ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alexia17
1. dec 2014

@ada83 ahoj, vdaka. to robi asi Lenka, ktovie ci robia aj 6.1. Miska.
a ty si ako pochodila? co to mas?

ada83
1. dec 2014

@alexia17 to neviem ako miska ale ona 5 ze tam bude . Povedala ze to bude s toho ze som aj bola tehotna ale brala mi vyter na 2 veci ze ak bude zli tak vola

alexia17
1. dec 2014

@ada83 fuha. Aj ste sa dohodli co dalej? Ci zatial toto poriesite? Kedy budu vysledky?

ada83
1. dec 2014

@alexia17 v januari sa dohodneme ideme na ivf vysledky ani neviem kedy len povedala ze sa ozve

alexia17
1. dec 2014

@ada83 takze nic nove. No veru v januari 🙂 to sa hudeme minat 🙂

lenka188
2. dec 2014

Ahojte kocky, prosim neviete odkedy maju v CAR dovolenku? Potrebujem sa este pred sviatkami dohodnut s dr. reismullerovou a neviem kedy koncia. Diky moc 🙂

ada83
2. dec 2014

@lenka188 ahoj vcera povedala ze ani nebudu mat volno ze budu robit a ze uz 5. Januara nastupuje a ze mozno aj 2

ada83
2. dec 2014

@alexia17 mozno budeme aj spolu ked nam pride rovnako

alexia17
2. dec 2014

@ada83 ale od 22.12. Do 1.1 bude zatvorene CAR? No ja planujem 🙂 ak si relo neurobi inak, ze MS by mala prist 18.1. Ty ako?

lenka188
2. dec 2014

@ada83 Super, dakujem krasne za info 🙂

ada83
2. dec 2014

@alexia17 tak moja okolo 13.1. Asi

ada83
2. dec 2014

@alexia17 to asi bude zatvorene lenka nevedela uplne presne

alexia17
2. dec 2014

@ada83 tak to sa budeme striedat 🙂 ty pojdes skor

ada83
3. dec 2014

@alexia17 no uvidime v januari 🙂

alexia17
3. dec 2014

@ada83 jaj zeby si mala dako posudnutu MS, to sa moze stat, mozno nam to vyjde naraz uplne 🙂 ale to sa aj tak budeme minat, bo ty k Lekne a ja k Miske 🙂

ada83
3. dec 2014

@alexia17 dnes som bola u odvodnej mam nejake baktrrie dostala som 2 krat atb na 10 dni a povedala ze v strede januara na krv a nedoporucuje mi ivf ze 4-6 tyzdnov su atb v tele ze radsej februar

alexia17
3. dec 2014

@ada83 no pekne. Aj to budes volat Lenke? Ozik ta ti nevolala vysledky? To mas super obvodnu, ze porobila testy

ada83
3. dec 2014

@alexia17 neviem ci budem volat lenke uvidim ak mi bude ona volat tak to spomeniem. No nevuem kefy budu vysledky nepovedala ze kedy by mala volat

csokasi
5. dec 2014

Čavte Kočky, ako to momentálne funguje v Iscare? V januáry by sme ich chceli znovu navštíviť a dohodnúť sa kedy by sme si mohli ísť po súrodenca.
Robí ešte Doc. Valky?

alexia17
5. dec 2014

@csokasi hej Valky pracuje. Akoze ako funguje?

ada83
6. dec 2014

@csokasi ahoj funguju tak ako fungovali mas este mrazakov alebo ides na ivf?

csokasi
6. dec 2014

@ada83 Ajoj Moja, ešte máme mrazáčikov tak by sme si šli prenich a verím, že sú taký istý bojovníci ako ich sestrička.
Ty ako Moja?

ada83
7. dec 2014

@csokasi tak super ja po starom idem vo februari na ivf tak uvidime chcela som ist v januari ale berem atb a obvodna dr povedala ze 6 tyzdnov su v krvi ze mam pockat na februar

santamonica
8. dec 2014

ahojte kocky, tak sa s vami lucim, odchadzam z Iscare, posledny mrazacik sa neujal ☹ , Iscare z toho neobvinujem, naozaj sa snazili , ved som aj dvakrat otehotnela, len to nedopadlo, ale mam uz pocit, ze ma tam lutuju, vsetci ma poznaju po mene, to uz nieje bohvieco na moju psychiku.....dam si zo 3 mesiace pauzu a este posledny pokus bude Brno......ktovie, mozno to vyjde nakoniec......som si poplakala samozrejme, boli to, ale este stale to nevzdavam...........a vsetkym vam drzim palce, aby sa ten zazrak podaril....a krasne sviatky 🙂

alexandra2222
8. dec 2014

@santamonica chod do brna. Ja som bola po iscare v heliose- su lepsie vybaveni a pristup tiez ovela lepsi.

candour
11. dec 2014

@santamonica Držím Ti palce!!!

cucoriedkacucoriedka
11. dec 2014

@alexandra2222 kuz aj iscare bude lepsie vybaveny.pred mesiacom sa dostal do ruk znameho bohateho cloveka.takze idu kupovat nove katetre a vylepsovat techniku a postupy..tak snad to pomoze🙂

cucoriedkacucoriedka
11. dec 2014

@santamonica drzim ti velmi prsty🙂 este to nevzdavaj.

cucoriedkacucoriedka
11. dec 2014

@csokasi aj my mame este mrazacikov.len ja sa uz na dalsie tehu asi necitim:( uvidime

csokasi
11. dec 2014

@cucoriedkacucoriedka aaa tak Ja som hneď po porode povedla, že ešte raz sa dám nahovoriť. A aj sa nato teším, krď budem znovu tehu. To asi preto, že u mňa bolo celé tehu a aj porod bez prolémov a jediného zvracania.
@ada83 tak to asi fakt lepšie odložiť na február. A držím palce aby už všetko šlo ako pomasle 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre