ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dorotka2013
4. mar 2015

@zuzka56 aj mne lenka hovorila ze ked tam nebude mam ist ku Grossovej, ale v pondelok ked tam potrebujem ist tak nerobi ani ta... 🙂 takze smola...

alexia17
4. mar 2015

@zuzka56
@dorotka2013 zlaty Valky ;) ten je tam kazdy den ;)

smejlicka
4. mar 2015

@ada83 ahojky ja som citila skor bolesti v podbrusku ako keby mala prist mrcha...a zacali ma bolievat prsia..🙂 taka nesvoja som bola 🙂..urcite to bude dobre drzim silno palceky a pekne oddychuj

ada83
4. mar 2015

@smejlicka odychujem len citim taku zvlastnu bolest alebo ani nie bolest neda sa to ani opisat ako svalovicu alebo nieco take este som nic take necitila snat je to na dobrej ceste ze do 48 hod by sa mala blasta zahniezdit ta prva sa mala skor bola vetsia tak snad kopu janku do maternice 🙂

dorotka2013
4. mar 2015

@alexia17 ty s tym Valkym stale nedas pokoj?? chichi

ada83
4. mar 2015

@dorotka2013 valky sa da robil mi vklad aj sa zasmial

alexia17
4. mar 2015

@dorotka2013 to iba srandujem ;) xixi ;)

ada83
4. mar 2015

@dorotka2013 inac ako som sa na izbe dozvedela ze valky taka som bola sklamana a jedna baba valky to je kapacita vsetci sa ucia od neho tak som dopadla 🙂

smejlicka
4. mar 2015

@ada83 tak vsetko je tam nove a prekrvene len nech sa tam pekne zavrtaju do steny maternice a krasne dalej rastu 🙂...daj na pocity urcite je to oki

alexia17
4. mar 2015

@ada83 ver smejlicke. Urcite kopu jamu ;)

smejlicka
4. mar 2015

@alexia17
@ada83 babule treba verit ze sa to podari aj ked ja som prirodzene otehotnela v anovulacnom cykle :D, urcite to bude oki a velmi vam to prajem aby to vyslo a budu tu dalsie tehulky 🙂

ada83
4. mar 2015

@alexia17
@smejlicka ja im verim ze janu uz vykopali uz su v nej 🙂

alexia17
4. mar 2015

@smejlicka
@ada83 ja budem uplne verit v piatok poobede ked budu pekne podelene ;)

ada83
4. mar 2015

@alexia17 budu uvidi

smejlicka
4. mar 2015

@alexia17 jasne ze budu 🙂

alexia17
4. mar 2015

@ada83 budu jasne, minimalne dve ;)

alexia17
4. mar 2015

@smejlicka
@ada83 dakujem baby. To uz ked toto pocuju tak musia ;)

smejlicka
4. mar 2015

@alexia17 nemas zaco..treba povzbudenie to pomaha 🙂 a verime im...a moja zubrienka chce mat kamaratov/ky :D..ja je to paci lebo ma stekli tak si ich vola 🙂

alexia17
4. mar 2015

@smejlicka len nech vola ;) este nevies co to bude, ci?

smejlicka
4. mar 2015

@alexia17 hej hej vola ich 🙂 ...dievcatko 🙂

dorotka2013
4. mar 2015

@ada83 no neviem si ho predstavit... 🙂

ada83
4. mar 2015

@dorotka2013 mozno ho uvidis

dorotka2013
4. mar 2015

@ada83 mozno...ale vobec sa nebudem hnevat ked nie 🙂))... ald kedze z teba urobil tehulku tak zvazim ci nanho nezmenim nazor 🙂... hih

ada83
4. mar 2015

@dorotka2013 to by si mohla 🙂

nikusa6
5. mar 2015

Baby aj ja sommala z valkyho taky vseliaky pocit...predsa len chlap,starsi a ked som bola na folikometrii ani nenahovoril nic. No nakoniec kedze som aj ja chodila k lenke a ako tu pisete pocas celej stimulky mi stihla dat recept a protokol a doteraz som ju nevidela co tam nieje...tak mi odber aj vklad robil valky a som spokojna;))kedze to vyslo tak nadmieru!!!a na kobtroly chodim ku grossovej a tiez 100% spokojnost.nemenila by som ;)

alexia17
5. mar 2015

baby ako sa to prejavuje OHSS?
mam nafuknute brucho, nemozem zapat nohavice, ale inde su mi volne a mam pocit plnosti brucha, ale na wc chodim casto

alexia17
5. mar 2015

@nikusa6 ahojcek, ako to OHSS sa prejavuje?

candour
5. mar 2015

@alexia17 presne tak sa prejavuje ako pises, ja som ho mala dva krat..vela pi tekutin vkuse a vela jedz bielkovin, ak ti bude horsie chod k lekarovi

nikusa6
5. mar 2015

@alexia17 ahoj.no u mna-mala som tiez mega nafuknute brucho,az ma bolelo.mala som pocit ze mam zadrzane vetry,az krce take som mala.a ked som sa chcela akoby vystret pri chodzi tak bolelo,chodila som taka prehnuta akoby. A vody som vypila vela a malo cikala,a staaale ma susilo riadne. No a zacali ma palit vajecnikyako pri menzese.ale to ze nezapnes gate tak to je podla mna isty znak. Ak sa citis blbo skoc do centra,mne dali infuzky a trosku povolilo,a presne tak vela vody,ale ze az privela;))

alexia17
5. mar 2015

@nikusa6
@candour ach baby, katastrofa . som volala k sestrickam, ze mam rano prist k VAlkymu. Ja chodim na wc praveze kazdu pol hodku asi. to mam ist v pondelok na ET, snad sa to upravi, do kelu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre