ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sylvia21
30. okt 2008

ahoj MISIK,

co to ty mas za chripku ??? 😀 😀 😀 😀

misik1
30. okt 2008

ja ti neviem sylvi, je pravda,ze jeden den som mala hroznu zimnicu a teplota skakala nad 28 a potom dole, ale inak nic.....a takto behame po svete a rozsirujeme virusiky...kiez by sa aj tie tehu tak chytali... 🙂 🙂 🙂

sylvia21
30. okt 2008

28 ???? 😀 😀 😀 moje zlatko, to si bola uplne podchladena 😀 😀 😀
Dakujem za rozosmiatie 😉
Mas presne pravdu, kiez by sa i embryjka takto uspesne chytali 😉

misik1
30. okt 2008

ha ha 38....ved ale v takom chripkovom tele bez priznakov, bola by si? ja nie, tak aj tie moje dve bodky preto neostali...asi mam zvysenu imunitu a ktovie co este vo mne koluje a neviem o tom a robi mi to sarapatu s babatkami....ktovie? zistime, zistime....

macous
30. okt 2008

Sylvinko, moc děkuji, já jsem tentokrát opravdu velmi zvědavá, jakpak to se mnou dopadne, tak moc rády bych se už taky mezi těhulky zařadila 🙂 ale to asi každá snažilka 😅

macous
30. okt 2008

Misik - ty jsi teda ale bacilonosička 😀 😀 😀 😀 😀

macous
30. okt 2008

Holky, to bych brala, kdyby šlo těhotenství taky naočkovat nebo kdyby se přenášelo jako chřipka 😀 to bych chodila po doktorech a inhalovala bacily 😀 😀 😀

misik1
30. okt 2008

ty uz nemusis macous, silno ti drzim place...tfuj, tfuj... 😀 😀 😀

scarlette
30. okt 2008

macous drzim palceky na testovacku, kedy ides?
kocky bola som si dnes po vysledky histologie a vyzera to OK, uz som sa objednala k marsikovi a idem buduci stvrtok a dohodneme dalsi postup... ak tak pocitam tak pri dalsom menzese by som sa mohla zacat pripravovat na ketko, to vyzera potom prelom november/december a ak by bolo vsetko dobre tak by mohlo byt vianocne 😀
este ze ma neprechadza optimizmus 😀 😀 😀 😀

silvi vela zdaru na vysetrenie aj ked si presne nepamatam na co ides ale isto dobre bude 🙂

andy26
31. okt 2008

Ahoj Scarlett, tiež sa v pondelok objednávam na štvrtok k maršíkovi, dohodnúť ako dalej s hormonmi.. no a potom bude ketko v decembri.. hádam sa na to tu už všetkým podarí.

Macoušku, držím palečky... ako inak... ďalší den je za nami.. cc, ale to uteká 😀 , že?

Adin, ako sa máš? Dúfam, že ste zdravučkí doma...

macous
31. okt 2008

Ahoj holčičky,
Misik - díky, díky 🙂
Scarlettka - to je dobře, že to vypadá OK 🙂 určo budeš mít na Vánoce dáreček - to bych ti moc přála 😵
Andýsku - o tobě ani nemluvím - to je jasný, v decemri KETko - tak to prostě bude a hotovo 😵 😵

adinam
31. okt 2008

Ahoj Andy 😉 ,trošku som tu po dlhšom čase.Čítala som,že si mala nejaké problémy 😒 .Tak verím,že konečne pojde všetko,ako má a budeš mať krásny darček na Vianoce v podobe dvoch //!!!!!!!!!!!!!!!!!Veľmi Ti to želám!
My sa držíme,sme doma stále oddychujeme.Už začínam byť riadne "nemotorná",ale drobec nám dáva čoraz viac na známosť,že je s nami.Kopance silnejú 😉 .Tešíme sa z toho.Budúci týždeň máme test na cukor/to bude,fuj/ a už sa neviem dočkať 13.11.,kedy ideme na sono...Snáď sme na dobrej ceste.
Ty pekne užívaj vitamínky a drž sa zdravá,aby bolo všetko dobre pripravené.A napíš potom,ako dopadla kontrola vo štvrtok.Uži si víkendík 🙂

scarlette
31. okt 2008

andy daj vediet na ktoru k nemu ides, ja som objednana na 12tu, mozno sa tam stretneme 😉
macous dikes avsak dufam ze na vianoce budeme stastne viacere 😀

macous
1. nov 2008

Ahoj holčindy, jdu vám všem jen popřát hezký víkend 😀

sylvia21
2. nov 2008

AHoj ANdy a Scarlettka, takze vy uz takto frcite s planmi??? Tusim tu zostanem uz sama snazilka. Tak sa tesim, ze pomalicky sa to vsetkym dari.
Adinam za chvilocku nam uz posielas fotecky babenka. Uz aj zariadujete izbicku?
AHoj tehulky Macousku a Pointka ako relaxujete?
Karkulka - uz si medzi nami davno nebola, ako sa Ti dari?

pointka
3. nov 2008

Ahoj Sylvi, no relax ako relax, dusickove povinnosti som si plnila cez vikend.
Inak zacinam byt precitlivela na ludi, hlavne na arogantnych, zlych ludi z Bratislavy a hlavne bezohladnych soferov ☹ Asi si vezmem dovolenku a vypadnem z Bratislavy na par dni..
Macous, kedy ides na krv?
Ja idem dnes na UTZ, snad bude uz aj srdiecko, tak sa bojim trsku, ci bude vsetko ako ma byt. Drzte mi palce 🙂
Pekny den vam vsetkym.

derylka
3. nov 2008

ahojte babule.... som tu medzi Vami prvý krát..... ale určite nie posledný 😉 Do iscare ma odporučil moj lekár - konkrétne doktorovi Hrúzikovi máte s ním niektorá skúsenosť? Ak si nájdete čas chcela by som Vás poprosiť, troška priblížiť, ako to tam vlastne chodí, prvé stretnutie, či sa tam niečo platí....atď.
... vopred Vám všetkým velmi pekne Ďakujem, tehulkám vela šťastíčka, aby ste to dotiahli do úspešného konca a nám snažilkám vela trpezlivosti... 😉

karkulka522
3. nov 2008

Ahojte,tak dlhsie som tu nebola a pozeram ze to tu vyzera na dobru tehuvlnu 😉 .Mala by som sa zapojit aby som to stihla,ale ja budem rada ak sa mi podari navstivit Ďurechovu na konzultaciu teraz v novembri. 😖 Mam toho v praci teraz velaaaaaaaa a neviem kedy mi dovolia si vziat den volna...................Derylka vitaj medzi nami,ja k Hruzikovi nechodim tak ti neviem poradit 😒 ,snad sa tu najde niektora 😅 ............................Pointka tak ako? Uz bije srdiecko? Tesim sa z vas tehulky,aspon mi dodavate sil ze vsetko sa da len treba na to cas a raz to pride 😉 ................Macous uz si testovala,ako to u teba vyzera?.........Snazilky, vela trpezlivosti aby tie vianocne prekvapenia vysli 😉 😉 ...........Sylvi ty ides kedy na imuno?

pointka
3. nov 2008

Ahojte.
Tak uz sme doma, krpcek ma 5,1 mm presne ako ma byt a mame aj srdiecko Bilo o stosest Dalsia kontrola az 18.11. uf, dokina je na dovolenke. Dufam, ze vydrzim 🙂

Karkulka zapoj sa veru 🙂

saska1
3. nov 2008

ahojte babulky... 🙂
pointka...tak sa s tebou tešíííím...to musí byť krásny pocit, vidieť biť srdiečko 😵
kočky...mám jednu otázku...som s doc.Válkym dohodnutá na laparku...ale chcela by som ju absolvovať až začiatkom roka..alenež ju absolvujem, chcela by som skúsiť folikulku..Robia to vôbec v iscari?alebo nasadia nejaké clostily,príp.pregnyl??či rovno IUI a potom IVF?? 😕

pointka
3. nov 2008

saska diky, ano je to uzasny pocit 🙂 Len este nie je dobojovane

Lapaku robia v Iscare. Co sa tyka tej folikulometrie, zalezi, ci ti dozrievaju vajicka ak nie, mozu ti dat ten clostyl alebo merional a pred stykom, resp IUI sa dava pregnyl. IVF je ina zalezitost s inymi liekmi a inou pripravou.

saska1
3. nov 2008

pointka...ja viem, ono je to večný boj...až kým babatko nepríde na tento svet...ale dôležité je ,že si na správnej ceste.. 😵
vieš, preto sa pýtam, lebo ja vôbec neviem, či mi dozrievajú vajíčka...nikto mi zatiaľ folikušku nerobil, ani moja gyndoška, preto som bola zvedavá, či sa tým vôbec zaoberajú v iscari...ked to nie je pre nich biznis ☹ chcela by som zistiť najskôr príčinu a až potom ísť dalej...len neviem, či ma doki nesprdne, ked ho o tu folik.poprosím.. 😔

pointka
3. nov 2008

no ak zacnes chodit do iscare, to je jedna z prvych veci co sa sleduje okrem hormonalneho profilu, spermiogramu, pripadne laparky. Takze ano, robia to tam a budu ti to robit.

macous
3. nov 2008

Ahoj holky,

Pointka - tak to je moc hezké, že jsi viděla už srdíčko, jsem za tebe ráda, že ti to takhle hezky všechno běží, jak má 🙂
Holky, já jdu na krev až 11.11., tak je to ještě týden čekání, a pořád nevím, jestli mám testíkovat, jsem po všech těch nezdarech na pochybách 😅
Holky snažilky - snad se i mi ostatní už brzy dočkáme vytouženého úspěchu 😵

saska1
3. nov 2008

pointka...tak to si ma potešila... 🙂 ináč, už máš tehu nevoľnosti??
macous...ja by som na tvojom mieste ešte chvíľku vydržala... 😉 aj ked viem, že pocit to musí byť šteklivý 🤐

pointka
3. nov 2008

macous, ja som si teraz prvykrat povedala, ze netestujem, vzdy predtym som testovala, teraz som vydrzala az na krv a bola pozitivna, az potom som si spravila tesiky na pamiatku 🙂 macous drzim palce!!!!!!

pointka
3. nov 2008

saska nemam 🙂 ale uz dnes rano a potom poobede mi zacalo byt blvne, az kym som sa nenajedla, v Iscare som to riadne predychavala 🙂

saska1
3. nov 2008

pointka..možno budeš patriť medzi tých pár vyvolených , ktoré to prečkajú aj bez nevoľností... 🙂 a budeš si tehotenstvo len vychutnávať a užívať.. 😵

macous
3. nov 2008

tak já to asi taky vydržím do krvičky, ale já to už jednou vydržela a taky bylo prd, ostatně jako pak ještě 3x ☹
Ono to tím asi neovlivním, ale už aby ta krev byla za mnou a já věděla na čem jsem, tohle čekání - co vám budu povídat 😉

saska1
3. nov 2008

macous...skús vydržať...maximálne deň pred krvou by som možno testla,aby som vedela čo asi očakávať...ale to je len môj názor neznalej a neskúsenej...lebo ja som okrem HP neabsolvovala nič ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre