ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

leonetka
5. júl 2014

@dejna0412 ahoj, chapem ta 🙂 ja som tiez teraz absolvovala 1. iVF a vsetko bolo pre mna nove. 🙂 Ja som si lieky nevyberala, urcil ich lekar. Mala som Menopur cely cas, neskor s Cetrotidom. Oba maju tenucke injekcie, takze to nebolelo. Hlavne uz od zaciatku stimulacie pi vela tekutin 😉

leonetka
5. júl 2014

@ada83 no presne to ma zaujima, ist na vklad bez liekov. urcuje to lekar, alebo mozem mu to navrhnut aj ja, ze si to neprajem? 😕 viem, ze gestageny musim brat, skor ma zaujimaju tie estrogeny - tie by som nerada. nemam totiz problem s vyskou sliznice.

ada83
5. júl 2014

@leonetka ivf soft je s malými davkami hormonov alebo ziadnych ale to nehradi poistovna platis ho cele ja idem v septembri asi na ten soft mala som ist v aprili potom v maji a stale mam nejaky problem na vejecnikoch mam schvalenu aj 3 ivf ale dr chce skusit tento soft ale asi vyjde to tolko ako doplatky za lieky a mrazenie a uskladnenie pocitam cca 1000 eur

karkana
6. júl 2014

@leonetka mne práve docent navrhol KET bez liekov, ale ja som odmietla,,,,určite sa dá dohodnúť,,,,

smejlicka
6. júl 2014

ahojte baby nemate kontakt alebo mail na dr. reismullerovu?

dejna0412
6. júl 2014

@ada83 Adi mne poistovna nehradi ziadne lieky nakolko som samoplatca🙂pocula som o gonale,ze je dobry,tak preto som sa pytala a chcela som pocut vas nazor.No dufam,ze klapne vsetko ,nakolko Ms mam dostat 14.7. no a ja mam dovolenku od 31.7 do 18.8.tak by som to chcela stihnut v Tom case🙂ale dohodla som sa z mojim Dr,tu v Ch ze bude spolupracovat s Dr,z Sk 🙂takze na to hlavne nesmiem zabudnut aby mi napisal cely proces🙂

dejna0412
6. júl 2014

@leonetka Ahoj,no ja som zvedava ake mi da🙂chcela by som ale gonal nakolko je dobry..som samoplatca takze mi je jedno ake mi daju🙂aky si mala proces?ako dlho ti to trvalo????s pichanie nemam az taky strach...len sa bojim s tych hormonou co to urobi somnou.Aku si mala uspesnost?uz si po IVF?DAKUJEM TI

lindush123
7. júl 2014

Baby, neviem sa dnes cely den dovolat do Iscaru, ani na pevnu linku ani na mobil na recepciu... Maju dovolenku? Neviete?

lindush123
7. júl 2014

Uz som sa dovolala, tetuska ma asi dovolenku a mlady sa rozhodol, ze bude dvihat asi kazde osemdesiate zvonenie 🙂

ada83
7. júl 2014

@dejna0412 aj puregon je dobry a trochu lacnejší

dejna0412
7. júl 2014

@ada83 ok🙂 no neviznam sa v nich🙂 len viem podla kamsky ze je gonal dobry🙂

karkana
7. júl 2014

ja som mala z Fostimonu veľa vajok 15,Menopur 11,Puregon 5,,, ale u každej je to iné,,,,,ja som vždy trvala na tom, že chcem zas Fostimon, ked sa osvedčil,ale chceli iné vyskúšať,,,,, 😒

alexia17
7. júl 2014

a vela vajok je dobre?

karkana
7. júl 2014

@alexia17 dakedy áno,ale kvalitných, mne sa 10oplodnilo z 15,máš čo zamraziť, čo bola so mnou, mala 18 vajok, a oplodnilo sa jej 15, dve vložili -negat, zas dve vložili-negat,tri jej vložili ,-a má dvojičky,a ešte jej zostali zamrazené ,, závisí to od veľa faktorov,niekto má jedno a aj z toho otehotnie,,,,, 🙂

misenaf
7. júl 2014

@ada83 adi mala si pravdu ..v care mi zobrali krv na imunologicke....chcem s spýtať ty nemaš endometriozu?

dejna0412
7. júl 2014

Baby chcem sa vas este spytat. ..robili vam v Iscare predoperacne vys. ? Alebo u obvodneho? Dakujem

lindush123
7. júl 2014

@dejna0412 ja som bola u internistu na Heydukovej, nakolko tu nemam svoju obvodnu, v Iscare predoperacne nerobia

ada83
7. júl 2014

@dejna0412 oni ti daju papier na predoperacne

alexia17
7. júl 2014

Ja som bola u obvodneho aj u internistu. Ale aj v Care mi dali kontakt na internistu keby som u nas nevybavila. Bo obhednat sa k internistovi trva aj mesiac, maju toho vela

alexia17
7. júl 2014

@karkana ja idem v stredu do centra a uvidim co mi p. Dr. navrhne, co dalej.

leonetka
7. júl 2014

@dejna0412 ja som mala kratky protokol. a uspesnost asi taka, ze nebolo co vkladat. a este som schytala aj OHSS. skratka, debakel. 😒

dejna0412
7. júl 2014

@leonetka Ahoj,oh to mi je velmi luto☹skoda,ze to tak dopadlo!ja prajem kazdej z vas aby ste bolo konecne maminky🙂ja neviem aky protokol budem mat?neviem ani aky je dobry ci dlhy ci Kratky?ja nnevesem hlavu vobec...ked sa nepodari nahodou ze nebudem mat vajicka tak beriem darcovske🙂

dejna0412
7. júl 2014

No Baby ...musia mi dat niejakeho dr lebo ja nie som na sk poistena nic..jedine by som sla mojmu byvalemu ob,co som mala ked som zila na sk.

alexia17
8. júl 2014

@dejna0412 pytaj si v CAR kontakt na internistu, myslim, ze v BA si robia vsetko, nemusis ist k obvodnemu. Obvodny berie len krv

santamonica
8. júl 2014

@leonetka ahoj, ja chodim tiez k nemu...poradim ti, lebo tiez sa mi zo zaciatku zdalo, ze nic nepovie, ale s nim je to tak, ze sa ho musis pytat, pytat a on sa rozhovori, vysvetli, zavtipkuje.....ja ho mam nahodou rada 🙂 , uz nie je najmladsi, ale je to kapacita v tom co robi, mne pomohol k dvom tehu, este to nevyslo, teraz pojdem na KET a vdaka vysetreniam, co mi dal urobitl uz aspon vieme co je hlavny problem, takze nadej ostava..... drzim palce

dejna0412
9. júl 2014

@alexia17 dakujem ti🙂 no ved sa popytam🙂)) uffffff uz sa mi to krati🙂)) v piatok o 10 hod mame termin🙂))

alexia17
9. júl 2014

@dejna0412 tak to sa mozno stretneme. Ja som bola sice dnes, ale mam prist v piatok o 10.30 na kontrilne sono. A podali sme dnes do poistovne ziadost o IVF.

dejna0412
9. júl 2014

@alexia17 super🙂 takze sa tam niekde stretneme🙂) my mame o 10 hod a z Dr.o 11 hod🙂)) ked Budes pocut nemecky hovoriacu babu tak to som ja🙂))

alexia17
9. júl 2014

@dejna0412 o 10tej mas co? A komu ides? To ides tusim prvy krat

dejna0412
9. júl 2014

@alexia17 budu nam brat krv, spermie. ..cakame na vysledky a o 11hod s Dr.Valky. Ano, prvy krat ideme🙂 takze uvidime co bude🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre