ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bella1303
24. máj 2017

Ajojte,mozno hlupa otazka ale viete mi poradit kde pri iscare zaparkovat?zajtra tam ideme a nevyzname sa v ba

adena13
24. máj 2017

@mayka neviem, koľko máš rokov, ale ak nie si vnútorne presvedčená na tento spôsob, tak skús nájsť aj iné alternatívne metódy. Jedny naši známi nemohli mať 6 rokov bábo a išli za nejakou pani do Trnavy, ktorá im predpísala len nejaké bylinkové čaje a do 2 mesiacov sa im pošťastilo. 🙂

babusik85
24. máj 2017

@bella1303 maju tam podzemne parkovisko,alebo aj za budovou (tam je zadarmo),ale tam je vacsinou stale obsadene.

bella1303
25. máj 2017

@babusik85 tak zo je super dakujem moc

nikusiak9
29. máj 2017

Za aku dobu su v iscare vysledky spermiogramu?

babusik85
29. máj 2017

@nikusiak9 cca. tri hodiny

milaja
30. máj 2017

Ja sa chcem podelit s vami co som zazila v iscare. Mala som posledne mrazene embriko a tak som sa toho bala.poprosila som doktorku aby posledni vklad robila ona nakolko jej doverijem. Ked prisiel ten den sestricka mne povedala ze pride iny doktor na co som povedala ze ho nechcem bola som sohodnuta s doktorkou.na to mne len povedala ze sa neda nic robit. Ochh tak ked doktor vlozil zrkadlo zacal im mavat hore dole ako je lepsie a kukal na monitor.na co som zacala krvacat vraj mam na krcku ranku.nikdy mne o nej nikto nepovedal a 2 predosle vklady boli ako po masle. Uz som mala na krakecku slzu. Nechali ma na tom istom kresle lezat tak asi 15 minut. Prisla ta hnusna sestricka ani mne nepovedala ze sa mam posynut a zacala davat dole podlozku kde som mala nohy a tak som si mysliela ze asi ma chce zlomit .potom sa uvedomila a stlacila tam nejaky gombik aby aj kreslo dala dole. Baby zena by mala po vklade lezat hodinu. Pred tym nam davali izbu a tam sme mohli zostat.a teraz po 15 minutach bola som na chodbe.tam som si nadrzo vylozila nochy a ked uplinula hodina odisla som s placom. Podla mna ani k psovi sa tak nechovaju. Cele je tam o tom co najviac s vas vycucat peniaze. Od zacatku to bolo zle.

babusik85
30. máj 2017

@milaja s Iscare tiez nemam dobre skusenosti. dufam, ze Ti vklad vyjde 🙂
ale inac nikde nenechaju zeny lezat hodinu po vklade.
ja chodim do Brna, tam som lezala len 10minut.

alexa933
30. máj 2017

@milaja Im to tam pekne hrabe v tom iscare.Poslednu dobu sa strasne baby stazuju . Ja som tam tiez chodila a zduchla som .Viem ze v inych centrach baby lezia 15/20 minut ale aj tak sa hentach chovat dakujem pekne .Pritom tam clovek necha nie malu sumu .
Drzim ti palce aby si nasla //😉

dorotka2013
30. máj 2017

@milaja ach jaj... Mne toto tiez dr spravila, slubila ze tam bude a potom neprisla 😕...
Snad ti ten vklad aj napriek tomu vyjde 🙏🙏🙏...
A je pravda co aj @babusik85 pise, v Brne som aj ja len chvilu lezala a vklad vysiel...

melmel78
31. máj 2017

@milaja rovnako ti drzim palce, aby si nasla vytuzene // . Mna tiez pri poslednom vklade nechali tam v tej osetrovni, ci ako sa to vola lezat. Lezala som tam asi cca. 15 minut a potom sla domov. Neboj, ono ten cas moc neovplyvni ci to vyjde alebo nie, takze sa nemusis obavat. Akurat sa nesmies cca 2 dni moc namahat. Mna tiez caka vklad, mame posledne mrazene....100 bunkovu blastocystu. Este neviem kedy to bude, lebo riesim imunologicke problemy

sweetrevenge
31. máj 2017

@natinka1988 ahoj zase ja dnes mi odobrali vajicka mam ich 7 zajtra mi maju volat ako sa oplodnili v pondelok mam vklad dala som si 2 icsi a ostatne ivf normal, prosim ta kedy si to vsetko platila? Vten den transferu?

milaja
31. máj 2017

Dakujem vam kocky.posledny vklad mne nevysiel mozno aj preto som revala lebo som tusila. Za transfer som platila v ten isty den. Este sa nedajte rysavej sestricke aby vam odobrala krv nevie to. Mam kraasne zily a tak mne dopichala ze vraj utiekla jej zila taku modrinu som este nemala aj kamoska na nu sa stazovala.

natinka1988
31. máj 2017

@sweetrevenge ahoj, joooj , moc moc ti držím palceky 🙏 ja som mala odber v sobotu, takže po odbere nám dala embriologicka papier a platili sme to cez internet, keďže tam vtedy nebola tá pani v pokladni. Tiež sme si dali polku metódou ICSI s polku IVF 🙂 teraz som v 8tt s embrijkom po IVF oplodnení 😍 ale ja som mala KET a nie ET. A po odbere ťa neposlala embriologicka do pokladne? Ja mám ešte aj niekde nízko odloženy papier kde nám zaškrtila čo máme zaplatiť.

natinka1988
31. máj 2017

@sweetrevenge , a ešte som ťa zabudla dopísať že za KET sme neplatili, iba sme podpísali papiere a tam bola pečiatka s tým že KET prepláca zdravotka , to sme riešili v deň KET🙂

sweetrevenge
31. máj 2017

@natinka1988 super tesim sa, embriolog nam povedal ze vsetko platime po transfere, strasne ma boli podbrusko ledva chodim aj teba tak bolelo? Prosim ta mas doma prepustaciu spravu po Opu? Potrebovala by som ze co ti napisali pod denudaciu lebo ja tam mam M2 nekvalitnych 7 a presne 7 vajicok mam ale dr.povedal ze vyzeraju dobre som z toho zmatena🤔a kolko si si dala zmrazit vajicok?

sweetrevenge
31. máj 2017

@natinka1988 a dala si si zmrazit kazde zvlast alebo aj dve v jednej slamke? Plno otazok ale ja neviem koho sa pytat

tinka881
1. jún 2017

@sweetrevenge oni ti odporucia po kolko mrazit. Ja mam 29 rokov a povedali, ze som mlada, ze si mam dat kazde zvlast.

sweetrevenge
1. jún 2017

@tinka881 ano povedia ze po jednom ale jedno stoji 60 eur+150 eur za mrazenie a vsetko naokolo +204 eur za rok uskladnenia preto prepocitavam

tinka881
1. jún 2017

@sweetrevenge to mas pravdu a ešte vsetky tie lieky, nas to cele vyslo 1500 eur a len dve sme dali mrazit. A ze velice preplaca nieco poistova, neviem kde. Je to smutne, ze ked chceme dieta musime tolko platit a tie co nechcu, tak davaju do domova deti

sweetrevenge
1. jún 2017

@tinka881 @natinka1988 tak uz mi volali mame 5 embryi dve sa neviem ani co odborne to na mna vybafla, ale je ich 5 🙂 tak som zvedava v pondelok mam transfer
inac to co ten utrogestan tie gulicky ako fakt? :D po dve a v praci ci ste ostali vsetky doma?

tinka881
1. jún 2017

@sweetrevenge daj si to co najhblsie a daj si pocas dna mini vložku. je to v pohod, zvyknes si na to. Nechcem ta strasit, ale aj si si dala PK, tak to len zatial ich mas 5. Lebo ja som mala 6 a pri PK ostali nakoniec len 2

natinka1988
1. jún 2017

@sweetrevenge máš odomna spravu 🙂 no vidíš 🙂 aj mne ostalo 5 ;) no ja som PN. Ale závisí od toho akú máš prácu a ako to cítiš ty, ja som rada že som PN, odychujem, a hlavne tie prvé dni po vklade som bola kľudna a doma som relaxovala 🙂 utrogestan beriem doteraz, budem ho mať do 12tt , je to také nepríjemné, ale dá sa to, presne ako píše tinka881, dáš intimku a b pohode ;)

sweetrevenge
1. jún 2017

@tinka881
@natinka1988 mne povedali ze uz robia iba predlzenu kultivaciu, tak som moc nevyberala si 😊 no tak to som zvedava na pondelok co mi oznamia, ja som po OPU tak nafuknuta ze vyzeram ako v piatom mesiaci
To Vam tak malo embroskov ostalo z takeho poctu ? Mne co ostane preboha

tinka881
1. jún 2017

@sweetrevenge neboj sa,ostane ti uch dost.davaj si bacha,aby si nedostala OHSS.ja som ho mala cca 3 dni po OPU a asi 2-3tyzdne.Skoro som skoncila na pohotovosti Musim pit min.3l nie vody,ale mineralok.Vraj obycajna voda sa nerata,vela mliecnych vyrobkov a bielkovin.Ja som to spozorovala tak,ze som pila vela vody a malo som chodila na wc,take nafuknute som mala brucho,ze sa mi zle,ale ze fakt zle dychalo a doktor to potvrdil,ze som bola prestimulovana.Niekedy babu skoncia v nemocnici a odsaju im vodu z brucha.Takze veeeelaaa tekutin a sleduj ako casto chodis na wc

sweetrevenge
1. jún 2017

@tinka881 no dakujem musim kupit mineralku a ja stale pijem vodu a kedy ti povedali, ze ti ostali len dve az v den transferu?

tinka881
1. jún 2017

@sweetrevenge pondelok bolo OPU v sobotu hovorili,ze 5 a tym,ze nebol transfer,tak nechali do nedele a uz boli len dve embrya.mne tiez nehovorili,ze mam pit mineralku,ja ze staci voda az druha sestricka pri OPU hovorila,ze vela mineralov treba pit

milaja
17. jún 2017

Baby zostal mne progesteron.napiste spravu ak potrebujete

smejlicka
17. júl 2017

Ahojte ked chodite na folikulometriu aj platite od 1.6.?

tinka881
17. júl 2017

@smejlicka ahoj, ja neplatim nic a to som tam aj 2x do týždna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre