ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

adinam
3. nov 2008

Ahoj Silvi,no ja som už opatrná,tak ešte sme ani nezačali nakupovať pre drobčeka 😒 .Ale o dva týždne ideme na sono a potom už začneme...myslím,že nie je neskoro. 😉
Derylka-ja som chodila Mudr.Hrúzikovi,pýtaj sa čo chceš,píš IP.Čo budem vedieť,odpoviem. 😉

andy26
3. nov 2008

Pekný večer kočky...

ako sa vám tu darí?

Ahoj Adin, tak sa teším, že už prcka tak dobre cítit..., pekne ho hladkaj a môžeš aj za mna... 🙂

Karkulka, ja idem vo štvrtok na pol 9 k Maršíkovi... v celkom dobrú hodinu m objednali, ale nebude ani vyšetrovať...len mi rozpíše ako užívať lieky, takže sa tam dlho nezdržím - teda moc dúfam.

J

andy26
3. nov 2008

pardon, nie karkulka ale scarlet.. to bolo myslené.. 😀

scarlette
3. nov 2008

andy tak sa tam neuvidime, ja az na 12tu ale pojdem tam o trosku skor, este sa mi nestalo aby ma vzal na cas a ja sa len potrebujem dohodnut ze co dalej

andy26
3. nov 2008

Scarlett, a čo ty ešte nespíš?

scarlette
3. nov 2008

andy nechce sa mi, muz je odo mna 500km a ja trosku relaxujem, som dnes makala doma ako sroub 😅
a co ty?

andy26
3. nov 2008

môj drahý je tiež v práci...a neda sa mi spať, som tiež pracovala do práce, najskôr že nebudem už a počká to, ale mi to nedalo, tak som pracovala a že idem vypnúť pc, no ale ešte som nakukla a... vidím, že nie som jediná nočná sova, čo nespí... 😀

andy26
3. nov 2008

Scarlette, tak som zvedavá, čo ti vo štvrtok povie doky, že kedy stimulka a tak.. mna odsunul na december, no ale dnes som robila ovulačný test a začina mi ovulka, tak sa pokúšame aj bez ich pomoci... a ked sa zadarí, tak bude len dobre...

scarlette
3. nov 2008

no vidis, ja sice nerobim do prace, uz nepracujem ale stale mame co v byte robit tak by som chcela aspon to co mozem dokoncit kym je drahy prec, zajtra sa uz nastastie vrati tak sa tesim... vsak minuly tyzden bol 5 dni zase mimo a mam toho po krk

v akej sfere pracujes?

andy26
3. nov 2008

to majú tí naši asi dosť podobnú prácu na čas... tiež som viac sama ako s ním 😠 . Ale ešte mám svoju najkrajšiu papulku labradora, tak nepoznám samotu 🙂
Ja robím v stavebninách ako fakturantka a asistentka, takže sezona sa pomály bude končiť.. konečne.
A ty ? Prečo už nepracuješ?

andy26
3. nov 2008

....aaale pojdem už skusiť zaspať....aj ty by si mala.... 😉 dobrúúúúúúúú

scarlette
3. nov 2008

my si o dva tyzdne ideme dat kamosovi prepracovat projekt k domu a na jar zacneme stavat...
uz som sa strasne nas..la v praci a tak som dala vypoved, mala som dost narocnu -smenovu- a psychicky narocnu pracu, bola som stale nervozna a unavena...
aj to bol jeden z dovodov

scarlette
3. nov 2008

aj ja prave idem, bru nocku

mirinda10
4. nov 2008

tak ja od stvrtku zacinam pichat Gonal a ideme do druheho kola idem k dokine Durechovej, Marsik je mimo od buduceho tyzdna len ma vystrasil mam 4 cm myom pri maternici a povedal, ze moze tlacit na maternicu aj ked maternica je ok aj vajecniky ale ten myom nie je dobry aj tak idem do stimulky ale uvidim ci bude ET nahana ma cas je to strasne musim vsetko dobehnut do decembra inak som samoplatca

zajtra idem obiehat predoperacne iba zacinam krvou tak za 10 dni musim mat vsetko komplet to bute kriku na internom ked budem chciet termin buduci tyzden

inak nemam dobry pocit, ze to dobre dopadne nakolko doki povedal, ze bude max ET jedno vajko a vsetko sa zmrazi ale ja KETU moc neverim

jeho plan je asi zamrazit potom operacia odstranit myom a potom KET ale uz mam za sebou 2 KET a nechapem az teraz pozera ze mam tak velky myom ???? musim sa spytat Durechovej co na to povie ona aky ma nazor doki nebol moc nadseny, ze som sa nedala nahovorit na mesacny odklad ale teraz som zdrava a neviem co bude o mesiac ☹

kto ide teraz do stimulky pridajte sa

sylvia21
4. nov 2008

Pointka - to je uzasne, ze tak malemu drobceku uz bije krasne srdiecko. Je to skutocne maly zazrak. Musel to byt krasny pocit, ked si pocula srdicko, ze?

Ahoj Karkulka - no my uz imuno cestu pomaly planujeme na 1.12. sme objednani do Prahy. Karkulka, kedy by si chcela zacat s dalsou stimulkou?

Macousku - toto mas velmi dlhe dni cakania, ale urcite to vyjde, velmi na teba myslim 😉

AHoj scarlettka a andy - moje mile praacovite sovicky 😉

AHoj Mirinda - ked ten myom moze nieco ovplyvnit negativne, nie je lepsie najprv myom odstranit a potom bezpecne zacat? Ja mam tiez jeden malicky myom, ale povedali mi, ze to je nic, ze to nema na nic vplyv. Tak sme to zatial neriesili, nebolo treba. Inak myomy zvyknu i narast a potom ich uz treba odstarnit. Potom daj vediet, ako pokacujes.

macous
4. nov 2008

Ahoj holky,
jdu vás naskok pozdravit 🙂
Mirinda - to nevěděl doki před tou stimulkou? Já tomu moc nerozumím, ale hlavně aby ti to dobře dopadlo s vajíčkama - budu držet palečky 😵
Sylvia - ahojky, to jsi hodná, že na mě myslíš, děkuji 😉

Andýsek a Scarlettka - holky vy jste mi pěkný ponocný a to chodíte do rachoty 😵

Jinak holky, dnes jsem testla a bylo to tam 😵 😵 😵 😵 tenoučké, ale bylo - radši moc negratulujte, dokud se mi to nepotvrdí z krve, já jsem na to pověrčivá 😉

sylvia21
4. nov 2008

macousku a kolky den si dnes po ET? To by bolo uzasne, radsej zatial negratulujem, ale srdiecko urcite poskocilo od radosti, ze?

mirinda10
4. nov 2008

sylvia, ani ja nechapem, ze to doki skor nevedel ved som mala posledny KET v auguste, problem je ze IVF musi prebehnut do konca decembra inak to poistovna nepreplati a to som uz platila zalohu 18,5tisica ak pojdem cez poistovnu
stimulku to nema ako ovplyvnit nakolko vajecniky su ok aj maternica vo vnutri je dobra mala som tam minuly rok polyp a ten uz vybrali

skusim sa spytat doktorky co ma bude mat na stimulku na jej nazor asi je aj dobre ze budem u niekoho ineho nechapem ako to mojmu dokimu mohlo ujst ved myom za 2 mesiace nemoze narast z nicoho na 4cm povedal, ze je to aj vekom tak neviem idem hladat nieco viac na nete

pointka, gratulujem k srdiecku pre mna je to este na dhlo hudba buducnosti naozaj vidim a citim, ze vek je strasna pritaz a ja uz velmi , velmi skoro budem mat 39 rokov a sanca ide rapidne dole mat vytuzene miminko ☹

tanyja
4. nov 2008

ja som samu seba nahovorila na pokus o kalendár počatia podľa Eugena Jonáša , už ho mám, tak som zvedavá, či to nejako a hlavne ako dopadne. Teda iba som to otvorila a zistila, že už má pravdu v prvej veci -dispozícia na syna ( boli by sme mali 4x chalana, keby to nedopadlo zle ), tak to skúste, nič za to nedáte a je to lacnejšie ako care, ten bude ešte dlho stáť a stále je možnosť sa tam vrátiť 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Adinam, bude to chlapček alebo dievčatko ????? 😉
mirinda - pozisťuj si to , nezávidím časovú obmedzenosť, ale za pokus to stojí

pointka
5. nov 2008

Sylvi dakujem, je to krasny povit, i ked sme to srdiecko len videli, zatial nepoculi, lebo sme malinky 🙂

Mirinda, je mi to strasne luto, ze sa ti to takto vsetko kazi a kopi ☹ Inak ja mam tiez dva myomy, sice z vonkajsej strany maternice, ale dokina vralela, ze to nevadi, tam to tehu neublizi. Velmi ti drzim palce, nez uz aj tebe sa splni sen, mas to tazke, ked si tak velmi obmedzena casom ☹ Tie poistovne by sa mohli tiez zamysliet nad sebou ☹
Velmi verim, ze sa ti to teraz podari! Drzim palce!

macous
5. nov 2008

Mirinda - přeji ti hodně mooooccc štěstíčka, aby se to všechno podařilo, však ještě nejsi na miminko stará, nechápu, proč to pojišťovna takhle omezila a proč to nemůže posuzovat individuálně lékař 🙄
dobře to dopadne, jen se prosím nestresuj, že už nemáš moc času, to by byla chybka, ale vím, že se to jednoduše říká a hůře dělá, tak přeji alespoň hodně síly a zdaru a drž se 😉
Tanyja - ten kalendář vůbec neznám, tak tomu moc nerozumím 😨
Pointka - teda ty už jsi 8 tt, no prima moc, to to utíká viď 🙂 musí to být krása vidět srdíčko 🙂
Sylvinka - to víš že jo, měla se mi klepali ruce 😀 , byla jsem včera teprve 7 den po ET (den ET nepočítám),
testnu zase až zítra 😉 a snad to tam bude znovu, nemůžu tomu uvěřit 😵

pointka
5. nov 2008

macous tebe som chcela tak potichucky gratulovat k testiku 🙂
samozrejme, ze za par dni budeme vo velkom gratulovat 🙂
no Vam sa to zda, ze to leti, mne nie 🙂 uz aby som bola 13tt a to uz budem vediet, ze snad bude uz to najhorsie za nami. Drzim ti palce!!!

macous
5. nov 2008

Pointka - držím ti palečky kočko 😉 teď jsem na to myslela, že to jsou fakt pořád nervíky a čekání, nejdříve, aby nebylo mimomaternicové pak biochemické, pak na srdíčko, pak 13 tt atd., no už toho asi víme moc, proto ty nervíky 😕 😅 😵

pointka
5. nov 2008

no je to stale o cakani a o nervozite 🙂
ako sme si mysleli, ze tie dva tyzdne pri cakani na krv po ET su najhorsie. Nie su 🙂

mirka.m
5. nov 2008

ahoj pointka, nechcem brat iluzie ale myslim ze sa budeme bat stale a ani porodom to neskonci. ☹ ja som si naivne myslela za ak sa mi uz podari otehniet tak tehotenstvo budem mat bezproblemove. ale stale sa nieco vysktne, vyriesi sa to ale vzdy sa prelaknem a dostanem strach. nemusi to byt pravidlo. drzim ti palceky.

sylvia21
5. nov 2008

kocky asi mate pravdu, keby sme nemali tolko informacii, tak sa urcite tolko nebojime. Ale ja som toho nazoru, radsej vediet a byt obozretni , ako prist na nieco neskoro a potom si vycitat, ze keby sme to vedeli skor...... Tak len pokracujeme v hladani novych informacii, aby sme tym nasim deturencom mohli pomoct co najviac 😉

sylvia21
6. nov 2008

Dobre ranko kocky - este spinkate?

pointka
6. nov 2008

ja uz nie 🙂
od siestej zarezavam a teraz idem upratovat.

Mirka neberies mi iluzie, viem, ze je to tak, uz sa s tym zacinam akosi zmierovat, ze strach bude vzdy ☹

mirinda10
6. nov 2008

tak ja dnes vecer picham takze som v ocakavani ako to vsetko dopadne uvidime ale sa aj tesim a mam aj strach

ten myom mam na vonkajsej strane maternice vnutro je ciste ale doki povedal, ze ten myom moze tlacit z vonku na maternicu ved uvidim v pondelok idem k Durechovej na utz a mam rano aj krv tak sa jej spytam aky ma na to nazor

ku komu si Pointka chodila uz som zabudla

dnes mi kamoska pisala rano sa jej narodilo dievcatko 4.4kg vseko je to tehotne alebo rodi a ja nic ale hadam uz aj na nas stastie sadne

tehulky drzte sa chcela by som mat vase starosti a hned kaslem na pracu uz druhy krat prerabame budget a mam to auditorov no hotova pohroma

scarlette
6. nov 2008

ahojte,,
tak dnes som bola u marsika a celkom ma potesil, kukol vysledky a ze to nam robi sarapatu len moja endometrioza ale ze sliznica je pekna a tak od dalsieho cyklu si davam estrofem a potom kontrola, ta mi vzchadza tak medzi 5tym a 8mym decembrom tak uz len verim ze sa vo mne nic nepokazi a aj snehuliaci sa pekne rozmrazia... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre