ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
27. máj 2014

@evadek ahoj mam sa faj na kontrolu krvi sa musis tel. Objednat na 14 den po iui a potom okolo 13 ti budu volat ja som este nebola v centre este bud cely tyzden beriem antik a poyom az kontrola a co tes si si nedala este

evadek
27. máj 2014

@ada83 nie..nechcem si dat test...Aby som nebola sklamana..Tak, ci tak mam pocit, ze to nevyslo..momentalne sa citim, ze co chvila dostanem menzes..Tak v piatok pojdem na krv...dakujem..objednam sa....
Vsetky priznaky " tehotnosti" ( najskor to vboli priznaky z hormonov) ustupili..a ja sa citim, ze menzes je na ceste...
Tak buduci mesiac zase...
Tak mozno potom sa uvidime...🙂

ada83
27. máj 2014

@evadek este tp nezdavaj mozes byt tehotna

evadek
27. máj 2014

@ada83 ja to nevzdavam..len poznam svoje telo..a pocity,ake mam pred menzesom...
Uz sa psychicky a fyzicky pripravujem na druhu IUI..🙂 ...takze nic nevzdavam..Ked nedostanem menzes..kazdopadne pojdem v piatok na krv....a napisem ako to dopadlo🙂

ada83
27. máj 2014

@evadek dufam ze napises dobru spravu ze si tehotná

evadek
27. máj 2014

@ada83 🙂 a ja dufam,ze sa podari velmi skoro tebe.🙂..je tolko zien ktore mam pocit,ze si to zasluzia skor..ja bojujem este len kratko...ale poznam niekolkorocne snazilky...

ada83
27. máj 2014

@evadek dufam ze mas pravdu ze sa to skoto podarí, uz ma to ani v praci nebavi 😉 🙂

evadek
27. máj 2014

@ada83 mi vrav...uz mam toho dost...To je tak ked clovek mysli na vsetko,ale na pracu nie🙂)
Co inak robis?🙂

ada83
28. máj 2014

@evadek ja robin na poste za priehradkou a ty

evadek
28. máj 2014

@ada83 hej? 🙂A v ktorej casti? .. Ja robim mzdovu učtovnicku ...na nam. snp. ....

ada83
28. máj 2014

@evadek ja v Devínskej nemam to daleko do prace

katkacernakova
28. máj 2014

@ada83 vďaka za odpoveď 🙂 no neviem ako to bude, lebo laparku mi robili inde, ale nevadí. Viac ma trápi to, že sa mi neozívajú. Prečo to poisťovniam trvá tak dlho?! ☹

katkacernakova
28. máj 2014

@kikuska_wedge ďakujem za odpoveď 🙂

ada83
29. máj 2014

@katkacernakova neboj ozvu sa mozno maju dovolenku alebo je chorá ta pani skus si zavolat do poistovne povedia ti

katkacernakova
29. máj 2014

@ada83 zajtra im možno zavolám, keď budem mať čas... stresujem preto, lebo tento vikend by som mala dostať krámy a už som chcela začať s injekciami, no a teraz budem musieť čakať ďalší mesiac ☹ už sa to ťahá príliš dlho. Okoľo mňa každá rodí, alebo je tehotná a ja stále iba čakám... 😢 sorry za negatívne myšlienky. Musím sa pozbierať.

ada83
29. máj 2014

@katkacernakova neboj poznám to že všetký su tehotne aj ja mám s toho depku

evadek
30. máj 2014

@ada83 ahoj ..takze nic..Nie som...svojim sposobom som to cakala..ale aj tak mi to prislo luto..Tieto dva tyzdne boli tazke..stale som mala bolesti ako keby sa mal dostavit menzes..navyse vcera som skoncila na hematologii s podozrenim na trombof. stav....( bolest lytok,opuch...atd) ..Takze teraz mam dalsie injekcie do brucha...a navyse som si volala na stitnu zlazu ....po tristvrte roku mi stale nevedia nastavit lieky a zas mam zle vysledky...
Inak umele oplodnenie sa v Rakusku robia ked je TSH 2,5(stítna zlaza) ..ja mam 8...takze neviem ci sa mam vobec o nieco snazit...a nieco skusat IUI a pod....

lea231
30. máj 2014

evadek ...je mi luto, ze to nevyslo .... ale treba bojovat dalej. Inak sme pracovne "susedy" ...mam cestovku na Kamennom nam. pri Tescu 🙂 Pekny vikend

evadek
30. máj 2014

@lea231 ..jasne..nevzdavam sa..Je mi luto tych zlych vysledkov s hematol. a endok. ...a tieto dva tyzdne ktore boli fakt tazke....
Ale vsetky vysledky beriem do centra...a ide sa to znova riesit....
To fakt???🙂 Tu cestovku poznam...ja som veďla cafe viena🙂 ...
S ktoreho centra budes mat o chvilu babatko..a kolko to trvalo?🙂 A co ste absolvovali?

lea231
30. máj 2014

@evadek mam CK Tulave topanky 🙂 sme ako je Fortuna a Tipos z tej strany vonku ako je zastavka elektriciek. Cafe vienna navstevujeme s kolegynkou. Nam sa napokon podarilo prirodzene ...veru zazrak ale verim, ze hormony pomohli. Za sebou sme mali z 1. IVF neuspesne 1x ET a 2x KET .... vzdy vklady po dvoch blastocystach 100 bunkovych a nic. Este dvoch mrazacikov mame v Iscare.

evadek
30. máj 2014

@lea231 myslim, ze viem ktora🙂
Tak to je super...vzdy ma fascinuje ked sa to dlhoroc. snazilkam podari prirodzene...asi je to o tom,ze sa zmieria zo situaciou a vyrovnaju sa s tym 🙂
Tak dufam, ze sa podari i mne a adke a kopec inym bab kt. drzim palce 🙂 ( aj v reale)

ada83
30. máj 2014

@evadek ahoj to je mi luto viem ako sa citis poznam to dobre ale nezdavaj sa musime bojovat dalej a raz pride stastie aj k nam 🙂

ada83
30. máj 2014

@lea231 ahoj ty uz nie si v centrali v ck to ani neviem

lea231
30. máj 2014

@ada83 nie adi, makam uz na svojom .... spolupracujeme s 25 CK, tak kto ma chut na dobru dovolenku, najdeme urcite ... mame aj cenovo vyhodne Chorvatsko - vlastna doprava ale aj pre narocnych luxusne rezorty, plus letenky cely svet. cestovne poistenie a vlastne kratkodobe poznavacie zajazdy 1-5 dnove po Europe. 😲

lea231
30. máj 2014

@evadek pokusali sme sa celkom asi 2 roky .... v centre rok asi

kaciatko81
30. máj 2014

@katkacernakova neviem, ci je to pre teba este aktualne, ale niekedy sa da, ze ti to z car preveria v poistovni. Ono to moze byt schvalene, ale nemusi to byt este dorucene do car 🙂
@evadek lutost je normalna, bolo by zvlastne keby ti to vobec nebolo luto... mas uz testy na trombofiliu? To zvladnes, uvidis! Uvidis, co ti povedia v car, mozno treba najprv nastavit stitku a potom riesit. Vela stastia 🙂
@ada83 ahoj 🙂

ada83
30. máj 2014

@lea231 nejake chorvatsko prelom jul august z vlastnou dopravou nie daleko 🙂

ada83
30. máj 2014

@kaciatko81 ahoj ako sa mas a ako pokracujes

lea231
30. máj 2014

@ada83 jasne, adi napis mi do IP co asi hladate a najdeme 🙂 pekny vikend kocky

katkacernakova
30. máj 2014

Tak, dneska som volala do poistovne. Uz mam schvalenu ziadost 🙂 len posta to este nestihla dorucit do IS Care. Aj tam som volala, dostala som k dr termin este na dnes, tak som tam utekela. Dali mi stimulacny protokol, ukazali a vysvetlili, ako sa picha injekcia. Akurat som sa zabudla spytat, kolko dni sa to picha. Mp skratka je asi skratka lieku Menopur. Ale od 6teho dna je na papieri nie Mp ale Go. Neviete nahodou co to znamena? To je skratka druheho lieku? 😕 Inak vsetci boli strasne mili, len tolko veci mi tam zacali vysvetlovat, ze som sa zabudla spytat to najdolezitejsie 😒 Od zajtra si zacnem pichat, bude to sranda, ja sa na to neviem ani pozerat, bude treba si zvyknut 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre