ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dorotka2013
4. apr 2015

@smejlicka teraz citam ze si v nemocnici... drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂... drz sa...

smejlicka
4. apr 2015

@dorotka2013 dakujem snazime sa

smejlicka
4. apr 2015

@alexia17 ano stale som v ohrozeni pred.porodu.no to neviem kolko tu budem a zacinam obcas aj spinit. Dr.aj sem chodi na antolsku.dakujem

nada.hope
4. apr 2015

@smejlicka bozinku drzkajte sa aj s bublinkovu.

smejlicka
5. apr 2015

@nada.hope dakujem snazime sa 🙂

ada83
7. apr 2015

@smejlicka ahoj ako sa mate?

smejlicka
7. apr 2015

@ada83 je to velmi zle :( asi sa mevyhneme predc.porodu aspon tyzden vydrzat aby sa ukoncil 26tt

ada83
7. apr 2015

@smejlicka skus to podrzat co najdlhsie drzim palce aby ste to zvladli

linajka123
7. apr 2015

Ahojte snazilky, zostali mi cele neotvorene balenia Menopuru 600IU a tiez Orgalutranu. za doplatok -preplacane poistovnou.A samozrejme v zaruke.
Ak ma niektora zaujem, piste cez IP. Zabera mi to miesto v chladnicke 🙂

dorotka2013
7. apr 2015

@smejlicka myslim na teba...vydrz... 🙂...

alexia17
7. apr 2015

@smejlicka drzim silno silno palce

smejlicka
8. apr 2015

@ada83
@dorotka2013
@alexia17 dakujem 🙂 dnes sa lenka opyta na mna u doc.ako to so mnou vyzera rano bola na vizite ze sa zastavi za mnou. A od vcera mi pichaju kortikoidy na rychly vyvin pluc a zajtra sa dohodne co ako s porodom :(. Som otvorena na 3-4cm a zasit sa to neda.

alexia17
8. apr 2015

@smejlicka u doc. v nemonici hej? to je hlavny odbornik? snad ti prinesie iba dobre spravy. drzte sa co najviac to pojde 🙂

smejlicka
8. apr 2015

@alexia17 ano doc.Stencl je na rizikovom veducim lekarom na antolskej. Nooo uvidime zajtra. Snazime sa 🙂

dorotka2013
8. apr 2015

@smejlicka a ake su vyhliadky? ked by si uz rodila... uz sa to neda nijak oddialit? velmi ti drzim palce, nech vsetko dobre dopadne... budes rodit tam? pocula som ze u nas v NZ je velmi dobre vybavene novorodenecke pre predcasniatka...

ada83
8. apr 2015

@smejlicka drzim palce aby ste este aspon tyzden potiahli 🙂 to je dobre ze lenka chodi za tebou 🙂

smejlicka
8. apr 2015

@dorotka2013 pre malinku velmi nebezpecne malinko vazi moze byt nevyvinuty mozog, plucka, oci vlastnr vsetko. Pokial nepraskne voda tak sa da alebi nenastaju kontrakcie, bolesti, krvacanie. Ano tu ak k tomu dojde uz je nachystany tym anesteziologov, novorodenecke pre predcasne narodene deti a budu robit spinalnu anestezu ak to uz bude vhodne na porod alebo celkova anesteza.
@ada83 dakujem maju tu nejake prednasky ale jej dnes nevysiel cas prist a neviem ci tu bude zajtra.

ada83
8. apr 2015

@smejlicka musite to potiahnut co najdlhsi aby malinka narastla drzte sa 🙂 este aspon tyzden by ste mohli zvladnut

alexia17
8. apr 2015

@smejlicka tak tak ako vravi @ada83 , dat malinkej este cas . Obdivujem ta, si silna, este vela sil do boja. kolko vazi dnes?

dorotka2013
8. apr 2015

@smejlicka no tak skuste vydrzat co najdlhsie... urcite vsetci vratane teba urobia vsetko co bude v ich silach...verim ze este vydrzis 🙂... drzim palce...

alexia17
10. apr 2015

@smejlicka ahojky, ako sa mate? co mate noveho?

smejlicka
10. apr 2015

@alexia17 nove? Vcera sme sa zhodli aj s lekarmi ze to nechame na prirodu. Malinkej je lepsie v brusku,ale stale sme rizikovy ako nacasovana bomba ktora nevie kedy vybuchne. V utorok mala 600g. Tim je stale v pohotovostiak by odtiekla plodova voda. Mam kludovy rezim a budem tu az do porodu.

alexia17
10. apr 2015

@smejlicka to je celkom dobra sprava, nech sa malinkej este dlho, dlho paci u teba 🙂 budem stale drzat velmi palce, aby co najviac narastla. takze stale ostavas lezat v nemocke

dorotka2013
10. apr 2015

@smejlicka tak to su celkom pozitivne spravy 🙂...len tak dalej...az na tu nemocnicu ale to je v tejto situacii to najmenej...

candour
10. apr 2015

@smejlicka VELMI VAM DRZIM PALCE!!! @--'--,---

ada83
12. apr 2015

@smejlicka ahoj tak ako sa drzite?

smejlicka
13. apr 2015

@alexia17 ano stale v nemocnici a do ukoncenia finalu.
@dorotka2013 nic ine nezostava dokonca hovoria ze by sme mohli potiahnut aj 2-3 tyzdne nalez je nezmeny.
@candour dakujem
@ada83 snazime sa zostav co najdlhlsie 2v1 🙂 ale ten vak sa mi posuva a citim ho..musim sa s tym vyrovnat ze je tak padnuty.

ada83
13. apr 2015

@smejlicka tak super tahajte to co najdlhsie

dorotka2013
13. apr 2015

@smejlicka kazdy co len den navyse je dobry...drzim palce nech to potiahnes kolko bude treba 🙂

alexia17
13. apr 2015

@smejlicka to je fajn, ze to uz vyzera lepsie, ze este sa mala zdrzi urcite min. 2.3. tyzdne. drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre