ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
30. mar 2015

@zuzka56 ja som nemala odvahu uvidis zajtra toto bolo 1 ivf?

zuzka56
30. mar 2015

@ada83
nebola som na ivf ale na iui.... je to len ťahač peňazí...uz tam asi nebudem chodiť budem viac cestovať a užívať si život...

ada83
30. mar 2015

@zuzka56 ja som mala 4 iui a tiez sa mi nepodarilo

zuzka56
30. mar 2015

@ada83
pekne vela pokusov ...bože
nie som si istá či to chcem zase podstupovať .

ada83
30. mar 2015

@zuzka56 uvidis ako sa budes citit

zuzka56
30. mar 2015

@ada83
teraz sa cítim úplne na prd... zajtra bude lepšie snaaaď.

alexia17
30. mar 2015

@janoosha budem drzat palce ;)

alexia17
30. mar 2015

@ada83 relativne ano 🙂 ale menej ako ty 🙂

ada83
30. mar 2015

@zuzka56 bude dobre 🙂

dorotka2013
31. mar 2015

@zuzka56 kolko si mala iui? ja som tiez mala 2 - neuspesne... :( aj ja som mala pocit ze uplne zbytocne... teraz uz mam ivf 🙂

zuzka56
31. mar 2015

@dorotka2013
toto bolo prve iui viem, ze uspesnost je dost nizka ale vnutorne citim, ze nechcem ist na ivf.

dorotka2013
31. mar 2015

@zuzka56 na ivf treba dozriet, psychicky 🙂... ani ja som nechcela... neviem to uplne opisat, je to taky paradox ze som dufala v iui, ved sme zdravi, vysledky su v norme, musi sa podarit...ale na druhej strane po iui som vzdy mala nejake pochybnosti, v nacasovani, v liekoch, ... Po druhom sme si povedali ze nema vyznam ist do dalsieho... a uz sme v polke ivf 🙂

zuzka56
31. mar 2015

@dorotka2013
máš pravdu, zatiaľ som na ivf nedozrela... mozno casom zmenim nazor uvidime... aj u mna prevlada dojem, ze to iui je zbytocne lebo v centre by ti uz najradsej ziadost vypisali, taka je moja skusenost. mozno skusime dalsie iui, mozno v inom centre, zatial to vypustam z hlavy a tebe silno drzim palec nech to dotiahnete do uspesneho konca 🙂

dorotka2013
31. mar 2015

@zuzka56 dakujem 🙂... treba si na to nechat cas... ak nemas z centra dobry pocit tak to nie je dobre... aj ja som mala zlu skusenost s dr, nastastie len jednu, som si povedala ze ked sa to bude opakovat zmenim dr alebo centrum, nastastie asi mala len zly den (moze sa stat, aj oni su len ludia)... ked citis ze potrebujes pauzu tak si ju urob, nema vyznam to silit, na psychike velmi zalezi.. aj tebe vela stastia...ci uz prirodzene alebo iui, ci ivf 🙂

zuzka56
31. mar 2015

@dorotka2013
súhlasím s tebou presne si to vystihla. Teraz oddych cez Veľkú noc 🙂

ada83
1. apr 2015

ide niekto poobede do car?

smejlicka
1. apr 2015

@ada83 Ja..hi ved mam termin pred tebou..rano uz som bola na glukozom teste..

ada83
1. apr 2015

@smejlicka o tebe viem ale ci este niekto sa nepridal 🙂 a kedy budes vediet ako dopadol?

smejlicka
1. apr 2015

@ada83 neviem opytam sa poobede ci uz budu vysledky z prveho odberu..tak sa vidime 🙂

ada83
1. apr 2015

@smejlicka hej a nebud dlho u lenky 🙂

meaningful
1. apr 2015

@ada83 ahoj Adi,no ako si dopadla? ci este len ides?

ada83
1. apr 2015

@meaningful idem na 15:15 tesim sa aj bojim

meaningful
1. apr 2015

@ada83 neboj sa, vsetko bude v poriadku. cakam dobre spravy.

meaningful
1. apr 2015

@ada83 ja sa uz trasiem pred dalsou navstevou, idem 9teho k Valkymu. Som trocha navazkach co bude dalej. Ci je vsetko ok. minule bol valky taky dopleteny, bola som v 7tt a uz mi aj knizku vypisali... :D trocha si plietol v kolkatom som. On ze vyzera to dobre, ste tak v 10-11tt, a ja ze co? ved minuly tyzden som bola v piatom a cosi. 🙂 tak to prepocital ale aj tak mi tu knizku dal uz. Buduci tyzden budem v 8+6tt tusim uz, ked pojdem na kontrolu. Mali by mi aj krv brat. To bude nieco... mam prist nalacno, a to neviem ci vydrzim, ked mi byva rano dost tazko. Ale dufam ze bude vsetko ok.

ada83
1. apr 2015

@meaningful no mne teraz endo dala lieky 15 min pred jedlom tak uvidime som v cakarni

denulka85
1. apr 2015

@ada83 ???

ada83
1. apr 2015

@denulka85 tak mame 1 fazulku zodpoveda 7 tyzdnu bylo uz srdiecko druhe bol len zatial gestacny vak ktory zodpovedal 5 tyzdnu mozno bude mozno nie a mam 3 cm cystu

denulka85
1. apr 2015

@ada83 ada super gratulujem ;))) my sme boli tak isto jedno bolo ok a druhé to vzdalo

ada83
1. apr 2015

@denulka85 dr povedala ze po ivf sa to stava casto

smejlicka
1. apr 2015

@ada83 ahojky mozno som bola dlho ale momentalne lezim v nemocnici

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre