ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
1. feb 2009

andy asi vo stvrtok to bude 5ty den co budem pichat, nakolko sa nevedelo ako dopadne moja mrcha tak sme si neurcili termin dopredu.. v pondelok tam aj tak musim volat...mala som ist dnes na vysetrenie ak by sa mrcha nerozbehla ale nevedela som sa k nim dovolat na ziadnu linku a ked volali oni dnes mne tak som nestihla dvihnut...

ty sa ako citis?

andy26
1. feb 2009

Scarlette, tam sa dovolať cez víkend.. to je fakt o šťastí... poznám to. Ja? no snažim sa niečo robiť, aby som čo najmenej na to myslela, ale zase robiť tak, aby som nebola z toho vyčerpaná. Inak trošku citím vaječníky, ale to asi preto, že sa veľmi sledujem.
Už aby som vedela, ako na tom som.

scarlette
1. feb 2009

kedy mas ist na krv?

sylvia21
1. feb 2009

Kedze ste tu z viacerych krajov tak posielam uplnu informaciu 🙂

Jarne prazdniny : Banskobystrický, Trenčiansky, Žilinský 2. 3. 2009 - 6. 3. 2009
Bratislavský, Nitriansky, Trnavský 16. 2. 2009 - 20. 2. 2009
Prešovský, Košický 23. 2. 2009 - 27. 2. 2009

Andy - akeho mate psika? Kolky DC si teraz?

Scarlettka a ty nemas mobil na svojo lekara? Inak tie vajecniky ta mozu pobolievat i kvoli tomu, ze Ti vajicka pekne rastu 😉 Ked sa zajtra po utv dozvies, tak nam nezabudni napisat 😉

scarlette
1. feb 2009

sylvi na lekarka z iscare nemam mobil...a kedze som len dnes zacala pichat lieky tak na utz pojdem asi vo stvrtok, v pondelok len volam...

sylvia21
1. feb 2009

no jasne, to mas potom cas 😉

andy26
1. feb 2009

Sylvi, mame labradora stvorrocneho...je to dobry a poslusny psik 🙂 som 20 DC
Scarlet, na krv idem 10.2

scarlette
1. feb 2009

no andy mozno sa tam aj stretneme 🙂

misik1
1. feb 2009

ahojte....
sylvi slezak bol dnes velmi mily...mala si pravdu...
baby, tak podme podla prikladu co nam dala adinam,ktorej tymto gratulujem....chce to dalsie tehulky....simonko ma pekny datum narodenia, presne ako ja! Za polrocne vysvedcenie ho nebudu moct karhat,kedze bude oslavovat. 🙂

scarlette
1. feb 2009

misik tak suvislost s vysvedcenimby ma nenapadla 😀
aaaaa vsetko naj naj a nech sa splni ta nasa mala - velka tuzba 😵

misik1
1. feb 2009

dik 🙂 a silno ti drzim palce pri tomto softe scarlette

scarlette
1. feb 2009

dakujem 🙂

sylvia21
1. feb 2009

jeej Andy, mas presne takeho psika, akeho som si vzdy priala 🙂 , ale do bytu si ho kupit nechcem. Ale ked budeme mat raz domcek, tak urcite. Akej farby je?

sylvia21
1. feb 2009

Mila Misik

Je mi veľkým potešením, želať Ti v deň narodenín , ( i ked troska oneskorenie ) 😉
veľa zdravia, šťastia veľa, všetko, čo si srdce želá,
veľa lásky, spokojnosti, v celej ďalšej budúcnosti,
úsmev v tvári, radosť v oku, úspech v každom žitia kroku.

misik1
1. feb 2009

sylvi...dakujem... 🙂 snad, ked o rok budem oslavovat XXX. tak aj s nejakym darcekom v brusku.

scarlette
1. feb 2009

misik to uz dufam bude ten darcek plakat v postielke 🙂

misik1
1. feb 2009

no aj to by mohol... 😉

saxo
1. feb 2009

caute pipinky, no veru adinam sa to konecne podarilo, tak aspon vidite, ako pekne tie statistiky dvihame.
sylvi 21, mam sa tak, ze pockam este cely februar a potom sa objednam na 2.ivf. uvidime, co so mnou porobia, lebo som dobre reagovala na lieky, tak mozno bude stacit soft. takze nie som v bozich rukach, ale v rukach iscare 😅 😅 😅
stale vas citam, len ked ani nestimulujem, ani nic ine, tak ani neviem co vam mam pisat. ale asi sa to zmeni pri stimulke 😉

sylvia21
2. feb 2009

Misik - snad uz bude na buduci rok v postielke tych babatiek viac 🙂

Saxo - nas potesi vsetko 🙂 aj typy, co dobre uvarit, aj typy kam na super vylet. Aj hocijake ine doporucenia na hocico, novych informacii, nikdy nie je dost 😉

Kocky je tu chripkova epidemia, dufam, ze ju zvladneme. Ako u Vas prebieha plesova sezona? Uz ste boli na nejakej tej tancovacke?

scarlette
3. feb 2009

sylvi treba papat vela vitaminov a vyhybat sa hromadnym akciam, potom by s chripajznov nemal byt pb...u nas ziaden ples nehrozi, moj muzik netancuje, na nasej svadbe sa prekonal a skoro celu pretancoval, ale inak maximalne iba jeden tancek a staci na rok dopredu...

karkulka522
3. feb 2009

Ahojte,tak v prvom rade chcem pogratulovat Adinam k tomu krasnemu malinkemu stvoreniu a prajem im vela vela zdravia 😉 .SAXO aj ja som na tom tak ako ty-nestimulujem, necakam na transfer a ani na testik- ale som rada ked sa mozem vyrozpravat( aj ked to nema nic spolocne s temou). .... 🙂 Sylvi nas ples este len caka (21.2.).Tento mesiac mame vela oslav ( švagor ma narodky,teta oslavuje 60-tku,mame 2 plesy a pridu na navstevu rodicia z vychodu 😀 ) to zas bude ruka hore 😀 😀 .Dnes ma najviac zo vsetkeho potesila sprava ze na skuškach sa uz udržba skušat nebude 😝 .Padol mi kamen zo srdca,taka som rada 😅

sylvia21
3. feb 2009

Scarletka mas pravdu, ja sa i dost obavam toho plesu, aby nahodou som tam nieco nechytila. Ideme na Valentina tesne predtym, nez si zacnem pichat decapeptyl.
V skole sa tiez stale snazim vetrat triedy a byt aspon meter od deti pokial sa da, ale niekedy sa neda ubranit ich objatiam , ze ma radi vidia alebo ked sa mi chcu za nieco ospravedlnit, ze im nieco chyba, tak to by mi najradsej posepkali 😉 No zlati su tito malinki 😉 teraz sa chysta u nas zapis prvacikov. Dnes sa boli skolkari pozriet na velkych prvakov, tak to bolo fajn 🙂

scarlette
3. feb 2009

to je zlate prvacikovia 🙂

andy26
4. feb 2009

Scarlette, zajtra na Teba ráno myslím... drž sa.. nech ti povie dobrú správičku.

scarlette
4. feb 2009

andy dik, dufam aj ja inak nebolievala ta z merionalu hlava??? mna bolieva od pondelka pravidelne a tak som citala pribalovy letak a tam to pisu...

insolka
4. feb 2009

Ahojte už sem nemám čas tak často chodiť vlastne som tu po dlhom čase ale aj tak som si na Vás spomenula ako sa vám darí a či sa Vám už podarilo hrozne vám držím palce.Stale čakam na schválenie od poisťovne už každu chvilu by malo prísť.Držím všetkym snažilkam palce a hlavne tým čo su už velmi blízko 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

andy26
4. feb 2009

Ahoj Scarlette, bolievala.. také migreny až hrúza... si pamatám, hned z prvej.. som nevedela o tom, tak som si hovorila, že prečo, lebo ma zvykla bolievať pred mrchou.. a inak nikdy.. no a potom som šla spať, že rano už nebude migrena a hned poobede znovu, o 11 tej injekcia a po 15 tej už bola znovu migrena.. hruza, no... pamatam si.. presne som potom čítala v letáku medzi nežiaducimi..
Baby ja som z toho čakania na výsledok asi už nervozna. Dnes ma vytočila jedna zlatá teta... ale strašne ma vytočila, normálne to prehltnem a idem dalej.. ale teraz ma to tak rozhodilo.. že ešte teraz citim adrenalín.
To bude asi nervičkami...

scarlette
4. feb 2009

andy zajtra testujes? budem straaasne zvedava a inak co ta ta teta tak vytocila?

sylvia21
4. feb 2009

Andy ved si skus urobit testik, mozno uz budes mat ciarocky a troska sa ukludnis. Ale vikend je urcite istejsi. Najradsej by som Ti tu druhu ciarocku i sama dokreslila, tak velmi TI TO PRAJEM.

Scarletka - budem na teba zajtra mysliet. urcite daj vediet novinky.

Insolka - ahojcek. V ktorej si poistovni Insolka? Hned ako dostanes spravicku zacinas so stimulkou? Alebo Ta cakaju este nejake info?

Ahojte Saxo, Pointka, Adinam, Karkulka, Misik, Taky........

andy26
4. feb 2009

Sylvi, Scarlett, ste zlaté, ďakujem moc, že na mna tak myslíte a dávate energiu.... ja som odhodlaná na test cez víkend... keď to nahodou nevýjde, nech ma nikto nevidí... lebo nechcem sa tváriť v robote, že aký krásny den je, ked nie je... chápete, že?
takže víkend..

No a tá stará... strašné.. bola som s našim psom vonku... stará vešala prádlo na balkone a ked ma zbadala, že idem so psom tak mi zahlasila, že : dufam, že to po tom psovi pozbierate... akože rozčúlila ma tým, že popredu zahlásila, ked pes nerobil ani potrebu iba čuchal... no tak som vyletela na nu, že ja viem čo je moja povinnosť a plním si ju zodpovedne... ale vytočila ma a pohádala som sa s nou tak, že mi srdce išlo vyskočiť z pod bundy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre