ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alexia17
9. júl 2014

@dejna0412 tak este nevis co. Su tam vsetci mily. Ja mam taku pozitivnu skusenost

dejna0412
9. júl 2014

@alexia17 ked som im volala pani recepcna bola velmi mila🙂 typischen chodis ku komu? ??

alexia17
9. júl 2014

@dejna0412 dr. Grossovej, mila, mlada. hej recepcna je velmi mila. a preco budes rozpravat nemecky? partner je cudzinec

dejna0412
9. júl 2014

@alexia17 nepoznam ju🙂 ale zevraj su tam vsetci Dr. Super.No lebo moj manzel je cudzinec🙂 zijeme vo Svajciarsku.Tak preto. ..sice uz rozumie slovensky ale nie vsetko🙂

dejna0412
14. júl 2014

Caute baby, Chcem sa spytat, ze kolko stoji ivf v Iscare? Sme samoplatci a budeme mat kratky protokol.Dr.nam nepovedal Co nas to bude stat.Dakujem Vam🙂

alexia17
14. júl 2014

@dejna0412 nedal Vam v kancelarii cennik? Na webe maju cennik, pisu tam 990 + co baby pisali este lieky, doplnujuce ukony

santamonica
15. júl 2014

@dejna0412 nas stalo 1.IVF cca 2200€ so vsetkym, samotne injekcie a lieky stali okolo 1000€, teraz ideme na KET, to by malo stat 150€ + lieky a tieto injekcie ma zatial vysli 60€ zhruba

dejna0412
15. júl 2014

@santamonica ahoj, diky moc🙂 aky ste mali protokol? Kratky ci dlhy? Mam Cenik ale tam su vseli ake polozky. Diky

dejna0412
15. júl 2014

@alexia17 ahoj, zobrala som si ho, len tam du vseliake polozky. Tak preto som sa pytala.Budem mat kratky Protokoll. Ty si ako dopadla v piatok? Bola si tam? ??

alexia17
15. júl 2014

@dejna0412 si myslim, ze mozes pocitat tak cca 2000 co som citala co baby pisali. no bola som u tej druhe pani Dr. a bola mila, zlata, hladala, hladala a nasla jedno vajko, tak sme boli vcera na IUI. tak cul opat budem 2 tyzden cakat na krv a dufat, ze sa jej podaril dobry zakrok a nam tiez 🙂 inak cennik na webe maju stary, mohli by si aktualizovat stranku. teba co caka? kedy ides?

dejna0412
15. júl 2014

@alexia17 no tak som ratala,ze by to malo byt🙂ratam tak cca 2500🙂no super....drzim silno palce aby boli // na testiku🙂ja som bola tiez v pondelok v care🙂okolkej si tam bol?Cennik mam som si zobrala🙂no mna caka kratky protokol..zaciname teraz ked dostanem Ms ..druhy den Ms musi tam byt.Zistili u mna problem...Moja polovicka je ok🙂pytali sa ho,ze ci nechce spermie darovat🙂)))

alexia17
15. júl 2014

@dejna0412 no dufam aj ja. Pockam na krv nebudem sa stresovat testom ;) no pekne a co povedal na darovanie? Od 9tej bola. Aky mas problem? To ta rychlo diagnostikovali. Ty si teraz stale na Slovensku? Kedy cakas MS?

dejna0412
15. júl 2014

@alexia17 nie...nechce darovat🙂aj mi povedal ako sa to vola...len ja som zabudla ...musim sa ho este raz spytat aka to je diagnoza.Ano,hned videl cez ultrazvuk kde je problem,preto som tak aj pribrala.No drzim silno palce aby bola krv pozitivna🙂Uz som s5 v Ch,zaciatkom augusta som na sk a to mam dostat prave Ms🙂Ja som tam bola okolo 10.20 hod.V piatok si tam bola?

alexia17
15. júl 2014

@dejna0412 to si kedy stihla ked tot vcera si bola na SK ;) dufam ze to bude pozitivne, len su to 2 tyzdne cakania ;) takze uz mas aj hormony ptedpisane a vybrate? Uz len cakat MS a zacat brat lieky. To co ti zistil sa da aj liecit? Ako si bola spokojna s doc?

dejna0412
15. júl 2014

@alexia17 stihla🙂 v noci som prisla o 3 hod🙂 rano na 9.30 Do prace🙂 easy🙂neboj bude pozitivne🙂 mysli pozitivne🙂 Hormony su ok🙂 nie, este nemam nic, az ked pridem na buduce, chce ma este skontrolovat ci tabletky zabrali🙂 dasa to liecit, nastastie.Bola som velmi spokojna...citila som sa tam ako doma🙂)))) recepcna srandistka🙂 Dr.mili,vsetko povedal ako ma byt, sice je taky tichy ale dasa🙂

alexia17
16. júl 2014

@dejna0412 takze ta najprv trochu prelieci a potom zacne s liecbou, to je fajn. Si moc oprimistucka, dobre budem mysliet pozitivne ;) hej recepcna aj sestricky su super, aby sme ich nepfechvalili ;) si ty nezmar. Si nesla autom sama?!

marverka
16. júl 2014

Ahojte, viem že to sem nepatri, ale v teme na to urcenej sa mi nik neozval a surne potrebujem orgalutran, alebo cetrotide. prosim vas neostal niekomu?dik moc. IP

dina14
17. júl 2014

@santamonica aj ked som mimo vasej debaty, vdaka za info o cene ivf ako samopl., to som tu na fore hladala a nahodou nasla v Tvojej odpovedi 🙂

santamonica
18. júl 2014

ahoj dievcata, viete o niekom, komu vkladali blastocystu kvality B, alebo murulu a bolo z toho uspesne tehu? dakujem

dejna0412
21. júl 2014

@alexia17 Ahoj,dlho som tu nebola..nebolo casu☹no trosku ma preliecia a ide sa na to,2 den Ms musim byt v Care.Ano,som optimistica 🙂nebudem plakat alebo sa nervacit...beriem vsetko easy🙂bud alebo ...vzdy sa najde nie jake to riesenie🙂sla som s kamoskou s5 do ch🙂cesta bola zaujmava a rychla to bolo podstatne🙂Inak ty sa mas ako???co mas nove???

alexia17
22. júl 2014

@dejna0412 nie plakat ani nervacit, ale trocha stres je, ze co ako kedy atd. ja nove, v pondelok idem na krv. Najskor som si myslela, ze ako hrdinsky to vydrzim, ale uz som nervozna a neviem sa dockat tej krvi. Ani neviem co budem robit ak bude pozitivna. ak bude negativna budem smutna. Ale tak pockame dalsiu MS a snad pride dovtredy aj ziadost na IVF. Ide to teraz pomaly, nech uz je buduci pondelok a viem na com som. a ty co mas nove? ako v praci ako v CH?

dejna0412
22. júl 2014

@alexia17 tak jasne,ze stres je🙂no drzim silno palce aby bolo pozitivne🙂ne aky si mala protokol?Neboj pondelok pride ze sa ani nenazdas🙂skusala si test robit?Ja sa neviem dockat kedy dostanem Ms🙂kokos nikdy som tak Ms neocakavala ako teraz heheeh🙂no ked nepride tak pojdem k mojmu Dr.aby mi ju vyvolal nakolko chceme zacat s Ivf🙂V praci super..nestazujem sa🙂este tento tyzden a buduci tyzden v praci ..potom mam 2 tyzdne dovolenku🙂V ch je chaticke pocasie...dnes nam prsi cely den ☹mame 18`C tak na nervy.Odkial si ty ????'

alexia17
22. júl 2014

@dejna0412 to son bola na IUI. Ak to bude negativne tak potom prvy krat pojdem na IVF. zatial sme podali iba ziadost tak uvidim co mi odporucia. Od Trnavy. Nebudem robit test to vydrzim ;) zbytocne sa budem stresvat, ak by bol negativny tak na krv by som bola frustrovana. My hovor, tiez cakavam ci a kedy MS ;) PREco vyvolat MS? nemavas pravidelnu. Cez dovolenku ti vychadza ist na IVF?

dejna0412
24. júl 2014

@alexia17 aha,som nevedela,ze si bola na IUI,myslela som,ze si bola na IVF uz.Tak drzim palce aby bolo pozitivne 🙂Ja by som mala dnes Ms dostat ale zatial nic,musim volat zajtra do Caru ci pracuju aj cez vikend.Jasne,lepsie pockat na krv..ja by som nevidrzala 🙂))nemavam pravidelnu☹zial koncom februara mi pichali cortisoin tak sa mi Ms zblaznila.No chcela by som pocas dovolenky vsetko stihnut aby som nemusela behat hore dole.

dejna0412
24. júl 2014

Baby neviete ci robia v Iscare aj cez vikend???Ms mala prist dnes no ale akosi neprichadza,Druhy den Ms musim byt v CARE.diky moc🙂

coffea
24. júl 2014

Ahoj kocky, je tu nejaka v stimulke? Chodim k mudr. Reismulerovej.

alexia17
25. júl 2014

@dejna0412 na IVF sme zatial podali ziadost, tak cakame na schvalenie a zatial to IUI. v sobotu mavaju sluzbu, ale v nedelu urcite nerobia. tak ja som mala MS pravidelnu, ale cul neviem co a ako 🙂 teoreticky by mi mala prist zajtra. v pondelok ta krv, vobec som zmetene a nervozna, co ak pride , neist na krv. hrozne

santamonica
25. júl 2014

@dejna0412 v sobotu robia, neviem ci aj v nedelu.....ja som tam raz bola na vklade v sobotu, ci funguje normalne ordinacia, neviem, asi nie, ale niektory z dr. tam je

alexia17
25. júl 2014

@santamonica co ty a vklad? kedy ides na krv?

klaudia84
25. júl 2014

@santamonica ahoj su tam aj v nedelu,lebo ninule som chodila na injekciu k jednej sestricke,a hovorila ze roby aj v nedelu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre