ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

tinka881
3. nov 2016

Na co je dobra injekcia ovitrelle?to js ako pregnyl?

melmel78
3. nov 2016

@babusik85 ahoj tak s tym ze od kedy pocitat 1.den ms som mala bordel aj ja 😉 . Rata sa to tak, ze pokial ti menzes pride cez den do 12h cca tak je to brane ako prvy den. Keby dosiel neskoro poobede a na vecer tak az ten dalsi den ratas ako prvy.

babusik85
3. nov 2016

@melmel78 ahoj, no takto som vedela aj ja...
ale dnes uz som mala pichnut prvy gonal, ale ms nemam.. cez vikend som mala spinenie, ako som brala estrimax... ale teraz nic.. dufam, ze nerobim zle. ale v protokole mam,ze od 3.11. pichat gonal 175. neviem ☹

babusik85
3. nov 2016

vlastne ja som myslela, ze uz mi prisla ms, ale nakoniec to len take silnejsie spinenie bolo. lebo dnes uz nic

lalinka18
3. nov 2016

Baby koľko stojí v isceri ivf za plnú platbu nikde to neviem nájsť,dik

tinka881
3. nov 2016

V pondelok ma caka zakrok a dostala som stimulacny protokol.Ten je mi na co?donho mi budu este nieco znacit?

dorotka2013
3. nov 2016

@tinka881 stimulacny protokol je na to aby si vedela ako mas nastavenu stimulaciu, ako, v ktore dni cyklu mas brat lieky... Do tohto ti uz nebudu nic znacit, ked ti nieco zmenia, pridaju alebo uberu vytlacia ti novy uz s tymi zmenami... A na aky zakrok ides?

tinka881
3. nov 2016

@dorotka2013 aha,dakujem.lebo mi len povedali,ze je pre mna 🙂idu mi brat vzorku sliznice.uz nech to mam za sebou.Vajicka sa tvoria,ale sliznica nerastie.Cize zas by som sa nacakala mrchy

babusik85
3. nov 2016

@dorotka2013 a ked stimulacny protokol mam vytlaceny do 16.11. tak to znamena ze cca. vtedy budem mat OPU?

lucik284
3. nov 2016

baby nemate niektora skusenost, ci ma zoberu v iscare aj bez objednania? minuly tyzden som volala s dr. kvoli neznesitelnej ostrej bolesti v oblasti vajecnika, kedze ale tato bolest v priebehu noci ustupila nechala to tak, ze to mohlo byt cokolvek a ked to ustupilo je to ok, avsak pokial sa to zopakuje, pripadne sa do dvoch tyzdnov neobjavi menzes ani // mam prist. Dnes sa tato bolest opat vratila, mam pocit ako by mi vrtali do tela a neviem ci mozem rano tam ist za nou alebo sa objednat radsej.

dorotka2013
3. nov 2016

@babusik85 uz si zacala stimulku? Tie datumy by mali priblizne sediet...ale samozrejme sa to upravuje potom podla kontroly, podla toho ako sa tvoria foliky...moze sa to aj skratit aj predlzit...

dorotka2013
3. nov 2016

@tinka881 ty ides na tu hysteroskopiu? Ale potom naco ti je stimulacny protokol? Ved nejdes ani do IVF ani na KET...

babusik85
3. nov 2016

@dorotka2013 ano dnes som zacala pichat. ale ms som inac nedostala, neviem ci to nie je problem.
na 5 dni mam injekcie, potom kontrola a podla toho pokracujeme.
ale protokol je vytlaceny do 16.11. len neviem ci to je priblizny konec stimulky, alebo uz aj ET je zapocitany tam.

dorotka2013
3. nov 2016

@babusik85 tak ked ti povedali ze mas zacat pichat nezavisle od toho ci bude alebo nebude ms, tak to urcite nie je problem... ET tam asi nebude...to ti daju este neskor, podla kontroly... Kedy ides na kontrolu?

lalinka18
3. nov 2016

@nikadomi ďakujem nika ten mám ale z toho som neni moc mudra,chcela by som vedieť približnú sumu vdaka

radiologia1
3. nov 2016

Ahojte,tak priblizna suma u nas: sg-30€,lieky injekcie 350€,3a viac oocytov cytoplaz.injekcia 498€,predlzena kultivacia 198€,prva vzorka mrazenia 220€,dalsie 4vzorky 240€,mrazenie na rok 220€.Vyslo nas to okolo 1700€.

nikadomi
3. nov 2016

@radiologia1 áno ale toto ste šli asi cez poisťovňu, že? Lebo tam nemáš ešte vyše 1000€ Za samotný odber a vklad..

dorotka2013
3. nov 2016

@radiologia1 neskutocne ceny toto...normalne smutno mi je z toho 😢😢😢... takto zarabat na tuzbe ludi mat vlastne babatko! 😤

tinka881
3. nov 2016

@dorotka2013 ano na hysteroskopiu.sama neviem na co mi je protokol.V sobotu si mam pichnut ovitrelle.

alexa933
3. nov 2016

@lalinka18 za plnu platbu mne povedali v iscare 3000€ a ze cez poistku nech ratame 1000 ale dalsi krat mi povedali aby som ratala ze aj 1500 nas to vinde asi myslela aj kolko budeme mrazit atd .neviem no ale ze poistka hradi cca 2000 € Takze uvidime vlastne na akej sume skoncime .

alexa933
3. nov 2016

@lalinka18 ja som sa hlavne pytala na to koli tomu ze mam 38 ak by to nevyslo do juna aby som cca vedela kolko by to vyslo bez poistky.Riadne palby su to :(

babusik85
7. nov 2016

ahojte baby!
Aj Vy ste mali vo zmluve takyto bod? A podpisali ste?
citujem ten bod:
pacienti beru na vedomie, ze v pripade zmrazenia embryi alebo spermii nasou klinikou, budu v Klinike reprodukcnej mediciny tieto embrya a/alebo spermie uskladnene.
Prenos embryi, spermii do ineho Centra asistovanej reprodukcie, je v zaujme zachovania kvality embryi vyluceny.
Inak na konci je, ze mozme odstupit od zmluvy a ani nam navrhnu co bude s mrazacikmi, alebo likviduju ich.

Neplanujem odist z centra, ale clovek nikdy nevie co bude o rok, o dva... a akoze neposkytnu nam mrazacikov? dobre chapem?

alexa933
7. nov 2016

Ahojte baby taka otazocka uz je mesiac po podani ziadosti mam vszp.Pisali ste niektora email do vszp ?? Rozmyslala som ze ci mam pisnut alebo daco tam len zas nechcem aby mysleli ze ich tam nahanam a este mi pozdrzia narocky ziadost :( Ak ste pisali co ste sa pytali aby som nevyzerala ze som moc doterna :(

radiologia1
12. nov 2016

Alexa musis pockat,oni sa ti co chvila ozvu.Ja by som sa im neozyvala a cakala by som...

lusinda28
12. nov 2016

@alexa933 neviem ja by som sa určite ozvala, za opytanie nič nedáš...ja som Dôvera a mne prišla sms-kou že je to schválené..Držím prsty

babusik85
12. nov 2016

@alexa933 ja som napisala mail,ze v akom stave je moja ziadost.odpisali ze je schvalena,caka na podpis.

alexa933
12. nov 2016

@babusik85 dakujem ti ;) uz som zistila kde je problem chybalo mi cestne prehlasenie zabudli mi dat vypisat v iscare tak snad uz buduci tyzden to bude schvalene 🙂 Snad este stihneme nieco v decembri ;)

alexa933
12. nov 2016

@lusinda28 dakujem uz som zistila kde bol problem ;)

lusinda28
13. nov 2016

Ahojte, mám otázočku, tie čo ste brali estrimax, ako často ste ho brali.. mne lekár predpísal 3x denne jednú tabletu.. nie je to nejak veľa? Nemali ste zle vedľajšie účinky po tejto tablete? Ďakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre