ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

pointka
22. okt 2008

Ano 🙂
Uz som zacala mysliet pozitivne 🙂 Robila som si testy dva dni po sebe a hcg rastie, tak som kludnejsia, trosku 🙂
Neboj Andy, bude to OK, mozno by ta mal preventivne precistit.
Ozaj nebrala si Anopyrin? Ja som ho pri stimulke na KET uzivala, lenze som zacala spinit, tak mi ho dokina hned vysadila, aby mi sliznica neodkrvacala.

misik1
22. okt 2008

pointka, prosim ta preco ten anopyrin pred ket, mne dala len estrofem...dik

andy26
22. okt 2008

Moooja, no vidíš..., teraz to tak vyšlo, bez pomoci...prirodzene a jednoducho to bude pokojné tehotenstvo a ty si za chvíločku budeš užívať bruško... už aby si poslala foto 🙂
Anopyrin mi nedal, len ten utroš a estrofen...
Ja sa stavím, že ma pozrie a povie že je to už MS... že prišla skorej ako mala. Neverím, že bude hladať príčinu.. ale čo mu mám povedať, ked ma takto odbyje? Nech sa pozrie lepšie alebo čo? 😠 😠 😠 ☹

andy26
22. okt 2008

Jo, inak ten tvoj testík je ... 😵 😵 😵 😵 🙂 Robíš nám radosť 😉

pointka
22. okt 2008

misik, anopyrin som brala na rozsirenie ciev.

andy, tak snad to bude dobre tehu, ked je to takto 🙂
A nechces ist k inemu DR? 🙂 Andy, treba sa pytat. Je to tvoj zivot, tvoje zdravie a on tam je pre teba, nie ty pre nu, nech si laskavo najde cas na teba, kolko bude treba.

pointka
22. okt 2008

dnesny 19DPO je este krajsi 🙂
Neboj, ochvilku budes aj ty mat 🙂

andy26
22. okt 2008

zmena dr. príde so zmenou centra ak nevýde tento dlho očakávaný KET.. chcem isť do Ferti. Ja viem, že sa treba pýtať, ale na jednu otázku mi odpovie tak, že ďaľšie sú zbytočné...
Inak gynekologa zatiaľ nemám, teda ked skončil Koch a dr. ma poslala do Iscaru.. od vtedy som na obyčajnej gynde ani nebola. Takže kartu mám u seba a čakám na zázrak a potom budem hľadať doktora,ktorý dá na mna do konca pozor, o jednom viem, robí na Antolskej.. má tam ordináciu a nemá žiadne iné pracovisko, takže by mohol byť dobrý.
No uvidím čo bude zajtra. Hned sem napíšem... 😉

pointka
22. okt 2008

Ako sa vola ten doki?
Inak, ja som mala IVF bez transfera v januari a tiez dlho ocakavany KET om mala az v juny, tiez sa tam vsetko mozne udialo, ze som ten KET mat nemohla

andy26
22. okt 2008

Myslíš ako sa volá ten na Antolskej?
Myslím že Ondrejčák....taký starší dr., suseda pod nim rodila - pochvaluje si a švagrinká mi tiež odporučila, že to stojí za to za ním dochádzať. 😉

pointka
22. okt 2008

hej tak som myslela, lebo ja odtial poznam ineho dr a toho ti v ziadnom pripade neodporucam..

andy26
22. okt 2008

Poi, nie Ondrejčák.. som to poplietla... ORAVEC

pointka
22. okt 2008

aj ten je OK 🙂

scarlette
22. okt 2008

andy na zajtra drzim palce a co sa tyka dr. Ovravca tiey som pocula ze je super, nemam s nim sice skusenosti ale vyzera milo 😉
poi kraaaasne to vidiete 😉 😉

macous
22. okt 2008

Ahoj kočky,
jdu vás jen na skok pozdravit a popřát všem moooc štěstíčka 😵 .

Pointka - super zprávička - moc gratuluji, přijde mi to jako včera, jak jsi tady psala, že jedeš do Egypta a že to tam zkusíte a už je to tady - 😀 😀 😀 😀 😀

Tu OPU mi posunuli na pátek, ale to už je na 100%, tak ráno v půl osmé nastupuji 😀 moc děkuji za přáníčka, které mi posíláte.
Dobrou noc 🙂

pointka
23. okt 2008

Macous 🙂 dakujem.
No odvtedy to ubehlo, to je pravda, len teraz mi to ide strasne pomaly, nie a nie prist piatok, kedy idem na kontrolnu krv a UTZ, kde uz snad bude nieco vidno. To su nervy 🙂

pointka
23. okt 2008

Macous, drzim ti velmi palce na to OPU a vobec cele IVF, nech je uspesne.
Ty chodis sem do BA ISCARE?

misik1
23. okt 2008

macous super, tak v piatok odber....nech sa dari

andy26
23. okt 2008

ahojte kočky

tak som sľubila, že napíšem..

Kukali tam dvaja a nič nevideli. Označili to ako MS, vysadil všetky lieky počkať celý tento cyklus, počkať do druhej mrchy a KET v decembri .
.. parádička.. ved čo, nepočkám si?
Ked som sa ho pýtala aj toho druheho, že to krvacanie je po týždňovom odstupe, tak mi povedal, že to bude tými hormonami, že mi dali slabú davku.. tak asi potrebujem ako pre koňa ☹
To čakanie je pekná otrava.

Poi, zajtra sa drž !!! a hned pošli foto, ked budeš mať.. verím ,že ťa doktor uistí, že je všetko v poriadku a ty pojdeš s fotkou domov.

misik1
23. okt 2008

jaj andy tak sa ti to zas predlzuje, neboj dockas sa...ak sa da, tak nech sa komplikuje, ze?
z mojho ketu asi tiez nic, dnes mi volali z obvodnej gyndy, ze sa potvrdila slabo listerioza a vyrazne chripka, tak o tyzden mam kontrolne testy...budem musiet najprv preliecit...

scarlette
23. okt 2008

caute kocky tak mam taky pocit ze si vacsina z nas na ket pocka... sa dohodnime ze koncom novembra aby sme mali pod stromcekom darcek 😀
pointka tak uz len par hodiniek, potom pls pis pis a pis

andy 😢

sylvia21
23. okt 2008

Misik, mas pravdu, ta prechadzka je dobry napad 🙂

Andy - to je dobre, ze sa pozerali dvaja, ja mam vzdy radsej lekarov, kt. konzultuju ako niekoho, kto povie, ze je to vybavene a potom sa cuduje, ze to je uplne inak. Takze v decembri 😉 to ma viac ako o mesiac predbehnes 😉

Karkulka tak to ta este cakaju zabvane jazdy 🙂 Vdaka za radu. CHystame sa rekonstruovat izbicku, tak to ma snad potesi 😉 Aj ked rekonstrukcia pre mna znamena, ze ma caka praca naviac, lebo sme sa rozhodli, ze by som mala viac zarabat, tak si budem troska privyrabat doucovanim. 😝

POintka - mimomaternicove zacalo normalne dvoma ciarockami, ale zacala som krvacat, alebo len tak trosicku spinit. Doki mi dal duphaston - spinenie prestalo, ale hcg mi stupalo velmi pomalicky a bolo hned od zaciatku velmi velmi nizke, takze to bolo prvy najdolezitejsi znak, ze nieco nie je vporiadku. A potom mi robili spec utv, a hlavne prekrvenie sa javilo na lavej strane pri vajcovode a vobec nie v maternici, ako by to malo byt za normalnych okolnosti. NO a nakoniec silne krvacanie a velke bolesti. No ale to uz som bola v nemocnici a nasledne laparoskopia s tym, ze mi odobrali lavy vajcovod. Neboj, ty mas krasne hcg, u teba urcite nejde o mimomaternicove.

pointka
23. okt 2008

Andy Misik, Scarlette, berte to pozitivne, budet mat vianocne babo 🙂

Sylvi, no huh, vyzera to hrozne... Ja som mala praveze HCG dost vysoke a co som si robila teraz tri dni testy, vyzera, ze stupa, mala som spinenie, ale iba take veeeeeelmi bledulinko kremove a len asi pol dna.
Bojim sa toho mimomaternicoveho, lebo som mala tiez na vajecniku nieco prilepene, dokina k tomu velmi nic nevravela, nechcela radsej nic, ale nieco tam bolo. Plod tam zatial ale nebol, ale ani v maternici, i keed mne sa zda, ze sme v maternici malu bielu bodecku videli, ale v pondelok to bolo naozaj skoro este.
Tak nervy mi na zajtra pracuju.... Rano krv a na obed verdikt a utz 🙂
Drzte mi palce 🙂 pekny vecer.

misik1
23. okt 2008

pointka z egypta 🙂 ...silno drzim place...ano,ano budu mozno darceky pod stromcek
scarletka, hej skusime sa nejko dohodnut, nech spolu cakame...na vysledky
sylvi, to ta obdivujem, ja dojdem hotova po uceni,aj som popri tiez robila v poradni,ale povedala som si,ze teraz skor potrebujem klud a viac relaxovat a nie z prace do prace...

andy26
24. okt 2008

Macoušku, Poi myslím na Vás... silno, tak nech Vám to rýchlo ubehne.

pointka
24. okt 2008

Tak babenky kuk do albumu 🙂 Vsetko je ako ma byt 🙂
Viete aky kamen mi zo srdca na tom stole u doki odpadol? 🙂

alicag
24. okt 2008

Ahojte všetky po dlhšej odmlke sa zasa hlasim vidim,že sa tu vela zmenilo k lepšiemu. 🙂 🙂 ja sa pomaličky davam do formi znova sa mi zhoršil hormon.profil po 3.stimulke a zvyšili mi davky na štitnu.tak budem čakat kedy sa to upravi a potom šup na ket.
Držim všetkym stimulantkam palce a velmi gratulujem tehulkam 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 pointka tešim sa s tebou velmi,velmi 😉

pointka
24. okt 2008

alica DIKY 🙂))))))

alicag
24. okt 2008

Pravdu povediac už som bola rozhodnuta,že kašlem nato ale od noveho roka budeme bojovat dalej a snad sa stane največši zaurak tak sa držkaj a pekne oddychuj 🙂

pointka
24. okt 2008

alica, tak treba 🙂 netreba sa na to zameriavat.
Velmi ti drzim palce, nech ti to vyjde!

mirka.m
24. okt 2008

pointka gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre