• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

21. januára 2017 
@smejlicka teraz citam ze si v nemocnici... drzim palce nech vsetko dobre dopadne :slight_smile:... drz sa...
4. apr 2015 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2013 dakujem snazime sa
4. apr 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alexia17 ano stale som v ohrozeni pred.porodu.no to neviem kolko tu budem a zacinam obcas aj spinit. Dr.aj sem chodi na antolsku.dakujem
4. apr 2015 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smejlicka bozinku drzkajte sa aj s bublinkovu.
4. apr 2015 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nada.hope dakujem snazime sa :slight_smile:
5. apr 2015 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka ahoj ako sa mate?
7. apr 2015 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 je to velmi zle :( asi sa mevyhneme predc.porodu aspon tyzden vydrzat aby sa ukoncil 26tt
7. apr 2015 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka skus to podrzat co najdlhsie drzim palce aby ste to zvladli
7. apr 2015 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky, zostali mi cele neotvorene balenia Menopuru 600IU a tiez Orgalutranu. za doplatok -preplacane poistovnou.A samozrejme v zaruke.
Ak ma niektora zaujem, piste cez IP. Zabera mi to miesto v chladnicke :slight_smile:
7. apr 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka myslim na teba...vydrz... :slight_smile:...
7. apr 2015 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka drzim silno silno palce
7. apr 2015 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83
@dorotka2013
@alexia17 dakujem :slight_smile: dnes sa lenka opyta na mna u doc.ako to so mnou vyzera rano bola na vizite ze sa zastavi za mnou. A od vcera mi pichaju kortikoidy na rychly vyvin pluc a zajtra sa dohodne co ako s porodom :(. Som otvorena na 3-4cm a zasit sa to neda.
8. apr 2015 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka u doc. v nemonici hej? to je hlavny odbornik? snad ti prinesie iba dobre spravy. drzte sa co najviac to pojde :slight_smile:
8. apr 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexia17 ano doc.Stencl je na rizikovom veducim lekarom na antolskej. Nooo uvidime zajtra. Snazime sa :slight_smile:
8. apr 2015 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka a ake su vyhliadky? ked by si uz rodila... uz sa to neda nijak oddialit? velmi ti drzim palce, nech vsetko dobre dopadne... budes rodit tam? pocula som ze u nas v NZ je velmi dobre vybavene novorodenecke pre predcasniatka...
8. apr 2015 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka drzim palce aby ste este aspon tyzden potiahli :slight_smile: to je dobre ze lenka chodi za tebou :slight_smile:
8. apr 2015 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2013 pre malinku velmi nebezpecne malinko vazi moze byt nevyvinuty mozog, plucka, oci vlastnr vsetko. Pokial nepraskne voda tak sa da alebi nenastaju kontrakcie, bolesti, krvacanie. Ano tu ak k tomu dojde uz je nachystany tym anesteziologov, novorodenecke pre predcasne narodene deti a budu robit spinalnu anestezu ak to uz bude vhodne na porod alebo celkova anesteza.
@ada83 dakujem maju tu nejake prednasky ale jej dnes nevysiel cas prist a neviem ci tu bude zajtra.
8. apr 2015 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka musite to potiahnut co najdlhsi aby malinka narastla drzte sa :slight_smile: este aspon tyzden by ste mohli zvladnut
8. apr 2015 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka tak tak ako vravi @ada83 , dat malinkej este cas . Obdivujem ta, si silna, este vela sil do boja. kolko vazi dnes?
8. apr 2015 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka no tak skuste vydrzat co najdlhsie... urcite vsetci vratane teba urobia vsetko co bude v ich silach...verim ze este vydrzis :slight_smile:... drzim palce...
8. apr 2015 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka ahojky, ako sa mate? co mate noveho?
10. apr 2015 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexia17 nove? Vcera sme sa zhodli aj s lekarmi ze to nechame na prirodu. Malinkej je lepsie v brusku,ale stale sme rizikovy ako nacasovana bomba ktora nevie kedy vybuchne. V utorok mala 600g. Tim je stale v pohotovostiak by odtiekla plodova voda. Mam kludovy rezim a budem tu az do porodu.
10. apr 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka to je celkom dobra sprava, nech sa malinkej este dlho, dlho paci u teba :slight_smile: budem stale drzat velmi palce, aby co najviac narastla. takze stale ostavas lezat v nemocke
10. apr 2015 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka tak to su celkom pozitivne spravy :slight_smile:...len tak dalej...az na tu nemocnicu ale to je v tejto situacii to najmenej...
10. apr 2015 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka VELMI VAM DRZIM PALCE!!! @--'--,---
10. apr 2015 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smejlicka ahoj tak ako sa drzite?
12. apr 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexia17 ano stale v nemocnici a do ukoncenia finalu.
@dorotka2013 nic ine nezostava dokonca hovoria ze by sme mohli potiahnut aj 2-3 tyzdne nalez je nezmeny.
@candour dakujem
@ada83 snazime sa zostav co najdlhlsie 2v1 :slight_smile: ale ten vak sa mi posuva a citim ho..musim sa s tym vyrovnat ze je tak padnuty.
13. apr 2015 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@smejlicka tak super tahajte to co najdlhsie
13. apr 2015 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smejlicka kazdy co len den navyse je dobry...drzim palce nech to potiahnes kolko bude treba :slight_smile:
13. apr 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smejlicka to je fajn, ze to uz vyzera lepsie, ze este sa mala zdrzi urcite min. 2.3. tyzdne. drzim palce :slight_smile:
13. apr 2015 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok