ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

evadek
15. máj 2014

@ada83 aha..takze to nemusi robit len ona?...no pekne...ale zas aspon,ze ti to povedala....A brala si aj nejake vyziv. doplnky vtedy?...Ja beriem uz od januara inofolic...ale ci to nieco so mnou robi..no neviem...

ada83
15. máj 2014

@evadek len kys listovú a tiez inofolic obcas

evadek
15. máj 2014

@ada83 to staci..kyselina listova je aj tak najdolezitejsia...Inak som nafuknuta ako balon a brucho ma boli ako, keby som do pol hodiny mala dostat menzes...
Uz aby bolo zajtra..mali sme dobry spermiogram..a zbytok sa uvidi..
Myslim na teba..nech tam ta cysta nie je...

ada83
16. máj 2014

@evadek diik aj ja na teba aby iui dobre dopadlo dnes budes viac nafuknuta

alexaba
16. máj 2014

Ahojte, vie mi niekto poradiť, či v Iscare v BA maju utrogestan? Počula som, že je na Slovensku už niet a chystám sa do centra na konzultáciu. Ďakujem pekne.

nikaaaaa
16. máj 2014

@alexaba Ahoj včera som volala a vraveli mi že už je dostupní v BA ho dostat všade hovorili že už by ho mali mať vo všetkých lekárnach aj mimo BA

alexaba
16. máj 2014

Chvaaalaa Bohu!!! 🙂))))Dakujeeeeeeeeem si ma potešila 🙂))
A neviete či už sa vrátila pani doktorka Grossová?

ada83
16. máj 2014

@evadek takze cysta sa ani nezmensial ani nic s nou nestalo dostala som antikoncepciu a potom sa uvidi

ada83
16. máj 2014

Ahoj vratila sa sa mi zda ze robi utorky a stredy nie som si sta lebo tera k nej nechodim @alexaba

ada83
16. máj 2014

@evadek ahoj aka bola iui

evadek
16. máj 2014

@ada83 tak po antikoncepcii praskne ...ja som tak dostala duphaston a praskla...Lebo ja antikoncepciu nemozem..mam krvne mutacie...
Inak cysta odide aj menzesom dost casto....
Inak hormony so mnou robia divy..staaaaaaaale placem..dnes som sa trochu zosypala , ked nam povedala,ze mame zly spermiogram a odvtedy som v slzavom udoli...Myslim, ze sme sa aj trochu nepochopili..No cele zle..inak inseminacia bola dost neprijemna..ako menstruacne krce....
Tak teraz uz len cakat na vysledok a prestat plakat...absurdne....rozplace ma vsetko....
Si pripadam ako strasna citlivka..pritom ja vydrzim veeela bolesti lebo mavam hrozny menzes...
Utrogestan mam zacat kedy?...Uz dnes vecer?..ci ?

evadek
16. máj 2014

@alexaba Maju..ja som si ho prave vyzdvihla v petrzalskom tescu -lekaren...

evadek
16. máj 2014

@ada83 vraj som 10 percent kt. sa tazko dostava dnu..a nasledne ich to boli....pokial by som nebola taka urevana bolo by to v poho..hadam druhy krat to uz zvladnem lepsie...🙂..trosku sa za seba hanbim🙂)

ada83
16. máj 2014

@evadek aj mne prii iui sa nemohla dostat cez krcok pytala sa ci som si ho nechala doma 🙂 mne povedala ze nieco bude asi s vajecnikami a asi niepojdeme na soft ale na velku stimulku len musime vyriesit tieto cysty aj ons povedala ze by mala zmiznúť ale nic sa s nou nestalo zatial som mala vzdy na lavo a vstrebali sa mam dostat menzes kazdu chvilu tak uvidime teraz idem k nej po dobrati antikoncepcie a uvidi sa

ada83
16. máj 2014

@evadek a robila ti ju na operacke ci u nej mne ju robila u nej v ambulancii

evadek
16. máj 2014

@ada83 hmmmm...to je zamotane....no som zvedava ako to na koniec dopadne a co ti zistia...Planuje aj nejake testy?...Ale pco nemas, ci?...Jaaaaj..my zeny...🙂
Tak nech pekne zmizne...vzdy si mala problemi s cystami?...ci uz mozno to mnozstvo hormonov...

evadek
16. máj 2014

@ada83 u nej v ambulancii..potom som si asi 10 minut polezala...a teraz som doma...a nic nerobim🙂
Inak ako ten utrogestan?..kedy mam dat prve dve...?..Aj ty si mala 2x2 ? to je vaginlne,ze?

alexaba
16. máj 2014

@evadek díky mooc 🙂 Už som sa zlakla že už nebude vobec 🙂 To bol zrejme iba chvílkový výpadok.

ada83
16. máj 2014

@evadek vecer po sexe by si ho malA dat ja som brala 2x2x2nemsla som pco

ada83
16. máj 2014

@evadek mal som aj laparku pred 2 rokmi s tebou am nic nezistili a teraz dr ze sa jej vobec nepacia moje vajecniky a pojdeme asi na normalne ivf nie soft

ada83
16. máj 2014

@evadek mali by si ho pravidelne kazdych 12 hodin

evadek
16. máj 2014

@ada83 dakujem...a tebe skontrolovala ci prislo k ovulacii...ci ono sa to berie, ze da sa pregnyl a musi prist?

evadek
16. máj 2014

@ada83 a aky velky je rozdiel medzi normalnym a soft? ...

evadek
16. máj 2014

@evadek dakujem..budem..kazdych 12 ....

evadek
16. máj 2014

@ada83 dakujem..budem..kazdych 12 ....

ada83
16. máj 2014

@evadek nie prisla som len na krv ona pride mala by soft je mala davka hormonov

evadek
16. máj 2014

@ada83 ..dakujem..si zlata..vdaka tebe mam vsetko jasnejsei🙂

ada83
17. máj 2014

@evadek 😉 som rada ze ti mozem pomoct inac ako som bola vcera u dr tak jej jedna volala a dr ze takuto spravu jej mam zavolat ja ze raz to pride urcite 😀

evadek
17. máj 2014

@ada83 dufam,ze aj ja budem taka silna..ked sa nepodari..to si strasne zelam..aby ma to nezlomilo az tak...a mala odhodlanie na dalsie....🙂
Uz sa nemozem docakat leta..som totalne letny typ..milujem teplo....mozme byt vela vonku ...chodit sa kupat..mozno ked nebudem tak intenzivne na to mysliet a uzivat si..tak sa to podari skor...🙂 ..Len niekedy ma tie neuspechy inych odradzaju..radsej by som citala o samyyyych usppechoch🙂
Pekny vikend ti inak prajem..🙂

ada83
17. máj 2014

@evadek aj ja tebe praje vela ludi hovori prestat na to mysliet ale neda sa neboj aj ja som bola vcera sklamana ze nemozeme ist na to kvôli tej blbej cyste a to betiem tolko liekov aby dom nic nemala a vidis. Aj idete niekam na dovcu mi uvidime podla situacie ako budeme pokracocat a ci sa podarí ale chcela by som niekam k moru

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre