ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

tanusenka
18. jún 2019

@fialka1318 ahoj dakujem za povzbudenie si milá...akurat hladam nejake diskusie kde sa dozviem cosi o príznakovo lebo mam uz druhy den pocit ze chce prist mrcha a teraz neviem ci to nie je z progesteronu co si vkladám alebo sa uz ozaj slamky chytám a moze to byt hniezdenie...

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanusenka
20. jún 2019

@fialka1318 waaaw uz si po vklade? No super, drzim ti velmi silno vsetky prsty aby ti to vyslo, ja mam to iste tiez velka cast zo mna si mysli ze to nevyšlo ale tam vzadu v kútiku je nádej 🙂 takze musime veriť. Ja nemam odvahu este robit test ja sa tak bojim sklamania ze radsej asi pockam na tu krv. Musis dat vediet toho druheho ci to vyslo, po pravde ja sa upinam tiez len na umele ze to proste musi vyjsť. Takze ked sa tebe uchytí musi aj mne 🙂🤣. U nas je velky baby boom... cakaju aj take pary co vobec este babatko nechceli tak ako si to od zivota prijmam ako nespravodlivosť ale co na robis ...hm...

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanusenka
21. jún 2019

@fialka1318 na krv idem 27.6. A jedine co mi je ze sa cítim unavena ale to je z toho progesteronu takze inak nic zvláštne...a ty po par dňoch ako? Nejaka zmena? Aspon nejaka malinka? Velmi ti to prajem aby ti to vyslo... my uz nejak vyclenujeme peniazky na ivf...

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erika2014
25. jún 2019

@bamarama82 Ahoj, čo máš nového? Ja chodím tiež do Iscare BA , stimulujem 6. deň. Dneska mi povedali, že mám iba 5 folikulov. Zatiaľ som sklamaná z Iscare. Zakaždým máme ineho lekára. Aké máš skúsenosti s Dr. Belušákovou? Tiež rozmýšľam nad Brnom.

erika2014
25. jún 2019

Je tu niekto kto mal tiež málo folikulov a podarilo sa otehotnieť? Som strašne smutná.

tanusenka
25. jún 2019

@fialka1318 ahoj ako sa citis? Ja uz som si ista ze sa nam iui nepodarilo, mam bolesti prichadzajucich mesiacikov, trosinka som sklamana ale nedavala som tomu nejak extra nádej tak dufam ze to aspon tebe vyjde...rozmyslam ze sa rovno objednam aj na konzultáciu k doktorke aby som uz zacala novy cyklus s tym ze teda mi daju lieky k stimuláciu na ivf ( aspon si myslim ze to tak funguje)

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanusenka
25. jún 2019

@fialka1318 aj rozmyslam ze si hned teraz zavolam ze ked mam naplánovaný odber krvy ci sa nemozem aj rovno zastavit u doktorky...nooo tak haaadam ti to vyslo aj ja som citala ze spinenie znamena uhniezdovanie joj bodaj by ti to vyslo..

tanusenka
25. jún 2019

@fialka1318 ozaj a co to je prosim ta protokol?

sestinka3
25. jún 2019

@tanusenka to sú lieky že aké ti nasadia na stimulku a po akú dlhú dobu bude stimulka

tanusenka
25. jún 2019

@sestinka3 dakujem za info... akurat som pozerala aj cenník iscaru a ja som z tych skratiek totálny debil

natinka1988
25. jún 2019

@erika2014 my chodíme do Iscaru kvôli druhému babu- jedno máme po úspešnom IVF a vždy chodím iba k našej dr, veď keď sa objednávas tak povedz ku komu chces chodiť 🙃

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bamarama82
25. jún 2019

@erika2014 ahoj. Nove nic akurat sa dopujem vitaminmi ale ani neviem ako ich ktore kedy uzivat. Mam vit C E D3 Q10 DHEA kys.listovi zinok beriem to vsetko do hrste a sup zapit. Bud.tyzden laparka hysteroskopia a chromopertubacia. I ked to nepotrebujem k ivf lebo mam AMH 0.26 a netvoria sa mi uz vajicka. Po clostyle som mal 3 folikuly a 0 vajicok. Po stimulacii pri ivf 2folikuly a len 1 jedine vajko. Bola som pred 2tyzdnami v iscare na genetike a brali mi imuno odbery. Tod vse... V auguste mam ist na 2.ivf ale manzel odmieta sme uz na rozvod. Uz to asi necham tak...

stvorlistok81
25. jún 2019

@bamarama82 ahoj, prosím ta, odkiaľ máš DHEA? Dostala si na predpis alebo si si zaobstarala sama? Dakujem pekne.

bamarama82
25. jún 2019

@stvorlistok81 ahoj. Sama. Zo swansonu

stvorlistok81
25. jún 2019

@bamarama82 a uzivas ju už dlho? Zmenilo sa niečo, odkedy ju berieš? Ja som si objednala z akéhosi amerického eshopu, tu som nevedela zohnať, no zatiaľ som ich ani neotvorila, mám trochu obavy, či sa neobjavia nejaké vedľajšie účinky...

bamarama82
25. jún 2019

@stvorlistok81 uzivam asi 10dni.nic nepocitujem z toho a krv na amh mi asi vezmu az v auguste pokial sa dam na 2.ivf

tanusenka
29. jún 2019

@fialka1318 ahoj este sa drzis alebo si sa testovala?

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanusenka
30. jún 2019

@fialka1318 jeziiiiiiis gratulujem velmi sa s tebou tesiiiiiim hlavne nech je vsetko v poriadku a ste zdravi... ja sa chystam objednat na konzultáciu ...

fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fialka1318
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bamarama82
6. aug 2019

Kocky tak po 1.neuspesnom ivf v maji... laparka v juli teraz 2.ivf so softom... Foliky ziadne 😢a to mam vraj najvyssie davky.. Ja uz neviem co este skusit

tagon
6. aug 2019

Ja som do Iscare chodila uz davno ale myslim ze viac by som si toto centrum nezvolila.. Valky katastrofalny pristup.. Pride mi ako hulvat.. Skaredo hresil na inu pacientku kym ma uspali na vyber folikulov. Chodila som k Marsikovi potom neskor.. Ako pristup fajn ale ked uz nevedeli co so mnou tak ma nahovarali na kadejake zakroky.. Dokonca som si dala odstranit vajcovod lebo vraj moze robit sarapatu. Od diagnoz typu PCO.. Anovulacia a co ja viem co... Penazi sme tam nechali tolko ze by som si aj dve nove auta kupila.. Teraz mam 2 deti a cuduj sa svete po ich diagnozach ani chyru ani slychu..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre