ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dorotka2013
19. okt 2014

Kocky neviete mi nahodou poradit? Tento mesiac nam to nevychadzalo s car, tak sme si dali pauzu...ale skusame tak prirodzene, ked sa nam chce 🙂, a samozrejme v case ovulky...pred ovulkou sa mi to nestalo ale pocas nej a aj teraz, uz asi tyzden po ovulke krvacam po styku...ani by som to vlastne nenazvala krvacanim, lebo len to co vytecie je krvave a potom uz nic, ani pred tym, ani potom...neviete co by to mohlo byt? Necitim sa nijak zle, nic ma neboli, mam "klasicke" tehu priznaky ktore mavam kazdy mesiac 🙂 aj tak sa z nich vzdy vykluje mrcha :(...

ada83
19. okt 2014

@dorotka2013 dakujeme sindy sa stara o neho za chvilu mu budem musiet hladat dobry domov. Inac za 2 dni pribral 5 dg je sam a ma vsetko mliecko len pre seba a stale je hladny

ada83
19. okt 2014

@dorotka2013 moze to byt cysta alebo si tehotna a babo sa zahniezduje 😉

dorotka2013
19. okt 2014

@ada83 cysta by to nemala byt...nedavno mi robili utz maternice a nic tam nebolo,jedine ze by sa vytvorila potom... A to uhniezdovanie uz aj mna napadlo ale mam to pri kazdom styku od ovulky...a to asi nie je realne aby sa pocas ovulky uz aj uhniezdilo...:( Za cely zivot som nikdy nekrvacala po styku, a teraz za kazdym...

ada83
19. okt 2014

@dorotka2013 skus ist k svojemu dr nech ta kukne ked to nebude prechadzat

dorotka2013
19. okt 2014

@ada83 myslis? no nie som z toho nadsena...dufam ze to nic nie je...ale aj tak sa chystam na preventivku...tak aspon budem mat dovod...lebo uz ju odkladam 2 mesiace... 🙂

ada83
19. okt 2014

@dorotka2013 tak budes to mat spon za sebou aj ja by som mala ist ale nechce sa mi

misenaf
20. okt 2014

@dorotka2013 a nemohlo by to byť ovulačne krvacanie? Alebo máš to aj mimo styku? Ja som od ovulky až po mrchu mavala sem tam krvacanie a bola z toho endometrioza. Ale to by možno tým utz videli.....

misenaf
20. okt 2014

Kočky v Iscare brali vám počas stimulky krv na sledovali hladiny FSH, LH? Dá sa z tých hodnôt vydedukovať množstvo a kvalita vajíčok?
Lebo mám nasadené dosť nízke dávky čo v konečnom dôsledku môže viesť k malému počtu alebo nekvalitným vajkám ako pri prvom ivf. Zároveň mi hrozí ohss čiže dávky mám zámerne nízke.

dorotka2013
20. okt 2014

@misenaf aj take existuje? 🙂 no do vcera som krvacala len po styku...aj to len tak malicko...zacalo to pri ovulke...ale vcera vecer som mala krv aj bez styku...ale tiez len tak jednorazovo...od vtedy nic...som zmatena...koncom tyzdna by mala prist mrcha...zeby to nejak suviselo?

ada83
21. okt 2014

@misenaf mne nebrali ani raz a to som mala 2x ivf a 1x soft

ada83
21. okt 2014

@dorotka2013 ahoj ako so spinenim ja som sa objednala k dr v piatok tak uvidime

alexia17
21. okt 2014

@ada83 ides na kontrolu? Ci uz mas po MS?

ada83
21. okt 2014

@alexia17 idem sa dohodnut s dr ci nieco navrhne a mam po ms skoncil asi v piatok

alexia17
21. okt 2014

@ada83 myslis dake vysetrenia ?

alexia17
21. okt 2014

@ada83 co maly psik a sindy uz je OK?

dorotka2013
21. okt 2014

@ada83 hmmm sama neviem...pred večerom som večer krvácala znova, tiež tak jednorazovo ale sexik nebol...takze neviem...od vtedy zase nic...časovo mi to vychádza na uhniezdovanie tak sa snažím samu seba presvedčiť ze to bolo ono 🙂...ale bojím sa ze sa to len spúšťa mrcha :(... Uvidíme...k Dr som objednana až na budúcu stredu...A ty? Ako sa cítiš? Havko ako sa ma?

ada83
21. okt 2014

@alexia17 hej nejake vysetrenia stuplik uz vazi 400g krasne pribera bude tucko s neho 😉 sindy si trha stehy aledufam ze ich nevytiahne. Ideme az v pondelok na vyber aj s tucikom niko sa vola 😉 budu ho odcervovat. Uz ma panicku ostava kusok od nas par ulic tak som rada 😉 spia vsade inde len nie v pelechu neviem preco sindy cele dni lezala v pelechu teraz ani za svet len na gauci a tak

ada83
21. okt 2014

@dorotka2013 ja idem v piatok k dr havko sa ma fajn v pondelok ideme k mvdr. Tak uvidime ci je vsetko v poriadku krasne rastie. Tak mozno budes tehotna test si neskusala 😉

dorotka2013
22. okt 2014

@ada83 nie... Som len 24DC... :( A ty ideš piatok do CAR?

ada83
22. okt 2014

@dorotka2013 hej idem v piatok a uvidime co povie dr a co navrhne a podla toho uvidime ci tam ostanem

alexia17
22. okt 2014

@ada83 a este si tento tyzden PN, ci uz chodis do prace? to je fajn, ze ho budes vidat havka 🙂 tak je teraz dolezita sindy 🙂 sa prezentuje 🙂

ada83
22. okt 2014

@alexia17 uz som v praci od pondelka uz nikdy nechcem steniatka doma 😉 staci mi toto

alexia17
22. okt 2014

@ada83 maly divocak? 🙂

moo
23. okt 2014

@misenaf mne brali krv a zistuje sa tým či máš dosť hormonov na vyvoj vajíčka a na uhniezdenie ... je som ich jeden mesiac mala nizke tak sme zákrok posunuli

misenaf
23. okt 2014

@moo a kam chodiš do centra?? prečo to nerobia každej toto nechapem!!

misenaf
23. okt 2014

@ester1710
@meaningful čo ste zistili nove ohladom iscare? bude sa aj premenovavať? akú výhodu tým budeme mať my, pacientky? Lebo ja som odhodlana prejsť do brna a teraz váham či nepočkať.

kraskanz1
23. okt 2014

Baby ako to vyzera s Iscare teraz ked to kupil Babis? Pomenia sa tam aj lekari jaj ja by som bola tak nerada keby nahodou dr. Grossova odysla. Aka je tam teraz atmosfera?

misenaf
23. okt 2014

@kraskanz1 Ja chodím k doc. Válkym. Je tam v pohode len keby sa nám podarilo už tak by som bola najšťastnejšia. Vám sa kolkate ivf podarilo?

kraskanz1
23. okt 2014

@misenaf mali sme 1 ivf ale dostali sme sa len k odberu vajicok a z 13 sa nic neopldoniilo vsetko boli nekvalitne...a nakoniec rok po ivf som otehotnela prirodzene s pomocou clostilu a inofolicu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre