• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

25. mája 2017 
@alexia17 diky moc,uz som volala do Caru,pracuju v sobotu a ako na priek Valky ma dovolenku :frowning2:takze musim ist niekomu inemu.Konecne sa mrcha spusta:slight_smile:tak dufam,ze vsetko klapne tak ako ma:slight_smile:a ide sa do stimulky:slight_smile:
25. júl 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@santamonica diky moc za info:slight_smile:uz som tam volala :slight_smile:uvidime ako dopadneme :slight_smile:
25. júl 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 takze uz si na SK? Komu ides? Takze ti zajtra nastavia hormony a o chvilu na vyber a vklad ;) neboj vsetko bude ako ma byt. Aj drahy pride ked bude treba
25. júl 2014 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexia17 este som v ch:slight_smile:) za hodku startujrm;)) no este neviem ku komu pojdem:(ale ms ze zulasten? Taky hlien sem tam to je vsetko som magor s toho:(
25. júl 2014 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 tak uz ked si objednana tam chod. MS sa bud rozbehne do zajtra bo ta pozru a lieky mozes mat u seba.
25. júl 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexia17 jasne:slight_smile:ved este ma skontroluju tak som zvedava:slight_smile:))
25. júl 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 daj vediet ako si dopadla a u koho si bola ;)
25. júl 2014 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexia17 jasne:slight_smile:ozvem sa:slight_smile:hned budem pisat :slight_smile:
25. júl 2014 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 ako cestujes
25. júl 2014 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexia17 idem autom :slight_smile:o 21 hod vyrazam a okolo 6 hod rano som doma:slight_smile:mozem ist direkt do caru :slight_smile:su tam od 7 hod:slight_smile:)))))pridem aj s kavou v ruke:slight_smile:)))kokos ,mne sa ms nevie spustit haluz .....som nervna s nej:frowning2:poviem nech mi daju vyvolavacku hehehehe:DDDD
25. júl 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 ako si dopadla? cesta v pohode? si daka rozbehnuta, nabudena na IVFko :slight_smile:
26. júl 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexia17 ahoj:slight_smile: takze mam gonal a este jedno neviem ako sa vola musim neskor kuknut:slight_smile: zaciname druhy den ms:slight_smile: Cesta bola dlha:(10hod:(uffff unavena som:(bola som u takej mladej blondavej Dr ....strasne mila Dr :slight_smile:) som uplne nabudena:slight_smile: ty ako sa citis?
26. júl 2014 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 a MS dosla? Ci na to ti co povedala. Maju tam dve mlade blondiny dr. ;) tak drzim palce nech dobre nastimulujes. Cul tam ked zacne MS musis ako casto chodit? Ja nevim, som zmetena zo svojho tela. Original by mi dnes mala prist MS tak mam furt pocit ze uz ide. Moc sa sledujem, ale pondelok je za dverami. Som uplne nervozna :slight_smile: isla si tam hned rano ci neskor?
26. júl 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexia17 bola som u Dr Reismullerovej:slight_smile: super Dr.rozmyslam, ze by som k nej presla:slight_smile: ms sa rozbieha, tak musim cakat aby sa uplne spustila. Dakujem velmi pekne, dufam, ze Stimulka dobre dopadne. .Verim ti, drzim ti silno palceeeee:slight_smile: sla som rano:slight_smile: sa smiali, ze ci som mala turbo:slight_smile:
26. júl 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dejna0412 uz sa MS rozbehla? Tak si ani nemala pocit ze si u doktora ked taka zabava ;) dakujem :slight_smile: aj ta kontrolovala bo ste iba dohadovali lieky?
27. júl 2014 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia84 ahoj mne zase dr povedala ze v nedeľu nerobia keď som mala mať iui na nedeľu tak sme museli doma skúšať a čo ako cítiš sa nejako ináč
27. júl 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este hodinu a budu vyseldky z krvi, zacinam byt strasne nervozna, ani obed mi nesiel zjest
28. júl 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 ahoj adka.tak ako? Dovolenkovat nic? Pocuvaj ja som ti odpovedala ohladne kotvicika? Ak nie tak neviem najst kontakt.ale skus vygooglit
V ziline sedia:slight_smile:
28. júl 2014 o 19:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka neodpovedala asi si zabudla Ideme do chorvátska v sobotu
29. júl 2014 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ada83 a idete tak ze mate ubytko ci nieco na mieste? Joj mne chyba tohto roku more riadne:slight_smile: ale tak buduci rok ked bude martinko kus vacsi tak to asi dame:slight_smile:no tak len si uzite.my sme tak v juni pred rokom sli do porecu s tym ze sak toto je nasa posledna dovolenka v dvojici na dlhsi cas:slight_smile: a veru pravda:slight_smile:
29. júl 2014 o 19:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka rasťo niečo kúpil pri pule ale radšej by som šla letecký niekam ako autom ale čo už dúfam že buď rok ani mi nikam nepojdeme
29. júl 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 joj tam je pekne
A uz ked tam budete chodte aj na....myslim ze sa to vola kamenjak? Dolny kamenjak ak sa nemylim.je to prirodna rezervacia.a kuknite si aj dinosavriu cestu...pekne makety dinosaurov a nadherne vyhliadky na more a zatoky.len je to prasne cele.my sme mali pred rokom nove auto.malo tri mesiace a to bol des ked sme odtial vysli.ale zvladla to nasa limuzina:slight_smile: sa spravala ako tereniak:slight_smile: tak si to este vo dvojici uzite:slight_smile:
30. júl 2014 o 20:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka ak bude čas ponúkame
31. júl 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete prosim Vas, ze do ktoreho labaku zasiela Iscare odbery? Dakujem :slight_smile:
2. aug 2014 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malickaberuska neviem ci je to labak ale platby do zdravotky chodia z firmy Medirex
2. aug 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexia17 dakujem, myslim ze to bude ono. neviem co ineho by tie platby mohli byt :slight_smile:
2. aug 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. aug 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nemate neaky kontakt na tuto lekarku v Iscare? Dr Reismullerova.Neviete ci nema neaky email,mobil alebo nieco kde by sa len jej dalo napisat?Dakujem.
3. aug 2014 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A je tam kazdy den?
3. aug 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka na recepciu zavolaj, prepoja ťa :slight_smile:
5. aug 2014 o 08:38  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok