ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
12. jan 2015

@dorotka2013 este zi zabudla povedat ze je to slovak 🙂 a prvi dom kupil v bratislave na mojej ulici. Pred 29 rokmi 🙂 ale neviem ci som ho niekedy videla
@mamartinka

cucoriedkacucoriedka
13. jan 2015

@mamartinka hej.lepsi material.katetre atd.aspon tak mi povedala jedna dr🙂 takze pozitivne zmeny🙂

smejlicka
13. jan 2015

ahojte neviete či tam majú aj morfologický ultrazvuk? včera som tam bola sme 12tt+2 a máme 5,67cm 🙂

alexia17
13. jan 2015

@smejlicka to je super, takze sa Vam dari 🙂

alexia17
13. jan 2015

@ada83 mne ti ta choroba nepresla a od dnes mam atb., ale Miska vravela z emozem

smejlicka
13. jan 2015

@alexia17 hej hej na utz sa pekne hýbalo :D zobrali krv na screening a kontrola o dva týždne 🙂

alexia17
13. jan 2015

@smejlicka muz bol s tebou? 🙂 a uz mas vybavene papiere ze ostavas u Lenky? a rodit kam?

smejlicka
13. jan 2015

@alexia17 hej hej bol aj on..už mi vystavila aj tehu knižku tak ostávam u Lenky... aj zaplatený poplatok..len som sa zabudla spýtať či doktor poslal papiere...noooo neviem ale asi Ružinov 🙂, Trnava ma moc neláka uvidím ešte

ada83
13. jan 2015

@alexia17 tak super ze moze aj obvodnej si sa pytala

alexia17
13. jan 2015

@ada83 obvodak sa tvaril, ze preco by som nemohla, ale tak jemu neviem ci by som verila na 100 % 🙂 ale mala som to od Misky tak som to brala, ze OK. ved uz to mam od soboty 3.1., a ziadne domace recepty ani nic mi nepomohlo, musim stavit uz len na chemiu

alexia17
13. jan 2015

@smejlicka takze aj rodit budes u Lenky? 🙂

smejlicka
13. jan 2015

@alexia17 noo uvidím či by mi chcela odrodiť ešte sme sa k tomu nedostali :D ale asi aj hej ale určite budem musieť ísť cisárskym

alexia17
13. jan 2015

@smejlicka preco cisarsky? ona tusim robi v Ruzinove 🙂

smejlicka
13. jan 2015

@alexia17 už viacej doktorov mi hovorili že budem musieť ísť sekciou, nemôže mať prirodzený pôrod kvôli iným zdravotným problémom...ale nechám to na doktorov oni rozhodnú 🙂

alexia17
13. jan 2015

@smejlicka ak bude dobry dr. pri sekcii tak urcite nie je problem 🙂

dorotka2013
13. jan 2015

Včera som začala slabo krvácať :(...úplne máličko...15 DC... Nechápem... A dnes zase, troska krvi keď som bola na wc...podbrusko len velmi jemne cítim...žeby ms??? Tak skoro? Uz neviem co si mam myslieť!!!

smejlicka
13. jan 2015

@dorotka2013 možno ovulačné krvácanie 😉

dorotka2013
13. jan 2015

@smejlicka asi tažko...ovulka bola minuly týžden...:( bola som vtedy u dr...

alexia17
13. jan 2015

Baby neviete ako sa da zaregistrovat do toho klubu iscare na ich stranke?

ada83
13. jan 2015

@alexia17 niekde som citala ze na recepcii ti daju udaje

alexia17
13. jan 2015

@ada83 aha, vdaka. Kedy ides na kontrolnu krv po atb?

empathia
13. jan 2015

@dorotka2013 nemas rozhadzane hormony?

dorotka2013
13. jan 2015

@empathia ja neviem...uz nicomu nerozumiem :(...od vysaddnia HAK mam kratsi cyklus (26-24 dni) ale teraz nechapem...objednala som sa na piatok do centra,nech sa dr pozrie...

ada83
14. jan 2015

@alexia17 asi buduci tyzden musis sa ist dohodnut

nikusa6
14. jan 2015

Ahohte dievcata.prosim vas neviete mi poradit.bola som na predoperacnych s mam zvysenu sedimentaciu.aky je dalsi postup?

nikadomi
15. jan 2015

@nikusa6 hmm... Na to Ti odpovie iba lekár, ktorý Ti robí predoperačné... Treba sa popýtať čo navrhne, či počkať alebo to je ok. Ja som si bola dnes pre výsledky krvných testov a zajtra mám termín k internistke. Snáď bude všetko ok. Držím ale palce nech Ti to dopadne k spokojnosti 🙂 už máš aj termín na OPU??

nikusa6
15. jan 2015

@nikadomi ahoj. No dnes som bola na kontrolnych a zahtra uvidim vysledky.co je opu?

nikadomi
15. jan 2015

@nikusa6 ovariálna punkcia, teda odber vajíčok 🙂

nikusa6
15. jan 2015

@nikadomi jaaaj to sa ja nevyznam ;) no mala som vlastne tym ze som dnes dostala kramy zacat v sobotu pichat.ale neviem kedy je ten odber, asi podla toho ako sa to bude vo mne vyvijat.ci?;) len neviem teraz koli tej sedimentacii ci vobec zacneme tento mesiac.a ty si ako na tom? Kedy idete nato?

nikadomi
15. jan 2015

@nikusa6 tak sme na tom veľmi podobne, ja čakám krámy každým dňom, injekcie už mám doma 🙂 neviem či sa mi už aj nerozbiehajú lebo mi je divne ... a odber býva spravidla 12.ty deň od začiatku pichania. Ak však nezačneš v sobotu s injekciami, tak sa Ti to posunie o jeden mesiac :( uvidíme, možno nám to vyjde aj narovnako 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre