ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dejna0412
25. júl 2014

@alexia17 diky moc,uz som volala do Caru,pracuju v sobotu a ako na priek Valky ma dovolenku ☹takze musim ist niekomu inemu.Konecne sa mrcha spusta🙂tak dufam,ze vsetko klapne tak ako ma🙂a ide sa do stimulky🙂

dejna0412
25. júl 2014

@santamonica diky moc za info🙂uz som tam volala 🙂uvidime ako dopadneme 🙂

alexia17
25. júl 2014

@dejna0412 takze uz si na SK? Komu ides? Takze ti zajtra nastavia hormony a o chvilu na vyber a vklad ;) neboj vsetko bude ako ma byt. Aj drahy pride ked bude treba

dejna0412
25. júl 2014

@alexia17 este som v ch🙂) za hodku startujrm;)) no este neviem ku komu pojdem:(ale ms ze zulasten? Taky hlien sem tam to je vsetko som magor s toho:(

alexia17
25. júl 2014

@dejna0412 tak uz ked si objednana tam chod. MS sa bud rozbehne do zajtra bo ta pozru a lieky mozes mat u seba.

dejna0412
25. júl 2014

@alexia17 jasne🙂ved este ma skontroluju tak som zvedava🙂))

alexia17
25. júl 2014

@dejna0412 daj vediet ako si dopadla a u koho si bola ;)

dejna0412
25. júl 2014

@alexia17 jasne🙂ozvem sa🙂hned budem pisat 🙂

alexia17
25. júl 2014

@dejna0412 ako cestujes

dejna0412
25. júl 2014

@alexia17 idem autom 🙂o 21 hod vyrazam a okolo 6 hod rano som doma🙂mozem ist direkt do caru 🙂su tam od 7 hod🙂)))))pridem aj s kavou v ruke🙂)))kokos ,mne sa ms nevie spustit haluz .....som nervna s nej☹poviem nech mi daju vyvolavacku hehehehe:DDDD

alexia17
26. júl 2014

@dejna0412 ako si dopadla? cesta v pohode? si daka rozbehnuta, nabudena na IVFko 🙂

dejna0412
26. júl 2014

@alexia17 ahoj🙂 takze mam gonal a este jedno neviem ako sa vola musim neskor kuknut🙂 zaciname druhy den ms🙂 Cesta bola dlha:(10hod:(uffff unavena som:(bola som u takej mladej blondavej Dr ....strasne mila Dr 🙂) som uplne nabudena🙂 ty ako sa citis?

alexia17
26. júl 2014

@dejna0412 a MS dosla? Ci na to ti co povedala. Maju tam dve mlade blondiny dr. ;) tak drzim palce nech dobre nastimulujes. Cul tam ked zacne MS musis ako casto chodit? Ja nevim, som zmetena zo svojho tela. Original by mi dnes mala prist MS tak mam furt pocit ze uz ide. Moc sa sledujem, ale pondelok je za dverami. Som uplne nervozna 🙂 isla si tam hned rano ci neskor?

dejna0412
26. júl 2014

@alexia17 bola som u Dr Reismullerovej🙂 super Dr.rozmyslam, ze by som k nej presla🙂 ms sa rozbieha, tak musim cakat aby sa uplne spustila. Dakujem velmi pekne, dufam, ze Stimulka dobre dopadne. .Verim ti, drzim ti silno palceeeee🙂 sla som rano🙂 sa smiali, ze ci som mala turbo🙂

alexia17
27. júl 2014

@dejna0412 uz sa MS rozbehla? Tak si ani nemala pocit ze si u doktora ked taka zabava ;) dakujem 🙂 aj ta kontrolovala bo ste iba dohadovali lieky?

ada83
27. júl 2014

@klaudia84 ahoj mne zase dr povedala ze v nedeľu nerobia keď som mala mať iui na nedeľu tak sme museli doma skúšať a čo ako cítiš sa nejako ináč

alexia17
28. júl 2014

este hodinu a budu vyseldky z krvi, zacinam byt strasne nervozna, ani obed mi nesiel zjest

cucoriedkacucoriedka
28. júl 2014

@ada83 ahoj adka.tak ako? Dovolenkovat nic? Pocuvaj ja som ti odpovedala ohladne kotvicika? Ak nie tak neviem najst kontakt.ale skus vygooglit
V ziline sedia🙂

ada83
29. júl 2014

@cucoriedkacucoriedka neodpovedala asi si zabudla Ideme do chorvátska v sobotu

cucoriedkacucoriedka
29. júl 2014

@ada83 a idete tak ze mate ubytko ci nieco na mieste? Joj mne chyba tohto roku more riadne🙂 ale tak buduci rok ked bude martinko kus vacsi tak to asi dame🙂no tak len si uzite.my sme tak v juni pred rokom sli do porecu s tym ze sak toto je nasa posledna dovolenka v dvojici na dlhsi cas🙂 a veru pravda🙂

ada83
29. júl 2014

@cucoriedkacucoriedka rasťo niečo kúpil pri pule ale radšej by som šla letecký niekam ako autom ale čo už dúfam že buď rok ani mi nikam nepojdeme

cucoriedkacucoriedka
30. júl 2014

@ada83 joj tam je pekne
A uz ked tam budete chodte aj na....myslim ze sa to vola kamenjak? Dolny kamenjak ak sa nemylim.je to prirodna rezervacia.a kuknite si aj dinosavriu cestu...pekne makety dinosaurov a nadherne vyhliadky na more a zatoky.len je to prasne cele.my sme mali pred rokom nove auto.malo tri mesiace a to bol des ked sme odtial vysli.ale zvladla to nasa limuzina🙂 sa spravala ako tereniak🙂 tak si to este vo dvojici uzite🙂

ada83
31. júl 2014

@cucoriedkacucoriedka ak bude čas ponúkame

malickaberuska
2. aug 2014

ahojte, neviete prosim Vas, ze do ktoreho labaku zasiela Iscare odbery? Dakujem 🙂

alexia17
2. aug 2014

@malickaberuska neviem ci je to labak ale platby do zdravotky chodia z firmy Medirex

malickaberuska
2. aug 2014

@alexia17 dakujem, myslim ze to bude ono. neviem co ineho by tie platby mohli byt 🙂

alexia17
2. aug 2014

@malickaberuska asi hej ;)

mamartinka
3. aug 2014

Baby nemate neaky kontakt na tuto lekarku v Iscare? Dr Reismullerova.Neviete ci nema neaky email,mobil alebo nieco kde by sa len jej dalo napisat?Dakujem.

mamartinka
3. aug 2014

A je tam kazdy den?

karkana
5. aug 2014

@mamartinka na recepciu zavolaj, prepoja ťa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre