ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

anickablazekova2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexia17
3. mar 2015

Tak odber celkom fajn 4 vajka, zajtra budu volat ako a ci a kolko sa oplodnilo ;) tombude este stres

dorotka2013
4. mar 2015

tak kocky vyzera to ze dnes 1DC...od zajtra ideme na to 🙂 ...pondelok kontrola...Lenka tam vraj nie je, tak k Petrovej...

alexia17
4. mar 2015

@dorotka2013 o kolkej ides v pondelok? ja mam o 7.15 ak teda vsetko dobre dopadne vklad u Petrovej 🙂

dorotka2013
4. mar 2015

@alexia17 na 13tu...povedali mi ze robi az poobede...doobeda Valky a k tomu nejdem kym si mozem vybrat 🙂

alexia17
4. mar 2015

@dorotka2013 tak rano asi len dobehne vybavit vklady, ideme ze 2 k Petrovej rano 🙂
tak to sa minieme 🙂 preco nexes ist k Valkymu?

dorotka2013
4. mar 2015

@alexia17 nie je mi sympaticky...druhe iui mi robil on...nedali mi na vyber ale ked si mozem vybrat tak radsej k hocikomu inemu 🙂...este ti nevolali ako vajicka? drzim palceky...nech sa vsetky oplodnia 🙂

alexia17
4. mar 2015

@dorotka2013 volali, mame 3 oplodnene vajka a v pondelok ak sa budu dalej delit tak vklad. este sa stale bojim aby vydrzali

smejlicka
4. mar 2015

@alexia17 aleee vydrzia veriiiime 🙂

ada83
4. mar 2015

@dorotka2013 kde je zase lenka

dorotka2013
4. mar 2015

@alexia17 ziadne bojim sa...ale tesim sa na vklad dvoch vajicok a jedno dame este zamrazit!!! nic ine si nepripustaj... 🙂)

alexia17
4. mar 2015

@smejlicka dakujem 🙂

dorotka2013
4. mar 2015

@ada83 ja neviem...ale ak som dobre pochopila tak tam nie je ani tento tyzden a vrati sa az na buducu stredu...a od 16eho tam nebude cely mesiac - to nam hovorila ona...

alexia17
4. mar 2015

@dorotka2013 rozkaz 🙂 dufam, teda verim 🙂

ada83
4. mar 2015

@dorotka2013 tak 16 idem na krv ona tam poslednu dobu nejako casto nie je hej nebola ani v pondelok ako som bola na vkla

marculik
4. mar 2015

Ahojte baby tak ja to uz asi vzdavam,som sa tesila po rocnom odklade ze tento mesiac pojdem a cele zle ,vysledky s vyteru zle ,ze musim ist na odber vrozku s krcku maternice,mne asi neni sudene byt tehu :(

dorotka2013
4. mar 2015

@ada83 aj ja mam taky pocit...tesila som sa ze do 16eho to ivfko stihame s nou...a ona tam aj tak nie je :(...no co uz...naposledy som s nou aj tak nemala moc dobru skusenost :(... aspon spoznam aj inych dr...musim to brat pozitivne 🙂...asi to tak ma byt...

zuzka56
4. mar 2015

Mne v piatok Lenka vravela, ze bude len stredy a soboty, tiez som z nej nemala dobry pocit vsetko rychlo a poslat prec z ordinacie. Vysledky z krvi mi len tak narychlo oznamila no neviem nemam z toho dobry pocit, skusim ist este k inemu dr na porovnanie.

ada83
4. mar 2015

@dorotka2013 to aj ja som sa tesila ze vklad bude s nou a bol tam valky a petrova no co uz tak zmenim zase dr alebo mozno uz nebudem ich potrebovat 🙂

dorotka2013
4. mar 2015

@ada83 nie mozno...urcite!!! boze baby!!! stale vas musim opravovat 🙂)))... ty uz si tehotna...uz len iba krv a v centre si skoncila 🙂...jedine ze by si tam chcela chodit do poradne...

dorotka2013
4. mar 2015

@zuzka56 aj ja som mala podobny pocit :(...rozpravala od veci...pozerala do karty a citala nieco uplne ine ako minule...no divna bola...asi toho ma uz strasne vela a potom v tom ma zmatok :(

zuzka56
4. mar 2015

@dorotka2013
chápem, ze robí dve roboty plus tu skúšku či co si to robí k tomu plná čakáreň... ked uz si tam mala by sa ti venovať a vysvetlit co a ako ďalej budeme postupovať. Snáď sa to zase uprace do normálu.

ada83
4. mar 2015

@dorotka2013 chcela som ale ak tam lenka nebude tak naco ostanem u svojeho protekcneho gyndosa v malackach 🙂

dorotka2013
4. mar 2015

@ada83 no tiez tu citam ze baby chcu zostat u nej...ale ked nema cas a vsetko robi len tak narychlo...neviem...a ked budu nieco potrebovat a ona tam viac nie je ako je, co vtedy? mne dost vadi chodit stale k niekomu inemu...v centre som sa s tym uz nejak zmierila ale potrebujem mat "svojho" gynekologa 🙂, pred tym som chodila k jednemu celkom dobremu, ale ordinoval spolu s otcom, kym nemas nejaky problem tak nevadi, objednas sa vtedy ked ordinuje ten tvoj, ale ked som chodila na folikulometriu a raz k jednemu, raz k druhemu, mlady povie netreba clostyl, o dva dni stary povie dame clostyl...a pod...no nebola to dobra skusenost :( tu v centre nemam na vyber, ale tiez ma kazdy troska iny nazor, ine postupy, ja by som sem asi mimo toho co chodim asi ani nechcela chodit...mas v malackach dobreho gyn?

alexia17
4. mar 2015

@ada83 ved oen teraz tam neni coby si menila. Kym ta poslu k tvojmu s knizkou vydrzis Valkyho a Misku ;)

alexia17
4. mar 2015

@dorotka2013
@ada83
@zuzka56 ja som mala zmiesane pocity aj z dr Petrovej, ale snad su to odbornici a daju co treba aj ked maju vela. Naco na recepcii objednavaju tolko ludi na jeden cas

ada83
4. mar 2015

@dorotka2013 je to rodina tak musi bola som asi v krat u neho zatial na prvej kontrole bral mi cyto nebola dpbra tak potom po polroku dali sme sa s mamou k nemu ze budeme chodit spolu raz do roka a od vtedy ja kazdu chvilu aj mama kazdu chvilu tak uvidime

ada83
4. mar 2015

@smejlicka ahoj mam taku otazku citila si take divne stavy v podbrusku ako svalovica alebo co to je neviem to ani opisat

zuzka56
4. mar 2015

@alexia17
business je business a nechcu aby im usli pacientky ku konkurencii, v Ba je viacero centier takze sa da vybrat a zmenit. Ja mam ist na folikulometriu ak nebude Lenka tak ku Grossovej este som u nej nebola, vypocula by som si iny nazor.

alexia17
4. mar 2015

@zuzka56 ja som s Grossovou spokojna. Biznis hej. Je aj vela parov asi malo centier a aj dr v nich

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre