ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
1. okt 2014

@smejlicka mas pravdu

smejlicka
1. okt 2014

@ada83 a ako sa inac mas?

ada83
1. okt 2014

@smejlicka da sa lezim oddychujem a verim uz konecne ze to vyslo 🙂 obcas ma picha vo vajecnikoch

smejlicka
1. okt 2014

@ada83 tak tak len oddychuj pekne 🙂

ada83
1. okt 2014

@smejlicka 🙂

alexia17
1. okt 2014

@ada83 esteta ruky nepalia, robit si test? 🙂

ada83
1. okt 2014

@alexia17 nie je skoro a pregnyl skresluje asi 7 dni a aj sa bojim radsej asi pockam teraz do krvi nechcem byt skorej ked tak sklamana

alexia17
1. okt 2014

@ada83 hej to chapem, ja som tiez po IUI cakala do krvi.

ada83
1. okt 2014

@alexia17 ale mozno dam uvidime

alexia17
1. okt 2014

@ada83 neee, vydrz 🙂

ada83
1. okt 2014

@alexia17 pokusim sa este som nikdy nevydrzala a potom som bola sklamana

alexia17
1. okt 2014

@ada83 mne sa po IUI podarilo vydrzat netestovat, pockat na krv. Tiez sim si vzdy povedala, ze nexem byt 2x smutna. A tesit sa mozem dlho aj po krvi ;)

ada83
1. okt 2014

@alexia17 ja som si vzdy 2 krat poplakal a teraz radsej pockam a dufam ze konecne zavolaju dobru spravu 🙂 buduci piatok idem na krv a moj havo by mal rodit

alexia17
1. okt 2014

@ada83 aj sa ma po 2 IUI hlavna sestra pytala ci som testovala, ja ze vydrzala som netestovat. Ale ci by som to po IVF vydrzala nevim ;) ale asi radsej nie

ada83
1. okt 2014

@alexia17 no si sikovna ze si vydrzala uvidime ja ci to dam ale pokusim sa nedat test. Ja som vzdy dosla s tym ze nic s toho nie je a sestricka ze krv ukaze aj tak potom zavolala ze nic len pri 1 ivf som mala na kri hcg 22 a to som mala prist o 2 dni na krv ale vecer uz prisla cervena tak spm volala ci musim a oni ze hej dr kazala

ada83
1. okt 2014

@alexia17 a teraz ides kedy do car

alexia17
1. okt 2014

@ada83 boli sme v pondelok na genetike. Miska povedala ze ked budu z toho vysledky podame ziadost o IVF, ale ze ked mam zaujem mozem prist na folikulometriu. Tak to vyuzijem, uvidim kedy pride MS. Od 2IUI a po odbere vajok mam cyklus rozhadzany. Xem ju poprosit , spytat sa ci by sa dalo ist na 2 IVF cez vianocne sviatky. Samozrejme ak bude spolupracova MS

dorotka2013
1. okt 2014

Cervena kamoska dorazila v pondelok :(...tento mesiac nam to do centra nevychadza tak to odlozime o mesiac a skusime teraz ci sa nezadari prirodzene 🙂...
@ada83 drzim ti velmi palce...sem-tam sem nakuknem ako sa ti dari...

ada83
1. okt 2014

@alexia17 oni cez vianoce nepracuju maju dovcu.ja som 1 ivf posuvala lebo 1 kontrola by bola 24,12 a opu okolo silvestra oni koncia tesne pred vianocami a zacinaju 7.1.

ada83
1. okt 2014

@dorotka2013 ok dik tak mozno sa doma podari a budes mat po problemoch

ada83
1. okt 2014

@alexia17 inac ja po 1 ivf a 2 ket ako som bola v januari 1 krat u lenky mi zistila ze lavy vajecnik pco a pritom nazaciatku ako mi miska robila laparku tak tam mam bez znamok pco to tie vsetky hormoni

alexia17
1. okt 2014

@ada83 no a mam po planoch ked maju v Car dovolenku cele sviatky. Do kelu :( no budem to musiet dako naplanovat v januari v praci :( to aj to sa moze este pokaslat po stmulke?! Aj ja som mala cistu laparku. No som zvedava co mi povie ked by som tam sla cul na folikulometriu, ci sa nieco pokazilo. To PCO by videla aj na UTZV? Hrozne tie hormny co nam narobia

ada83
2. okt 2014

@alexia17 mne to nasla normalne na kontrole pred ivf asi aj preto ma vzdy boli ten lavy vAjecnik tak si najdi ine sviatky 🙂

alexia17
2. okt 2014

@ada83 inak mna ti cul boli podpbrusko od 17 DC a neviem preco, bolelo asi aj pocas ovulky cca 10 - 13 DC, ale preco aj cul. No ine sviatky nie su take dlhe, aby maly vsetci u nas v praci dovcu 🙂 porad teda ine sviatky 🙂

ada83
2. okt 2014

@alexia17 ze by si bola tehotna velkonocne su este trosku dlhsie

alexia17
2. okt 2014

@ada83 neviem, myslis. Inak dala som si ten inofolic a tusim mam z neho kyselinu. velkonocne su kratsie, cca 6 dni, na vianoce mame dovolenku 2,5 tyzdna, presne ako v CAR. Som si inak nemyslela, ze aj CAR sa zatvara, ze proste mas smolu. Oddychujes? nenudis sa? 🙂

ada83
2. okt 2014

@alexia17 to su asi jedine sviatky co nerobia chcu si aj oni odychnut ja som si tiez davala inofolic a nemala som kyselinu.aj sa trochu nudim co uz ked som si to tak naplanovala ale myslela som ze dostanem aspon nejake vychadzky

smejlicka
2. okt 2014

@ada83 ahoj no mne sa dnes zacina spustat menzes...a to ti dali PN v CAR?

ada83
2. okt 2014

@smejlicka nie tam ti nedaju pnku chodim k obvodnej si pre nu s tymi papierami z car tie prepustacie spravy nosim tak to je super tak ides na to

smejlicka
2. okt 2014

@ada83 no uvidim aka bude potvora :D..ale uvidime ci pojdeme na dalsie iui alebo pockame..chcem nech mi spravia nejake vysetrenia...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre