovali a podarilo sa :slight_smile:
Sice s pomocou Merionalu, ale dnes 17DPO mam HCG 710 :slight_smile:
Krpca sme este nevideli, tak dufam, ze bude vsetko ako ma byt :slight_smile:
20. okt 2008 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,Pointka to je supeeeeeeeer spravicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,velmi ti prajem aby to uz teraz vyslo :wink: .A kedy ides k doktorke? Daj nam hned vediet.Jak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmm.
20. okt 2008 o 16:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V piatok idem na dalsiu kontrolu a krv, som jedna guca nervov :slight_smile:
Dakujeeem :slight_smile:
20. okt 2008 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pointka az mi prebehli zimomriavky udivu po chrbte... gratulujeeeeeem :grinning:
20. okt 2008 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paráda ... s pomocou alebo bez hlavne nech ste zdraví ... gratulujem
20. okt 2008 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: dakujem ste zlate
teraz to inak na vlastnej kozi citim, ze testom sa stres nekonci, ako si naivne myslime :slight_smile: este len teraz zacinam stresovat :slight_smile:

Inak rano som bola na krvi v iscare, sestricky videli aka som bleda, to z nervozity, tak ma chlacholili, potom boli take zlate poobede :slight_smile:
20. okt 2008 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak mi to este stale nejak nedochadza :slight_smile:
20. okt 2008 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved piatok nie je az tak daleko :wink: , a si teraz doma na PN?
20. okt 2008 o 16:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie je daleko, len niekedz aj par hodin je dlho
nie PN si nemozem dovolit byt, ale mam pohodickovu pracu, vymyslam reklamu, takze si namaham jedine mozog a prsty na pocitaci a deriem zadok :slight_smile:
20. okt 2008 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok