ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

smejlicka
10. sep 2014

ahojte ako prebieha iui v piatok idem prvy krat a dnes vecer si picham ovitrelle... 🙂

dorotka2013
10. sep 2014

@smejlicka ja som bola vcera...tieto lieky pred tym neviem, ja som nemala ziadne...piatok pridete do centra,partner odovzda spermie,asi 45min trva spracovanie a potom ti ich zavedu...vobec to neboli,je to ako ine gyn.vysetrenie,dokonca mne ho robili aj normalne v ambulancii...drzim palceky nech vam to vyjde 🙂

smejlicka
10. sep 2014

@dorotka2013 dakujem za info..🙂

ada83
10. sep 2014

@smejlicka ahoj obcas to robia aj na operacke ked stimulujes a pichas pred tym merional alebo nieco tak to trochu boli ale ak neberies nic tak je to v pohode

alexia17
10. sep 2014

@dorotka2013 spm maju daku dobu na prezitie ale poistit mozete;)

tamaris
10. sep 2014

@pavlinakol Tiež som mala polyp na maternici, ale našťastie zmizol po ďalšej menstr. Kamosku operovali. Ráno prišla na príjem, bola v kratkej anesteze. Potom nemala žiadne problémy a išla domov. Hovorila,že nič hrozne. Ale bala sa, no ale veď to je zase normálne. Veľa šťastia 🙂

lucka2405
11. sep 2014

@apendix dakujem si zlata🙂 tak sa objednam na buduci tyzden piatok, ak dotial nedojde ms, doteraz vzdy dosla aj po hysteroskopii skoro presne na den vtedy som mala cykly 36 dni no a teraz mrcha nikde.

lucka2405
12. sep 2014

@apendix Ahoj tak dnes dosla mrcha jedna hnusna, uz mi je z toho nanic☹

apendix
12. sep 2014

@lucka2405 chapem ako ti je. mne je momentalne dost mizerne so zvysenej davky liekov, co som dostala, ale asi nam uz ine ako vydrzat a dufat nezostava. neviem co by som ti poradila ...drz sa 🙂

lucka2405
12. sep 2014

@apendix no a asi to bude moja posledna navsteva v CAR kedze mm sa tvari ako keby mu niekto ublizoval, sa tiez mozem nato vsetko vykaslat ☹ tak hold asi budeme ten dom co staviame prenajimat, ked v nom asi deti nebudu vyrastat 😖

dorotka2013
13. sep 2014

@lucka2405 takato situacia preveri asi kazdy vztah...vacsinu neprijemnych vysetreni a zakrokov musi podstupit zena a ked muz nie je dost empaticky tak casto vznika problem...pritom by nam stacilo tak malo 🙂

moo
14. sep 2014

@lucka2405 ja som to riešila v dva roky tak intenzívne kopec zákrokov...a snažila som sa muža chrániť aj keď mne bolo ukrutne zle a každu mrchu som prežívala dosť zle hlavne tie po zákrokoch a keď som konečne otehotnela bola som rada a tak som len spomenula aký bol ten čas pre mna tažký a on nechápaco pozeral že však to bola pohodka, asi ani takýto prístup nieje dobrý, ...náš vsťah je sice fajn ale mna mrzí že nechápe čo všetko som musela spravit a kolko chémie do seba dostat.... a keď som dostala mrchu tak vždy len podotkol ved je aj další mesiac . . .noo mne bolo ešte horšie...proste muži su užasný keď si robia čo chcu a nikto nič od nich nechce, ale čo to robí v nás vo nvutri 😔 držkaj sa... inak aj my sme otehotneli pri stavbe domu :o)

lucka2405
14. sep 2014

@moo dakujem si zlata, on to berie tak, ze ked nebude prirodzene tak asi vobec a mne je z toho nanic, viem ze by som lubila aj adoptovane, milujem deti a nebol by to problem ale pokial je sanca mat vlastne tak.... vsak ty to urcite chapes, najhorsie je, ze sa tvari akoby mu niekto ublizoval a pritom to vsetko znasam len ja aj do BA chodim sama, ked ma nastve tak sa fakt nato vykaslem a bude pokoj. Ten moj je zas proti chemii a vraj neber to vsak naco no a co tak mozno raz bude... a bla bla.

veyuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moo
15. sep 2014

@lucka2405 my sme boli tiež proti chémii a tak prvé zákroky sme mali aj menšie dávky a tak ale potom sme sa dali nato naplno, aj ja som chodila sama aby sa to akože jeho najmenej dotklo ale keď sa ti zhoršil stav a bolo mi zle aj tak chodili somnou do iscare kamošky lebo že sa nič nedeje aby sa ho to nedotklo a tak až som skončila v nemocnici aj to tvrdil že veď načo 😒 ale ja už som ledva dýchala. potom mi bolo zle tak sme další zákrok nemohli mať a keď sme nakoniec išli tak som bola v 6t tehu, takže aj ten rozvrat tela pomohol ževraj sa to stáva často aj kamoška jej ivf nevyšlo vôbec a do 4mesiacov otehotnela normálne....je to dobrý muž ale toto je jeho veľké mínus.....miluje nás ale každý chlap ostáva kúsok sebec

kattyy3
16. sep 2014

ahojky baby, prosim o informacie o registracnom poplatku a vseobecne o cenach za vysetrenia a ci nieco preplaca aj poistovna ? Velmi by mi to pomohlo...
Ja som 2krat prezila zamlcany potrat vzdy v tom istom tyzdni a potrebujem zistit pricinu

Dakujem Katka

alexia17
16. sep 2014

Ahojte, boli ste niekto na genetickych testoch v Car u doc. Ondrejcaka? Co si treba priniest, bo ake informacie potrebuje? Vdaka

dorotka2013
17. sep 2014

@ada83
@alexia17 ako kocky? Ako pokracujete? Mate nieco nove? Ja by som uz tak testovala... 🙂 ale este je skoro... 8dni od iui... necitim nic, ziadne priznaky,pocitty... len prsia ma od vcera bolia ale to ma bolievali aj pred tym... :(

ada83
17. sep 2014

@dorotka2013 ja idem dnes na 14;30 k dr a uvidi sa neboj este je skoro

dorotka2013
17. sep 2014

@ada83 preco ides? Budu ti nieco robit?

ada83
17. sep 2014

@dorotka2013 idem na kontrolu a dohodnut sa ci ideme na to ivf soft

dorotka2013
17. sep 2014

@ada83 super...aspon budes vediet ako dalej...zase o kusok blizsie k babatku... 🙂 drzim palce...daj vediet ako si dopadla...

ada83
17. sep 2014

@dorotka2013 ok akurat sedim a cakam na dr bojim sa

mamartinka
17. sep 2014

@alexia17 Nic netreba staci len obcianske.

dorotka2013
17. sep 2014

@ada83 dobre bude...urcite...musi!!! Neboj 🙂

alexia17
17. sep 2014

@ada83 neboj ak da soft bude dobre, musi uz.

alexia17
17. sep 2014

@mamartinka netreba zdravotnu kartu? Bo prehlad rodinnej anamnezy, bomco sa tam pyta? Vdaka

alexia17
17. sep 2014

@dorotka2013 no mna vcera dr sokovala ze musime mat po neuspesnom IVF 3 - 6 mesiacov pauzu od hormoniv, ze vsetko zle. Odporucila dake vitaminove preparaty a pre istotu zatial vybavit genetiku. Tak teraz spracovavam tieto spravy a potom si dam do januara pauzu a budem sa sustredit na ine veci

dorotka2013
17. sep 2014

@alexia17 fuuu tak to veru musel byt sok...ale snad vedia preco to tak je...tak teda sa regeneruj,relaxuj...mozno sa podari prirodzene 🙂... Drzim palceky...

ada83
17. sep 2014

@alexia17
@dorotka2013 dostala som merional 150 j a piatok kontrola

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre