ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
25. jún 2014

@alexia17 mne aj dr kazala ist na dovcu po tomto vsetkom a potom do boja uvidis mozno budes tehu 🙂

cucoriedkacucoriedka
25. jún 2014

@ada83 nie, ja som ho kupovala v nejakej žilinskej spoločnosti, cez net...si nepamatám. ale idem to kuki a dám ti vedieť.

alexia17
25. jún 2014

@ada83 akoze kedy tehu?

misenaf
25. jún 2014

@alexia17
@alexia17 kocky a mne vadia spermie ked to riesime mimotelovo? vsak spermie sa do mna dostanu az vo forme embrya....ach ja uz neviem uz nechcem ni vediet,citat.... 😠
Aj my planujeme last minute trochu sa resetovat od baby a ivf....nasa svadobna cesta mozno Turecko 😎

alexia17
25. jún 2014

@misenaf som niekde citala ze aj na embryo moze byt alergia lebo obsahuje cudzie "bunky". Ci mas alergiu ti povedala doktorka?

alexia17
25. jún 2014

My tu si mozeme planovat fakt len last minute v stadiu riesenia ;)

misenaf
25. jún 2014

@alexia17 nepovedal mi nikto mam 1.neuspesne ivf a rozmyslam zecsi dam porobit vysetrenia pred 2. Ale neviem ci sa tym zbytocne nezatazim ked u mna je diagnoza nepriechodne a endometrioza

alexia17
26. jún 2014

@misenaf ake vysetrenia by ti mohli urobit si clovek nastuduje priebezne. Ale ked sa dr. spytas za to nic nedas . Nato chodime do centra, aby nam poradili a spravili vsetky mozne vysetrenia. Clovek ma rad istotu v zdravotnom stave a hlada riesenia.

ada83
1. júl 2014

@cucoriedkacucoriedka hoj este si mi nedala adresu 🙂 na ten liek

alexia17
3. júl 2014

@ada83 tak zas nic. dosla MS, buduci tyzden idem do CAR, som zvedava co krv na protilatky, ci imuno a aky dalsi postup bude

leonetka
3. júl 2014

caute kocky, ste tu niektora, co absolvovala KET?

ada83
3. júl 2014

@leonetka hej 2 krat

ada83
3. júl 2014

@alexia17 to je mi luto ale neboj bude dobre

leonetka
3. júl 2014

@ada83 prosim, a mohla by si mi napisat, ako to prebiehalo? Myslim tym od pripravy az po vklad. Kedy sa zacina, ake lieky sa beru a naco su atd. Da sa to v ramci jedneho cyklu alebo dvoch?

ada83
3. júl 2014

@leonetka od 1 dna sa berie estrimac od 1 -5 dna kazdych 24 hod od 6-10 dna 12 hod 1 tab a potom kazdych 8 hodin a potom kontrola asi 10 den a poto sa pridava utros 3X denne a uzivas to az po krv takto

silvikam
3. júl 2014

Ahojte všetky, chcem Vás povzbudiť a dodať Vám sily do boja. Určite sa Vám to podarí. Aj ja som bojovala od roku 2001-2009 a vybojovala dvoch synov. Tak Vám držím palce.

leonetka
3. júl 2014

@ada83 cize je to cele v jednom cykle. asi nechodis k docentovi. no mne povedal, ze mam prist v strede cyklu, kedy ma zacne 'pripravovat" a potom dalsi cyklus bude vklad. nechapem preco cez 2 cykly. najhorsie je, ze sa vobec so mnou o tom nechce bavit ani nic vysvetlit. som dost z neho sklamana. Estrimac je naco?

alexia17
3. júl 2014

@ada83 uz mas termin na dovolenku a aj kam? 🙂

ada83
3. júl 2014

@leonetka na to aby si nemala ovulaciu ale da sa aj isr na ket bez tabletiek nie nechodim k nemu ked som mala ket tak som chodila d dr grosovej asi chce pozret ci nemas cysty

ada83
3. júl 2014

@alexia17 napisanu mam od 3.8. Ale ci ju mam ucite uvidim adi tyzden pred nou rozhodli sme sa ze v sobotu rano pojdeme na letisko a uvidime co ponuknu ak nic tak chorvatsko

alexia17
3. júl 2014

@ada83 to ste si pekne rozmysleli. My mame tiez tak naplanovanu. Ale nevieme ci niekam bo len tak doma

ada83
3. júl 2014

@alexia17 lepsie je ist niekam doma to poznas 😀

alexia17
3. júl 2014

@ada83 dam teda na tvoju radu a mozno sa niekde v cudzine stretneme ;)

ada83
3. júl 2014

@alexia17 kedy mas dovcu ak mas začiatkom augusta ,ak je to mozne 😀

alexia17
3. júl 2014

@ada83 vychadza nam dovolenka podla roboty od 4.8. Muz uz ma tak nahlasenu.

ada83
4. júl 2014

@alexia17 tak to by sme sa mohli stretnúť niekde pri mori

dejna0412
4. júl 2014

Ahojte dievcata,tak sa mi to krati 🙂chcem sa spytat ake lieky su najlepsie a injekcie?Som zaciatocnik takze neviem co ma vsetko caka?vy zu mate skusenosti tak viete co je dobre a co nie.Je to moje prve IVF.Dakujem Vam za kazde info 🙂Pekny den prajem 🙂

ada83
4. júl 2014

@dejna0412 ahoj co by si presne chcela vediet. Injekcie ti urci lekar

dejna0412
4. júl 2014

@ada83 ahoj Adi,co ma caka prvy den? Ci si mozem pytat gonal?kolko trva dlhy proces a tak. Ved ja ani neviem co sa mam pytat:(ked zbadam Dr. Zabudnem Ako sa volam🙂))

ada83
5. júl 2014

@dejna0412 dr ti to urci lieky podla toho ake mas schvalene cez poistovnu ale zvyknú dava gonal alebo pupuregon. Dlhy neviem ako prebieha mala som vzdy krátky a tam sa začína pichat od 2 dna menzesu potom 5den kontrola upravia sa ti davky a niekedy menia aj lieky a pridavaju sa dďalšie injekcie cetrotide. Neboj zvladnes to aj ja zabudnem u dr sA tiez opytat vela vela veci potom ma to napadne 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre