ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

denulka85
7. jan 2015

@ada83 moja tebe ??? Tebe to uz teraz musí vist spolu sme začali bojovať a nenecháme ta neboj musis byt adka pozitívne naladená ako pokracujes ? Strasne ti to prajem ;)))

katulka25
7. jan 2015

@ada83 jaaa adi, tebe uz len prajem vela vela stastia a verim, ze ten nasledujuci vklad uz bude konecne uspesny

alexia17
7. jan 2015

@dorotka2013 podpisovala si k ziadosti v kancelarii papier? No ja tiez okolo 21 cakam MS. Ale uvidime.

alexia17
7. jan 2015

@ada83 mne Miska povedala ze atb mozem, ze to nevadi. Aby som bola hlavne zdrava. Mozno kvoli Rastovi pauzu, ci?

dorotka2013
7. jan 2015

@ada83 ty uz mas vsetko vybavene? uz len cakas na ms?

dorotka2013
7. jan 2015

@alexia17 ano,podpisovala...stalo zo 20€...vraj ostatne vybavi lenka...ja som myslela ze budem musiet ja ist do poistovne 🙂...a to mi zavolaju ked sa to schvali?dokedy potom treba ist?

ada83
7. jan 2015

@denulka85
@katulka25 to ste mi moc neporadily

ada83
7. jan 2015

@alexia17 ja som mala plucne chlamydie aj rasto brali sme 20 dni atba treba po 6 tyzdnov od dobranua atb opakovat krv ci ich uz nemam rasto ide v piatok na krv a ja musim este cakat nechcela mi ju zobrat ze je to skoro tak preto ja nemozem
@dorotka2013 hej zavolaju ti z car a povedia ze pred menzesom cca 3 dni mas prist na kontrolu a pre lieky schvaluje sa to cca mesiac a v kazdej poistovni plati ziadost inac vseobecna ma rok.hej mam vsetko vybavene uz len pred ms na kontrolu a pre rozpis ale este musim mesiac pockat

alexia17
7. jan 2015

@dorotka2013 ostatne papiere oni vybavia a myslim ze Valky to tam nosi osobne. Podla poistovne trva schvalenie 4 -6tyzdnov a asi aj podla diagnoz. Z CAR ti zavolaju ze je schvalena ziadost a ibjednas sa na konzultaciu pre protkol a injekcie

alexia17
7. jan 2015

@ada83 t v krvi zistili chlamidie? Tak to asi kvoli nim. Lenka musi nieco vymysliet. Ale uz to musi vyjst

ada83
7. jan 2015

@alexia17 hej v krvi rasto mal kasel a nezabrali atb tak mu brali krv a potom som aj ja kaslala a mala to aj ja

nikusa6
7. jan 2015

@alexia17 hej sak citam ale stale cosi comu nechapem.

nikusa6
7. jan 2015

@denulka85 ano zly spermio 96% patologia. No a o tej pk rozhoduju oni podla vyvoja vsetkeho? A prosim ta predoperacne mam kedy zacat riesit? A co to obnasa?

nikusa6
7. jan 2015

@katulka25 aha no uvidim ako sa budem citit ;) z toho mam strach aj ked verim, ze to moze fakt dobre urobit ;)

ada83
7. jan 2015

@nikusa6 predoperacne zacni ako ti zacnu kramuse musis sa objednat na krv a k inetrnej ja som to teraz pred softom sitha za 3 dni v pondelok som volala zobrali krv stredu u internej a stvrtok soft

ada83
7. jan 2015

@nikusa6 my mame 97% patologiu

dorotka2013
7. jan 2015

@ada83
@alexia17 a to sa da? ist tam 3 dni pred ms? ked neviem kedy bude? a tie predoperacne uz mam mat vtedy vybavene? takze teoreticky keby som to chcela stihnut v dalsom cykle hned po iui tak uz pocas cakania na vysledok treba ist na predoperacne? a aj na tu kontrolu? alebo musime pockat dalsi cyklus?

denulka85
7. jan 2015

@nikusa6 pk si môžte dat aj vy ked chcete a dávaju ju podla počtu embryi tak icsi určite pomôže pri oplodnení vajíčok

alexia17
7. jan 2015

@dorotka2013 tak ja som bola teraz kedze neviem kedy pride MS, nemusinto byt uplne 3 dni pred MS. Prve IVF som isla na 20 DC s tym ze ms mala prist o 5 dni a na druhy den uz som mala MS. Preto idem radsej skor. K Predoperacnemu ti daju sestricky papiere ci treba. Mne sa to neda tak rychlo, k internistovinsom sa po "znamosti " objednala o 10 dni a krv ze bude trvat 5 dni povedalu u obvodneho dr, ale v Ba to asi ide rychlejsie. Predoperacne mas cas potom. Najprv pockaj na vysledky IUI ;)

alexia17
7. jan 2015

@ada83 no to asi pojdem mozno pozriet obvodaka aj s tym nech zoberie krv na daky zapal, tento moj kasel sa mi nepaci.

denulka85
7. jan 2015

@ada83 ada šťastie potrebuješ a vklad bude úspešný kedy ideš ?

dorotka2013
7. jan 2015

@alexia17 :(...iui by mohlo byt koncom januara...vysledky v polke februara a dalsi cyklus az v marci...to je dalekoooo :(...najradsej by som toto iui uz vynechala...nedavam mu velku nadej :(...

alexia17
7. jan 2015

@dorotka2013 no vyzera to tak. Ale tak aj IUI ma uspesnost a ty ju mozes zvysit ;) pripadne sa dohodni s Lenkou ze ak bude ziadost schvalena, ze xes IVF.

ada83
7. jan 2015

@alexia17 skus ist skorej k obvodnej tieto chlamydie su teraz vsade a dost casto a bere sa na ne 20 dni atb a je to bakteria ja som tiez len kaslala a hlavne vecer

ada83
7. jan 2015

@denulka85 fo februarovej mrche chcela som ist v tejto ale nemozem koly atb

alexia17
7. jan 2015

@ada83 fu no to uz kedy. Ja skor rano kaslem. Hrozne, stale dake chorby sa tu siria

denulka85
7. jan 2015

@ada83 február je dobrý budes mat krásneho Valentína ;)

ada83
7. jan 2015

@dorotka2013 predoperacne staci zacat ked zacnes stimulku zvladas ho do 3 dni vybavit.da sa hned po iui ist na ivf staci sa dohodnut s dr nie je problem aj ja som tak mala ist ale vosla do toho velka noc a sviatky a nechcela som to riesit

ada83
7. jan 2015

@denulka85 to nie kramuse pridu asi 13.2 a vtedy ideme na to

denulka85
7. jan 2015

@ada83 no vidíš Valentín je 14 ho a vtedy to vsetko začne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre