ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

alexia17
1. feb 2015

@dorotka2013 ou. Neboj

palculienka21
1. feb 2015

nikadomi, ada83 dakujem za odpoved 🙂.

ada83
2. feb 2015

@alexia17 povedala ze som mlada a je to prvy vklad ale botom som mala 2 krat ket a vlozila miska 2 a 2 ivf ostali len 2 embrijka valky robil opu aj vklad vlozil 2 a soft opu aj vklad miska ale bolo len jedno embrijko

alexia17
2. feb 2015

@ada83 aha, takze sa tomu nebrani, to je fajn, ze to vysvetlila, ale keby si na tom trvala. No som zvedava co nas caka najblizsie

ada83
2. feb 2015

@alexia17 uvidime a dufam ze to dotiahneme do uspesneho konca

alexia17
2. feb 2015

@ada83 no aj ja v to dufam, budeme sa podporovat a dohovarat embryjkam 🙂

alexia17
2. feb 2015

@smejlicka ahoj, ako sa ti dari?

smejlicka
2. feb 2015

@alexia17 ahoj v piatok som bola na kontrole v Iscare, podla ultrazvuku som dnes15+4tt 🙂 zobrali mi krv na tripple testy a mam sa objednat na morfologicky ultrazvuk o 2-3 tyzdne a potom mam prist z vysledkami na kontrolu..🙂 ale inac sa mam celkom dobre len mi nechuti jest (zato ma doktorka vyhresila) a drobec maly sa hybe a cca by to malo byt dievcatko ale este to neni iste...🙂

ada83
2. feb 2015

@alexia17 budeme neboj 🙂

alexia17
2. feb 2015

@smejlicka super 🙂 a uz mas vsetky papiere u Lenky? teda ostavas cely cas u nej

alexia17
2. feb 2015

@ada83 nebojim, len sa neviem dockat, ze budeme uz tak daleko 🙂

smejlicka
2. feb 2015

@alexia17 hej uz som u nej zatial do porodu :D..potom uvidime ako dalej

alexia17
2. feb 2015

@smejlicka si jej vravela, ze ti nechuti jest, ci preco bola kvoli tomu zla

smejlicka
2. feb 2015

@alexia17 pytala sa ma na vahu lebo isla ju zapisat do knizky a hned spozornela ze som schudla...ze nemozem takto dalej pokracovat od zaciatku som schudla 3 kg..ze sa musim donutit jest...aj ked mi nechuti...ze potrebuje male vyzivu ...hej hovorila som je ze mi nechuti..🙂 a nehovorim o tom ako som tam prisla v piatok ..:p

alexia17
2. feb 2015

@smejlicka no v tej kalamite 🙂 ci ine si myslela?

smejlicka
2. feb 2015

@alexia17 hej v tej kalamite...sme mali hodinove meskanie ..bola som na 12 objednana a prisla som o 12,50 cela mokra tak som dostala velkuuuu pochvalu...ani fotku mi nedala :(

alexia17
2. feb 2015

@smejlicka asi v tom zhone aj zabudla, asi vela ludi meskalo a aj ona sa bala ako sa dostane domov 🙂 si tam po ceste nevolala, ze ste zapadli? ze budes meskat?

smejlicka
2. feb 2015

@alexia17 hej volala som jej o 11,45 ze nestihame a povedala ze je tam do 13 a potom mi volali okolo 12,30 ci to stiham..

alexia17
2. feb 2015

@smejlicka no tak sa ponahlala preto n edala foto

smejlicka
4. feb 2015

tak výsledky z krvi máme negatívne 🙂

linajka123
6. feb 2015

Ahojte snazilky, zostali mi v chladnicke cele balenia Menopuru 600 IU a tiez par baleni Orgalutranu, hradene poistovnou, rada posuniem za doplatok v lekarni. Kontakt prosim cez IP

damarafrigg
7. feb 2015

Ahojte baby, tak sa k Vám pripájam, taktiež chodíme do Iscaru v BA, chodím k Lenke. Je veľmi milá. Baby, aké ste mali pocity / psychické i fyzické) po prvom IUI? 3. febr. sme mali prvé a teraz čakáme ( na moje narodky - to by bol krásny darček).. ach taká som nervózna ako pred štátnicami. Môj chlop je ok, ja mám pco a liečim sa na štítnu žl. ( teda už je v norme, ale nakoľko chceme bábo, tak beriem naďalej Euthyrox 75).
Baby ak môžte do IP aké máte problémy, ako dlho už tam chodíte, po akej dobe sa podarilo..
@smejlicka
@ada83

ada83
7. feb 2015

@damarafrigg ahoj mala som zmiesane pocity na ani jedno iui nevyslo mala som ich 4

damarafrigg
7. feb 2015

@ada83 a viac si bola presvedčená o tom, že sa to podarí alebo nepodarí? snažíte sa o prvé bábo, alebo už nejaké máme? My sa snažíme o prvé a to ja mám už 33. Už dva roky predtým než sme šli do centra sme sa snažili. Po iui si išla aj do roboty alebo si tých14 dní bola doma?

ada83
7. feb 2015

@damarafrigg po iui som bola v praci len po et byvam doma po krv. My chodime do car teraz je to 4 rok mame za sebou 2 ivf 1 ivf soft a 4 iui teraz chceme ist na 3 ivf ja ma 31 snazime sa o 1 babatko mm ma 97% patologiu a malo spermii vcwra mal 600 tis tak uvidime ci pojdeme tento mesiac alebo az dalsi pojde este na spermiogram

cucoriedkacucoriedka
7. feb 2015

@damarafrigg ahoj.my sme sa snazili sedem rokov.a podarilo sa po roku navstevy iscare.prve ivf nebol vklad kvoli ohss a dvakrat neuspesny ket.az druhe ivf cerstvy vklad vlozene.jedno embryjko a mame krasneho zdraveho martinka🙂 u nas problem.spermiogram a ja zuzene vajcovody.drzim ti prsty🙂 pfuk pfuj pfuj.a rodila som ako 37,5 rocna 😉

damarafrigg
7. feb 2015

@cucoriedkacucoriedka jeeej gragulujem a ďakujem 🙂 🙂 viem si predstaviť tu obrovskú radosť keď ti povedali, že v tebe rastie malý zázrak, vysnívané dieťatko. ja mám 33 a pokúšame sa o naše prvé už vyše dvoch rokov..

cucoriedkacucoriedka
7. feb 2015

@damarafrigg no to ano.ale ako som tu uz pisala ja som mala strasne tazky ovarialny hyperstimulacny syndrom.piaty den po vklade
A pat tyzdnov v nemocke. 19 dni hrudny dren. Trinast kil plus z tekutiny v bruchu.brusko velke ako pred porodom....cize ja som na tom bola faaakt zle a snazila som sa neumriet🙂 a vobec som si nejako neuzila ten pocit zo zaciatku.ale vdaka bohu vsetko dobre dopadlo.tehu super aj porod🙂 a hlavne je martinko zdravy🙂

damarafrigg
7. feb 2015

@cucoriedkacucoriedka to je hlavné, že malý aj ty ste v poriadku a dobre to dopadlo.. aké si mala pocity? že sa to podarí alebo nie po zákroku, verila si že by sa to mohlo podariť?
ja som strašne nervozna, ani neviem čo mám čakať, snažím sa pozitívne myslieť, že sa to podarí, je to síce naše prvé iui... najhoršie je to čakanie.

cucoriedkacucoriedka
7. feb 2015

@damarafrigg kazda veri ze to vyjde.aj ja som verila.ale je pravda ze pri sruhom ket som bola viac skepticka ako pri prvom.a po et ked som dostala ohss tak to som bola uz na sto pro presvedceba ze to je z toho ze sa mmaly uchitil a riadne zahniezdil.hlavne pozitivne mysli.mne sa to uz lahko hovori ale nic ine ti neostava.kedy ides na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre