ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
7. jan 2015

@denulka85 asi hej ak to pojde dobre

dorotka2013
7. jan 2015

@ada83 a tie predoperacne vysetrenia nie su potom ovplyvnene liekmi zo stimulky? ale to som sa s nou asi mala dohodnut teraz ked som tam bola...ked pojdem o 2-3 tyzdne na iui uz bude asi neskoro,ci? no ved uvidim...teraz cakam ms a ked tam pojdeme tak sa opytam.. aj ona hovorila ze to chce urychlit lebo nam ubuda cas... 🙂 ak sa to bude dat urobit v dalsom cykle tak by som do toho sla...vraj sa pocas toho daju zistit dalsie priciny ze sa nam nedari...

ada83
7. jan 2015

@dorotka2013 nie su ovplivnene ja som vzdy zacala pocas pichania. Hej pri ivf sa da zistit nieco viac ale aj tak u nas nevedia preco.

alexia17
7. jan 2015

@ada83 ty mas vsetk OK, to je najhorsie ked nevedia dovod a nijako sa nedari. Mne sa tak rychlo nepodarilo vybavit predoperacne, ze len 4 dni musia cakat na krv

ada83
7. jan 2015

@alexia17 no vidis mne brali v car to hiv a to co beru kazdych 6 mesiacov a na internej len tu biochemiu a ekg stalo ma to 20 eur

alexia17
7. jan 2015

@ada83 ja uz musim internistovi s krvou od obvodaka. Mne dnes tiez brali na cosi v Car krv, asi to HIV. Aj tak musim objednat k internistovi . Hrozne. V BA vela dr, rychlejsie vybavis

dorotka2013
8. jan 2015

@ada83 lenka hovorila nieco ze pocas ivf sa moze zistit ze nie su kvalitne vajicka, alebo spermije...ze to bez toho nevieme...

nikusa6
8. jan 2015

@ada83 aha to je taka rychlovka teda.fajn dakujem.nikdy som nebola na operacii takze ani toto neovladam. A vela doktorov musis pobehat?

nikusa6
8. jan 2015

@ada83 aha tak sme na tom rovnako.a ja mam k tomu pco, takze bez ovulky.ty uz si teda bola na ivf ci sa este len chystas?

nikusa6
8. jan 2015

@denulka85 tak to nechame na nich uvidime;) snad to vse budem dobre znasat bez problemov ;)

denulka85
8. jan 2015

@nikusa6 drzim palce kedy do boja ;)

ada83
8. jan 2015

@nikusa6 nie len internistu a plati sa za to

ada83
8. jan 2015

@nikusa6 ja uz mam toho vela za sebou 4 iui 2 ivf a 1 ivf soft teraz vo februari ideme na 3 ivf ja chodim do car vo februari to budu 4 roky

ada83
8. jan 2015

@alexia17 prave ze ani moc nie kazdy ma plno a povie ti ze nepatris k nim

nikusa6
8. jan 2015

@ada83 fuu tak to poriadne bojujes.silno drzim palceky.v piatok ideme do iscare a uz snad odideme s feceptami a info.okolo 14-15 januara by mi mali dojst kramy. Uz sme mali pred sviatkami len vsetky naj kontroly by mi vysli na volne dni tak sa to prehodilo na ted.

nikusa6
8. jan 2015

@ada83 dobre vediet ;) a kolko si mam nachystat? Fakt sa tu v ba stihne vybavit za par dni? Ja by som asi uz v pondelok zacala riesit predoperacne aby som mala kludnu hlavu.okolo streda-stvrtok my maju dojst

ada83
8. jan 2015

@nikusa6 mne by mali prist 13 ale musim este mesiac pokat inac by sme sli spolu v iscare ti daju papier na predoperacne a ak nemas kontakt tak ti daju ale ja som bola v mlynskej doline tam je to sukromne a stihli sme to za 3 dni lebo ajprv som mala mat soft bez narkozi a na poslednej kontrole si to dr rozmyslela. Pocitaj cca 1000-1500 za vsetko aj z liekmy

nikusa6
8. jan 2015

Jj to nam vravela cca tie financie.ale aj tak je to strasne vela nato ze to preplaca poistovna.a kolko ta vyslo samotne predoperacne? No ja bemam ziadneho internistu takze mi budu musiet dat oni. A ten papier na predoperacko mi daju ak tak zajtra?kedze tam ideme.A preco musis este mesiac cakat?;( a ozaj tu narkozu si ako zvladla?

nikusa6
8. jan 2015

@ada83 a ozaj co rozhoduje o tom ci soft alebo nie? Som myslela ze len v narkoze sa to moze

ada83
8. jan 2015

@nikusa6 hej zajtra ti ho daju interne stoji 10-20 eur soft si platis cele nie je cez poistovnu ten nas stal 1200. A 1 ivf 1300 skoro rovnako len teraz som mala 1 vajko a 1 ivf 8 a 5 prezilo pk

dorotka2013
8. jan 2015

@ada83 aky je rozdiel medzi soft a obycajnym ivf? cenovy,liekovy,aj ck
o sa zakroku tyka? kto rozhoduje ktore budem mat?

ada83
8. jan 2015

@dorotka2013 soft nepreplata poistovna ichaju sa mensie davky hormonov. Platis ho cele. Tam ide o jedno kvalitnejsie vajko

dorotka2013
9. jan 2015

@ada83 aha... a ty si povies ake chces? ci rozhoduje dr?

ada83
9. jan 2015

@dorotka2013 dr dala navrh ze skusit to takto

cucoriedkacucoriedka
11. jan 2015

@ada83 zlataaaA🙂 tebe netreba radit🙂 ty si nadupana🙂

misenaf
12. jan 2015

Kočky sú nejaké zmeny v Iscare po novom roku ako ho odkúpil Babiš?

mamartinka
12. jan 2015

@misenaf Babis odkupil Iscare a kto je to?Valky je tam stale?

dorotka2013
12. jan 2015

@mamartinka Babis je cesky podnikateľ a poslanec... Kúpil iscare ešte minuly rok...Valky tam ešte je...

ada83
12. jan 2015

@misenaf no neviem ci su tam zmeny ale snat nejake budu 🙂

ada83
12. jan 2015

@cucoriedkacucoriedka nie treba mi radit ja nic neviem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre