ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
14. jan 2009

kocky tak sa straaasne vytesujem v utorok zacinam kurz uctovnictva, oprasim vedomosti a asi si spravim aj zivnost, uz mam dve firmicky na uctovanie 🙂

no a som zvedava ake lieky da lekar mne, idem k nemu 27 o 15:00 🙂

flock
14. jan 2009

ahojte kocky, po dlhsej dobe sa hlasim. Andy, ja tiez chodim k marsikovi a objednavala som sa este 1.12. a vtedy mi na recepcii povedali, ze nevedia, ci bude ordinovat 8.1., tak som sa objednala na 13.1. na 11.00 a pol jedenastej, ked som sa chystala do iscaru mi volali z recepcie, ze pan doktor o jedenastej konci a nevezme ma!!! Tak si vies predstavit, ako som bola nasr...., ked mesiac a pol cakam na termin a zrusia ho. Nenechala som sa odbit, dala som sa objednat k valkymu, dnes rano ma zobral.
Este k Marsikovi - tiez mam z neho rovnaky pocit. Ked som kazdy mesiac volala kvoli genetike, uz som mnou rozpravala iba sestricka, on nic neriesil, nakoniec sme sa obratili na riaditelku a valkyho a veci sa pohli. Kedze som iba cakala, tak mi predpisal Femoden na stimulaciu. Az sestricka mi vysvetlila, ze je to antikoncapcia (sok), ale ze to pomaha k rastu vajicok. On mi to nepovedal a doma som sa v letaciku dozvedela, ze ho nesmu uzivat ludia trpiacimi migrenami (co ja teda som), ale nastastie, prave vtedy som migrenu nemala. Valky toho vela nepovie, ale hovori k veci, vysvetli, odpovie. Radsej budem chodit k nemu, tento prvy cyklus tam uz musime dotiahnut.
Ak bude vsetko ok (este nie je genetika), tak by som mohla zacat stimulku 2. den cyklu.
Baby, drzte sa, nie je to jednoduche🙂

sylvia21
15. jan 2009

ainelik = urcite bude 😉 teraz si davaj pozor na lade, aby ste s mimcom nespadli 😉 a samozrajme ziadne korculovanie 😀 😀 😉

Insolka = ved doki vie , co robi. Pointka, co uz je teraz tehulka chodi k Petrovej a velmi si ju chvali.

Andy = pohlady ludi neries, taki, co to nevedia pochopit, nech si riesia svoje problemy. kasli na to.

misik = teraz uzivam prednison a cakam na dalsie vysetrenia. Asi okolo 20.2. by sme mohli zacat s decapeptylom. ja som misik bola na druhy DC na HP a uplne v poho. Mne povedala doky, ze mam prist 2 az 3 DC, takze ked pojdes v piatok, tak je to uplne v poho. Takze Ty uz takto krasne frcis 🙂 A aky mas protokol?

insolka
15. jan 2009

Sylvia21 možem povedať že s jej prístupom som veľmi spokojná .Naozaj je vydieť že chce pomocť .A nestalo nsa mi ešte aby ma odmietla dokonca som knej chodila aj ked som nebola objednana a aby mam mala pod stalou kontrolou /sama chcela/ útak som bola unej aj v ružinove.

insolka
15. jan 2009

misik1 ved práve ....ničoho sa tak nebojím ako sklamania ale povedala že som mala slabe dávky inekcie a že teraz to už bude lepšie
😀 😀 😀

misik1
15. jan 2009

cauko..
no sylvi este neficim, ta mrcha sa nejak nerozbieha, druhy den len spinenie ale nejake divne, cokoladove...
nepoznate to niekto taketo? takze este ani odbre sa nekona na hp, az ked sa rozbehne normalne
a este neviem aky,ale mala som kratky protokol predtym, tak asi takisto...
insolka...verit a bude to dobre...
🙂 😉

insolka
15. jan 2009

ahoj verím len ma dnes chytila akasi depka ale už je zamnou 😒 😀 😀

misik1
15. jan 2009

to ja som dnes presla tiez roznymi stavmi v tejto suvislosti 😒

insolka
15. jan 2009

Ja neviem a stale som doma už mesiac v utorok budu vysledky lebo ked sa to nepodarilo a mala som mrchu tak som škriabala steny od bolesti tak mi dokina spravila preistotu testy či tam nieje niaka bakteria ešte než sa dotoho zasa dame aby som bola v poriadku
😉 😉

misik1
15. jan 2009

urcite daj vediet ako ti tie testy dopadli...verim,ze to nebude nic vazne a budes moct ist dalej...no to ti verim, mesiac byt doma 😲 , mne to niekedy vyhovuje,{po transfere, ked som sa doma povalovala}ale niekedy je to uz dlho a lezie to na mozog.clovek nad tym stale rozmysla, aj ked nechce....
kludne tu viac pis, ak si doma... 🙂

insolka
15. jan 2009

No mam fizicky náročnu prácu a nechcem niečo pokašlať neviem ale stále mám velku vieru že to vyde ani sama neviem kde sa to vomne berie!A ty iddeš teraz do ciklu ako je to stebou?
🙂 🙂

misik1
15. jan 2009

ja cakam este na to ako sa rozbehne mrcha, potom idem na krv na hormonalny profil a konzultovat....pocitam tak v druhej polovici februara, ze by sa dalo zacat.
to mas pravdu,aj ja som povedala,ze budem pn a bola som, lebo by som si nadavala,ze som to tym pokaslala, no sice to vtedy nevyslo,ale hovorim si,ze este nebol spravny cas...neboj vraj druhe ivf su uspesnejsie

insolka
15. jan 2009

To som aj ja počula no ja by som mala mať žiadosť schvalenu začiatkom februara a okamžite mam isť k lekárke a hned mam začať tak možno spolu ostaneme na druhy pokus 😀 😀 😀 😀

sylvia21
16. jan 2009

misik, ja mam podobnu cokoladu ale ked mi konci MS, takze na zaciatku to nepoznam. To mozes ist na HP az ked budes statocne krvacat? To som nevedela. Ja ked som isla prvy krat na IVF tak mi prvy krat v zivote meskala MS a to az 10dni. Prisla az po vyvolavacke.
Insolka , kludne viac pis i do IP, ak sa Ti chce, viem ,ake je d\to niekedy dlhe, ked si doma 😉
KOcky bodaj by ste mali pravdu, ze ten druhy krat je to uspesnejsie .

karkulka522
16. jan 2009

ahojte, Misik ked bola na cestach ta kašovita vrstva snehu tak som nemala jazdu,až dnes no nebolo to bohvie čo ☹ .Aj v praci to dnes bolo hrozne-nič sa mi nedarilo,bola som nervozna,furt som myslela na ine co ma prave trapi a tak vyzerala aj jazda ☹ Už som si aj poplakala,najhoršie je že sa necitim dobre s tymto inštruktorom,povie mi ze ked stoji v našom smere jazdy odstavene auto obchadzame ho zo smerovkou a ked to spravim pri dalsej prilezitosti tak zhukne ze nemam davat smerovku lebo to auto je odstavene pred krizovatkou.Ked sa rozbieham na krizovatke ja si spojku uberam a pridavam plyn,vtedy citim ze mi pridrža spojku a potom ja viac pridam plyn a auto huuuuučiiiiii.Vtedy mi povie ze nedavame tak velky plyn 😠 😠 😠 😠 😠 .Radšej by som bola keby mi to aj 10 krat zdochne než nevediet co sa z autom deje a nic sa nenaucim ☹ NO PROSTE DNES BOL CELY DEN NA........ 😖

sylvia21
17. jan 2009

Karkulka moja - daj si dnes vela relaxu 😉 Mas uz doma jarne kvetinky?

karkulka522
17. jan 2009

ahojte,Sylvi dnes som mala zakazany relax bola som totiz v praci 😒 .Prave sme prišli z nakupu tak som odložila veci a manzel mi spravil hrianky tak si to uživam ze sa mi uz hadam zacina relax.Jarne kvetinky?Ale dnes som uz kludnejsia,zajtra mam o 7:00 jazdu znovu s tym istym inštruktorom tak uvidim ako to pojde.

insolka
17. jan 2009

Ahoj Karkulka pri jazdách je tii už take ja som robila vodičák pred rokom a tiež som si poplakala lebo stale na mna hučal a ked som bola z inym tak mi zasa pridaval plyn a ja som len točilôa volantom .Ale neboj spravíš a zabudneš na nich 😉
Kočky držím Nám všetkym palce nech sa už aj na nas usmeje šťastie v podobe malého drobčeka!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

scarlette
18. jan 2009

karkulka dufam ze jazda dnes prebehla bez problemov... a taky instruktor je na dve veci ale aj tak ti da najviac iba prax...
inak moja skusenost z prvej jazdy bola taka ze som si po nej musela supnut poldeci... som mala skoro buracku, ja na fabii a z vedlajsiej cesty mi skocilo 5metrou predomnou druhe auto --- terenak, som myslela ze dostanem infarkt

sylvia21
18. jan 2009

Ahojte kocky

Krasnu nedelu 😉 Co dnes porabate ? My teraz troska lenosime po neskorom obede a za chvilocku uz idem nieco robit 😉 Tolko prace by som si vedela doma vymysliet i na dva tyzdne kuse 😝 😉

karkulka522
18. jan 2009

ahojte,tak dnesna jazda dopadla omnoho lepšie 🙂 ,bola som kludnejšia a isla som s tym ze ma ten učitel nemoze rozhadzat.Aj sa tak stalo,sice som zastavila 2x na zakaze ale bolo viac takych situacii ked som dobre zareagovala a včas si všimla značky 😀 .No na konci jazdy mi z vedlajšej vbehol dedko na bicykli,bola mierna kolizia 😅,a koli takym cyklistom by som hned zmenila zakony.Preco by sme mali my pikat za to ze takto vbehne cyklista--ved nehodu zavinil on,nech nesie zodpovednost 😠 .............................Scarletka tak v utorok sa zacinas ucit aj ty 😀 ,daj vediet ako to tam vyzera,dufam ze budes mat len tych najlepsich ucitelov 😉 .....................Insolka daj vedie ako ti dopadli testy,nech ti druhy pokus vijde 😀 😀

insolka
19. jan 2009

Ahoj konečne som sa k vám dostala mala somm toho vela bola som v škole a mala som polročne skušky našťastie je to zamnou.a čo vi ako ste pokročili?
😝 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

sylvia21
19. jan 2009

Ahoj Insolka - na aku skolu chodis? Ja som dnes zacala bezny pracovny den, vcelku pohoda 😉 Idem za chvilocku ku krajcirke troska pomeriame plesove saty.

karkulka522
19. jan 2009

ahojte,Sylvi a kedy idete na ples? Aj my sa chystame ale az 21.februara,tak to si potom das do profilu novu fotku 😉

insolka
19. jan 2009

Ahoj dorabam si maturu ale aspon sa niečim zaoberám a nemyslím stále nato
😀 😀

saxo
19. jan 2009

caute babule, ja sa hlasim po dlhsom case, lebo lyze volali 😉 a mam news - adinamka nam uz vyse tyzdna lezi v nemocke a caka sa uz na drobca, kedy sa mu uraci 🙂 🙂 🙂 takze ak mi da vediet, hned vam napisem. pozehnany iscare! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

insolka
20. jan 2009

Ahojte kočky dnes som volala ku lekárke a tá mmi povedala že výsledky su ok
........tešíííííííííím sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

scarlette
20. jan 2009

insolka to je super 🙂

kocky tak bola som dnes na prvej casti kurzu a som straaasne spokojna, som prislana to ze som skoro nic nezabudla len to treba oprasit 😀

sylvia21
20. jan 2009

Karkulka - mame ist posledny febr. tyzden a este na jeden pred jarnymi prazdninami.
Insolka a z coho mas skusky? To je super, mozeme sa v studiu podporovat. Ja teraz rozbieham rigoroznu pracu, snas sa mi nieco podari napisat.
Saxo - to je super, Urcite Adinamku od nas pozdravuj, ze na nu myslime. Ako bolo na lyziach?Kde ste boli?
Scarlet aky kurz? tusim sa vsetky davame do studia 🙂

scarlette
20. jan 2009

sylvi zacala som si oprasovat uctovnictvo a kedz je to akreditovane MS budem mat aj certifikat a tym padom chcem ostat na zivnost robit ucto, pekne doma vo svojej pracovni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre