ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

misenaf
8. okt 2014

@ada83 a kedy by si mala dostať mrchu 🙂)
juuuuj keby to tak vyšlo, mam takeho maleho tušačika len to nechcem zakríknuť ...držím palce na piatok.

evadek
8. okt 2014

@ada83 .. a ked zacne rodit idete k mvdr. ...alebo to zvladate doma?🙂
Juuuuj..ja mam z toho dobryyy pocit...🙂..musis byt tehu🙂

ada83
8. okt 2014

@alexia17 nie mala take dlhsie vlasi ked mi robila opu aj vklad

ada83
8. okt 2014

@evadek mvdr je na telefone ak by sa nieco dialo ale inac bude doma rodit

ada83
8. okt 2014

@misenaf vcera bol 28 den ale ona chodi hociako dufam ze to vyslo dufam ze bude dobre tusenie

alexia17
8. okt 2014

@ada83 uz sa ti to blizi ;)

ada83
8. okt 2014

@alexia17 noo aj sa bojim aj tesim

alexia17
8. okt 2014

@ada83 drzim palec ;) zatial to vyzera dobre, ked MS nikde, ked tebe aj cez utros prisla. Asi to Lenka dobre nadstavila a Mislka dobre vlozila ;)

dorotka2013
8. okt 2014

@ada83 chodim sem teraz len nakukat ze co je nove, ci uz vies vysledok...tak drzim palceky, uz len jeden den neistoty a verim ze piatok budu dobre spravy!!! Mas nejaky pocit ze teraz to uz konecne vyslo? Je nieco ine ako inokedy?

ada83
8. okt 2014

@alexia17 bufam ze spolocne nieco zamiesali. Dufam ze ani teraz nepride.

ada83
8. okt 2014

@dorotka2013 ahoj hej este zajtra a piatok sa dozviem. Vies co neoblecem ziadne gate a ked si prejdem cez vajecniky tak tam nieco citim mozno ze sa uz divna 😀 neviem preco ale mam pocit ze to vyslo nechame sa prekvapit dufam ze konecne si uz nepoplacem 😉 a ty ako

alexia17
8. okt 2014

@ada83 plakat jedine od radosti 😎

alexia17
9. okt 2014

@ada83 ako psik? ako ty?

ada83
9. okt 2014

@alexia17 psik je kinderko este stale a ja fajn zajtra budu nervicky

evadek
9. okt 2014

@ada83 adi citis sa inak ako predtym?...zajtra budem na teba mysliet...to musia byt hrozne stresy...
Citam,ze psia mamina je stale vcelku 🙂...kedy mate termin?🙂

ada83
9. okt 2014

@evadek ja si myslim ze asi cez vikend mvdr vo stvrtok ako dme tam boli ze kazdym dnom ona sa spojila 13 a 14 .8 ze oni nosia 51 as 63 dni ze 1 rodicky aj skor tak uvidime ale dnes je zase plna energie chodi po schodoch ako keby ani tehotna nebola len to ze skakat ma problem na postel. Citil tie vajecniky este stale tie som nemala ku koncu uz take a ide mi kyselina hore a nezapnem gate ale inac vsetko rovnake

ada83
9. okt 2014

@alexia17 psik je v celku a ja mam strach na zajtra uz to na mna dolahlo asi

evadek
9. okt 2014

@ada83 tak uvidite...🙂dufam,ze to ppekne mala zvladne...a ,ze ju to nepotrapi🙂kto vie ako to taky psicek preziva...🙂
Budem na teba velmi mysliet...urcite mas strach ...dufam,ze v noci budes spat...drz sa...🙂

alexia17
9. okt 2014

@ada83 neboj sa, vsetko bude dobre 😉 . Na mna to dolieha v den odberu krvi okolo obeda. , ked maju zavolat.

ada83
9. okt 2014

@alexia17 to asi aj na mna pride to su najdlhsie chvile asi cakat na telefon

ada83
9. okt 2014

@evadek ale mala by to zvladnut je sikovnadik dam zajtra vediet

dorotka2013
9. okt 2014

@ada83 tak zajtra držím palce a určite bude dobrá sprava!!! 🙂 my tento mesiac len prirodzene lebo sa neviem z roboty dostať aby sme išli do centra...tak uvidíme...možno sa podarí a potom asi budúci mesiac zas do centra...

ada83
9. okt 2014

@dorotka2013 mozno sa podary musis tomu verit ja som zvedava ako zajtra dopadnem dala som si urobit naramok na plodnost tak uz by malo pomoct

smejlicka
9. okt 2014

@ada83 ja ma tiez naramok ruzenin na plodnost este aj ine naramky su 🙂 a beriem aj od bylinkarky caje...🙂 na plodnost tak uvidim

ada83
9. okt 2014

@smejlicka tiez mam ten ruzenin a este jeden dufam ze nam to vsetkym pomoze aj sesternica ma dala nejako na dialku odblokovat 🙂

alexia17
10. okt 2014

@ada83 ako dnes v Car?

ada83
10. okt 2014

@alexia17 ahoj dobra nalada tam bola cakaren prazdna krv odovzdana uz len cakat

alexia17
10. okt 2014

@ada83 prazdna cakaren v Car? 🙂 ako sa mas,

ada83
10. okt 2014

@alexia17 bola som tam 7:40 lenka ordinuje az od 8 a valky neviem ale ked som odchadzala zacinali chodit ludia citim sa nervozne bojim sa

marculik
10. okt 2014

@ada83 no co adi nevovali dufam,ze to bude pozitivne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre