• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

22. januára 2017 
@ada83 dnes ideme na kontrolu akurat cakam na sanitku a mame uz 3600g :slight_smile:
19. aug 2015 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@smejlicka krasna vaha pekne rastie malinka bojovnicka :slight_smile:
19. aug 2015 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smejlicka ako ste dopadli u dr ?
21. aug 2015 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka ahoj v kolkatom tt si rodila?
21. aug 2015 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ahoj Adi, ako sa mas? ja som u svokrovcov, mame pohodku
21. aug 2015 o 14:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasa1983 ahoj nic moc mam nakazane lezat a stredu zase kontrola krcok sa zmensuju
21. aug 2015 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 tak to este nic neznamena,len lez a bude ok.uzivaj Mg a oddychuj
21. aug 2015 o 14:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasa1983 snazimsa lezat nic ine mi neostava ak nechcem stredu ist do nemocnice
21. aug 2015 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 bola som 26+0tt ukonceny, ale Lenka ma posielala 23+6tt uz vtedy hrozil predcany, bola som otvorena ale nastastie aspon dva tyzdne sme vydrzali, prisny leziaci rezim len sprcha a wc...bude to dobre neboj :slight_smile:... a u doktora este stale sme na kysliku ale mame ju odpajat na cca 20-30 min a znizili kyslik..
21. aug 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smejlicka tak ja som dnes 26+5 krcok sa zmensuje idem stredu zase k lenke ale kazala aby som bola zbalena do nemocnice mala mala dnes 950g tiez sa to v 23 tt zacalo kratit po 10 dni dobre a teraz po 3 tt zase zle
21. aug 2015 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 mna posielala aby ma zasili ale uz sa nedalo...ale co bojis hlavne klud ozaj len oddychuj a ak by ta davala do nemocnice (to nebude nutne) tak ta asi odporuci na Antolsku ako aj mna...radsej nech skontroluje a ak by sa ti nieco nepozdavalo radsej chod na pohotovost..
21. aug 2015 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smejlicka no uvidimeco bude do stredy akam ma posle
21. aug 2015 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 ved jasne uvidis..:slight_smile:
21. aug 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@smejlicka co si treba zbalit do nemocnice nocnu koselu uterak hygien veci a papuce to staci?
21. aug 2015 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 vsetko, teplomer, toaletny, pribor, pohar teda ja som tak mala, casopisy, knihu, zupan
21. aug 2015 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby naco sa trapite v iscare cele roky, chodte do brna do reprofitu. Ja som sa v iscare trapila 4 roky s nulovym vysledkom, potom ivf brno a ihned sa podarila dcerka. Keby som nesla do brna tak v iscare nemam babo ani do menopauzy.
21. aug 2015 o 18:15  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gagik ja suhlasim,Iscare no more again,hlavne embryologia je tam obzlast neprofesionalna
21. aug 2015 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasa1983 obcas nakuknem do tejto temy a proste mi to nedalo to sem nenapisat, ked vidim ako sa niektore baby cele roky neuspesne snazia, mozno to niekomu pomoze, tak ako to pomohlo mne.
21. aug 2015 o 20:19  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagik mozem sa opytat aky ste mali problem s otehotnenim? ja chodim do Iscare nieco vyse roka... zatial som mala 1IVF, aj to sme sa dostali len po OPU, lebo stale mam nizku sliznicu...uz 4x mi stopli stimulku kvoli tomu...teraz sme si dali pauzu, lebo som toho mala iz plne zuby...netusim co dr z Iscare este vymysli, ale zatial nic nezabralo :frowning2: ... minule sme sa uz s manzelom rozpravali, ze by sme mozno mali skusit ine centrum...neviem...ale dr tu je velmi mila, mam ju rada, len neviem ci v Brne by v tomto neboli "mudrejsi"...
21. aug 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na Iscare nedam dopustit. My sme boli v Reprofite a 2x neúspešne a pomohli nám až v iscari. Lekari su veľmi prijemní a naozajstni odbornici Hlavne maju ludský pristup a to viem ocenit lebo inde som si pripadala ako tovar, vsetko ako na beziacom pase. Nikdy nám nezistili preco sa nedarilo ale to mi uz je jedno teraz mam doma krasne dietatko a urcite si pojdem do iscaru pre druhe :slight_smile:
21. aug 2015 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka2013 ja mam viac diagnoz ale najhorsia je endometrioza najhorsi stupen. Ved aj ja som bola spokojna s dr.aj vlastne s iscare akurat ze tehotenstvo furt nikde, napriek piatim vkladom z dvoch ivf. Mala som pocit ze mi okrem mileho pristupu nemozu nic ine ponuknut. V brne stacili 4 navstevy-konzultacia, kontrola pred opu, opu, et a nasledoval pozit.tehu test. Vsetko bez problemov, v pohodicke, hladko.
21. aug 2015 o 20:57  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lutherka ved urcite su aj taki ako ty, ale asi ich vela nebude, ja chcem len upozornit takych co to roky neuspesne skusaju v iscare na brno.
21. aug 2015 o 21:01  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
a teba gagik co platia za reklamu? :slight_smile: ako vies ze nas nebude vela? v case ked som ja chodila do iscare sme ostali takmer vsetky tehotne, teda z tých co sme sa tam stretavali :slight_smile:
21. aug 2015 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutherka aj teba platia za reklamu hm?
21. aug 2015 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lutherka ja im tu reklamu s radostou spravim aj zadarmo
21. aug 2015 o 21:25  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
... dievcata, ja si myslim, ze kazde jedno telo je velmi individualne ... niekomu to vyjde v Iscare, niekomu v Brne .. podla mna, kazda z tychto klinik ma mnoho uspechov i neuspechov ... ak sa vsak nedari v jednom centre, mozes skusit dalsie, je to kazdej z nas volba ... a niekedy lekari uz mozu robit cokolvek, aj tak sa nedari .... nezabudajme, ze lekari nie su Bohovia ! ... urcite je vela zien, ktore si to IVF nemozu ani financne dovolit, preto ostanu mozno i bez dietatka :( ...
22. aug 2015 o 00:45  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby hlavne je ze mate deti a vsetky sa dockaju tehotenstva aj ked tazsie ale raz urcite
22. aug 2015 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dorotka2013 ahoj,pisem ti lebo ja mam tiez nizku sliznicu,nic mi nepomohlo,zmenila som dr.Lenka mi dala extrimax do pošvy a pomohlo to.predtim som pouzivala všeliake gely a nic nezabralo.
23. aug 2015 o 06:44  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilienkalilina ahoj, Estrimax na sliznicu sa dava uplne bezne a nakolko je to tbl,tak nehrlzi ziadne znehodnotenie estrogenu. Neviem,kto by bol taky needukovany a daval Ti to (pred KET) vo forme inej ako estrimaxu (pokial nie je v lekarnach vypadok).
23. aug 2015 o 07:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilienkalilina dakujem ti, ale aj ja som brala estrimax... Jeden mesiac som ho jedla, jeden tiez vkladala a posledny som ho brala kombinovane... Nepomohol... :disappointed:
23. aug 2015 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok