Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka
marrilyn
24. feb 2018
@kvietok035 dakujem za reakciu 🙂 myslela som, ze sa nejako overuje, ci vobec prebehla ovulacia. Ak sa mozem opytat, bola si na inseminacii aj niekde inde,alebo bol tento pokus uspesny?
kvietok035
25. feb 2018
@marrilyn pokus uspesny nebol. Absolvovala som Iui aj v Martine Helios ,ani tam mi nerobili sono v den iui, ale keby urobia zistili by ze sa mi z folikulu zacala robit cysta (silna reakcia z clostylu) a tym padom bolo iui zbytocne, ale aspon zarobili. V iscare ma stimulovali letrozolom, reakcia bola dobra ale nepodarilo sa
daniel09
21. mar 2018
Ahojte, mala ste niektora doktorku Belusakovu ?
marrilyn
21. mar 2018
@daniel09 ahoj, ja k nej chodim
daniel09
21. mar 2018
@marrilyn a aka je? Nenasla som na nu recenzie tak preto sa pytam. Bola som u nej prvykrat, zda sa byt mila, ale rada by som pocula nazor inych
marrilyn
21. mar 2018
@daniel09 ja ked som si hladala nejake referencie o nej,tak som sa dopracovala k menu Orosova/Oroszova - predpokladam, ze meno za slobodna. My zatial u nej riesime IUI a tiez mi robila HSG. Po HSG som mala popravde trochu zmiesane pocity,ked mi vysledky v podstate len odkazala po sestricke a na vedlasej izbe mal dve pacientky Valky a toho som tam niekolkokrat pocula, ze za nimi prisiel, vysvetlil, popytal sa ich ako im je atd. Prislo mi to ako nezaujem v tom momente, ale pravdepodobne to bolo len tym, ze nestihala medzi ostatnymi pacientkami a kedze ja som mala vsetky vysledky vtedy OK, tak vlastne ani nebola jej pritomnost nutna. Ostala som ale u nej, ona je mila, ked sa na nieco spytam, vsetko mi dopodrobna vysvetli, len mam z nej pocit, ze treba sa pytat inak toho vela nenahovori. Jej pristup ako lekarky je myslim tiez OK, ked sa jej nieco nezda, tak navrhne dodatocne vysetrenia pre istotu, mam pocit, ze nic nezanedba. Nerobi na mna natlak kvoli IVF, ako som pocula o niektorych lekaroch. Ako spyta sa, ci som si to nerozmyslela a nechcem namiesto IUI uz skusit IVF, ale ked jej poviem ze chcem dat tomu IUI este sancu, tak to len poznaci do karty a nenalieha. Mne jej pristup zatial vyhovuje.
daniel09
22. mar 2018
@marrilyn dakujem, dufam ze bude ok, a drzim palce nech sa zadari 🙂
marrilyn
22. mar 2018
@daniel09 dakujem a tiez ti drzim palce, nech sa cim skor podari 🙂
ivetakissova
22. máj 2018
Ahojte žienky 🙂 zajtra ideme na konzultáciu do BA Iscare ku Hladovcovej. Nepočula som o nej ešte. Máte s ňou nejakú skúsenosť alebo počuli ste už o nej?? Mimochodom držím palčeky všetkym snažilkám ☺️😘😘
vernazza
22. máj 2018
Ahojte, uz dlhsie temu necitam ale rada posuniem dalej co mi po IVF ostalo a nepouzijem.. Piste spravu alebo ma nasmerujte do spravnej temy pls. Vdaka.

Začni písať odpoveď...

Odošli