ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

smejlicka
19. aug 2015

@ada83 dnes ideme na kontrolu akurat cakam na sanitku a mame uz 3600g 🙂

ada83
19. aug 2015

@smejlicka krasna vaha pekne rastie malinka bojovnicka 🙂

ada83
21. aug 2015

@smejlicka ako ste dopadli u dr ?

ada83
21. aug 2015

@smejlicka ahoj v kolkatom tt si rodila?

sasa1983
21. aug 2015

@ada83 ahoj Adi, ako sa mas? ja som u svokrovcov, mame pohodku

ada83
21. aug 2015

@sasa1983 ahoj nic moc mam nakazane lezat a stredu zase kontrola krcok sa zmensuju

sasa1983
21. aug 2015

@ada83 tak to este nic neznamena,len lez a bude ok.uzivaj Mg a oddychuj

ada83
21. aug 2015

@sasa1983 snazimsa lezat nic ine mi neostava ak nechcem stredu ist do nemocnice

smejlicka
21. aug 2015

@ada83 bola som 26+0tt ukonceny, ale Lenka ma posielala 23+6tt uz vtedy hrozil predcany, bola som otvorena ale nastastie aspon dva tyzdne sme vydrzali, prisny leziaci rezim len sprcha a wc...bude to dobre neboj 🙂... a u doktora este stale sme na kysliku ale mame ju odpajat na cca 20-30 min a znizili kyslik..

ada83
21. aug 2015

@smejlicka tak ja som dnes 26+5 krcok sa zmensuje idem stredu zase k lenke ale kazala aby som bola zbalena do nemocnice mala mala dnes 950g tiez sa to v 23 tt zacalo kratit po 10 dni dobre a teraz po 3 tt zase zle

smejlicka
21. aug 2015

@ada83 mna posielala aby ma zasili ale uz sa nedalo...ale co bojis hlavne klud ozaj len oddychuj a ak by ta davala do nemocnice (to nebude nutne) tak ta asi odporuci na Antolsku ako aj mna...radsej nech skontroluje a ak by sa ti nieco nepozdavalo radsej chod na pohotovost..

ada83
21. aug 2015

@smejlicka no uvidimeco bude do stredy akam ma posle

smejlicka
21. aug 2015

@ada83 ved jasne uvidis..🙂

ada83
21. aug 2015

@smejlicka co si treba zbalit do nemocnice nocnu koselu uterak hygien veci a papuce to staci?

alexia17
21. aug 2015

@ada83 vsetko, teplomer, toaletny, pribor, pohar teda ja som tak mala, casopisy, knihu, zupan

gagik
21. aug 2015

Baby naco sa trapite v iscare cele roky, chodte do brna do reprofitu. Ja som sa v iscare trapila 4 roky s nulovym vysledkom, potom ivf brno a ihned sa podarila dcerka. Keby som nesla do brna tak v iscare nemam babo ani do menopauzy.

sasa1983
21. aug 2015

@gagik ja suhlasim,Iscare no more again,hlavne embryologia je tam obzlast neprofesionalna

gagik
21. aug 2015

@sasa1983 obcas nakuknem do tejto temy a proste mi to nedalo to sem nenapisat, ked vidim ako sa niektore baby cele roky neuspesne snazia, mozno to niekomu pomoze, tak ako to pomohlo mne.

dorotka2013
21. aug 2015

@gagik mozem sa opytat aky ste mali problem s otehotnenim? ja chodim do Iscare nieco vyse roka... zatial som mala 1IVF, aj to sme sa dostali len po OPU, lebo stale mam nizku sliznicu...uz 4x mi stopli stimulku kvoli tomu...teraz sme si dali pauzu, lebo som toho mala iz plne zuby...netusim co dr z Iscare este vymysli, ale zatial nic nezabralo ☹ ... minule sme sa uz s manzelom rozpravali, ze by sme mozno mali skusit ine centrum...neviem...ale dr tu je velmi mila, mam ju rada, len neviem ci v Brne by v tomto neboli "mudrejsi"...

lutherka
21. aug 2015

ja na Iscare nedam dopustit. My sme boli v Reprofite a 2x neúspešne a pomohli nám až v iscari. Lekari su veľmi prijemní a naozajstni odbornici Hlavne maju ludský pristup a to viem ocenit lebo inde som si pripadala ako tovar, vsetko ako na beziacom pase. Nikdy nám nezistili preco sa nedarilo ale to mi uz je jedno teraz mam doma krasne dietatko a urcite si pojdem do iscaru pre druhe 🙂

gagik
21. aug 2015

@dorotka2013 ja mam viac diagnoz ale najhorsia je endometrioza najhorsi stupen. Ved aj ja som bola spokojna s dr.aj vlastne s iscare akurat ze tehotenstvo furt nikde, napriek piatim vkladom z dvoch ivf. Mala som pocit ze mi okrem mileho pristupu nemozu nic ine ponuknut. V brne stacili 4 navstevy-konzultacia, kontrola pred opu, opu, et a nasledoval pozit.tehu test. Vsetko bez problemov, v pohodicke, hladko.

gagik
21. aug 2015

@lutherka ved urcite su aj taki ako ty, ale asi ich vela nebude, ja chcem len upozornit takych co to roky neuspesne skusaju v iscare na brno.

lutherka
21. aug 2015

a teba gagik co platia za reklamu? 🙂 ako vies ze nas nebude vela? v case ked som ja chodila do iscare sme ostali takmer vsetky tehotne, teda z tých co sme sa tam stretavali 🙂

ria191
21. aug 2015

@lutherka aj teba platia za reklamu hm?

gagik
21. aug 2015

@lutherka ja im tu reklamu s radostou spravim aj zadarmo

hennka2
21. aug 2015

... dievcata, ja si myslim, ze kazde jedno telo je velmi individualne ... niekomu to vyjde v Iscare, niekomu v Brne .. podla mna, kazda z tychto klinik ma mnoho uspechov i neuspechov ... ak sa vsak nedari v jednom centre, mozes skusit dalsie, je to kazdej z nas volba ... a niekedy lekari uz mozu robit cokolvek, aj tak sa nedari .... nezabudajme, ze lekari nie su Bohovia ! ... urcite je vela zien, ktore si to IVF nemozu ani financne dovolit, preto ostanu mozno i bez dietatka :( ...

denulka85
22. aug 2015

Baby hlavne je ze mate deti a vsetky sa dockaju tehotenstva aj ked tazsie ale raz urcite

lilienkalilina
23. aug 2015

@dorotka2013 ahoj,pisem ti lebo ja mam tiez nizku sliznicu,nic mi nepomohlo,zmenila som dr.Lenka mi dala extrimax do pošvy a pomohlo to.predtim som pouzivala všeliake gely a nic nezabralo.

sasa1983
23. aug 2015

@lilienkalilina ahoj, Estrimax na sliznicu sa dava uplne bezne a nakolko je to tbl,tak nehrlzi ziadne znehodnotenie estrogenu. Neviem,kto by bol taky needukovany a daval Ti to (pred KET) vo forme inej ako estrimaxu (pokial nie je v lekarnach vypadok).

dorotka2013
23. aug 2015

@lilienkalilina dakujem ti, ale aj ja som brala estrimax... Jeden mesiac som ho jedla, jeden tiez vkladala a posledny som ho brala kombinovane... Nepomohol... 😞

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre