ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

andy26
5. feb 2009

prečo myslíš? tie prsia môžu znamenať aj príchod mrchy.. Ty si to ako citíla na 9 den?

misik1
5. feb 2009

takitak na imuno som bola z casti v kosiciach a aj v brne
andy nepozeraj priznaky, lebo je to teraz vsetko ovplyvnene umelo utrogestanom...ten je vlastne progesteron, ktory sa v tehu zvysuje, ale my ho davame telu umelo..ine je to u bab, co tehotenstvo neriesia ako my a samo telo ho zacne viac produkovat, tak ich bolia prsia, krize atd.....

andy26
5. feb 2009

Mišik hm.. asi máš pravdu.. len nedá sa nesledovať sa... ☹ ☹ ☹

misik1
5. feb 2009

ved ja to dobre poznam..........teraz sa mi hovori,ked prave necakam na vysledok., ale ty uz sa coskoro dockas 🙂

andy26
5. feb 2009

hm.. bojím - bojím

scarlette
5. feb 2009

andy ja tomu tak verim ze na ine nemyslim, velmi vela kociek v mojom okoli boli uspesne a tak myslim ze toto obdobie je veeeelmi plodne a nas to neobiiide 🙂

andy26
5. feb 2009

zlatáááá, scarlette... len aby si mala pravdu.. moja... strašne ti budem vďačná.. za podporu...Inak tiež si myslím,že už by sme tu mohli napísať, že sa konečne tešíme z tehu.. dlho - dlho nikto nič... som prekvapená..

scarlette
5. feb 2009

no dlho tu bola prestavka v stimulkach vseobecne...

andy26
5. feb 2009

veru ... dlho.. tak dufam, že začneme obidve ukážkovo 😉

misik1
5. feb 2009

jeeeej andy a jej krasny psik a este jeden clen, ktoreho nie je zatial vidiet 🙂
vylepsite skore dievcata...urcite......

andy26
5. feb 2009

Mišik,dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

misik1
5. feb 2009

😵 😵 😵

andy26
5. feb 2009

... tak už len 2 x sa vyspííííím 😅 😅 😅 a snáď bude 😵 😵 😵

takitak
6. feb 2009

andy - prečo si to myslííím???? lebo treba veriť ... ja som na 5 deň po KET cítila že sa niečo stalo a odvtedy som si bola na 99,999% isté že nič ... preto musíš veriť ...a bude to ok 🙂

andy26
6. feb 2009

Taki, no ja chcem veriť .. teda aj dufam.. ale zároven aj veľmi obávam, po toľkých sklamaniach.. človek sa ťažko presviedča... že to vyšlo práve teraz, .. ked bolo len jedno vajo.

Baby pekný piatok.. a ešte krajší víkend...

Zajtra ráno .. test. Držte palečky... 😅 😅 😅

scarlette
6. feb 2009

andy aj tebe pekny piatok a okrem svojich palcov budem drzat aj muzove, uz to musi vyjst 😉

andy26
6. feb 2009

ahojte kočky.. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

tak som dnes už podlahla a nič

😢 😢 😢 😢

andy26
6. feb 2009

ani duch...po čiarke

andy26
6. feb 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ja Vás tu asi na nejaký čas opustím... ☹

misik1
6. feb 2009

neroooob andy, este sa nevzdavaj.......a urcite chod na krvny test v utorok ako mas ist, vies kooko bab malo negat test na 10 den a potom bol krvny pozit.........myslim na teba

andy26
6. feb 2009

viem Misik.. čakala som takéto reakcie od Vás... ja ale k tým šťatným nepatrím.. takže už je jasné.. že to nevyšlo. 98 % to potvrdí test na 11 den viditeľnou čiarkou voľným okom...ja tam nič nemám.
Dokonca mám pocit, že ani prsia necítim a kedže napatie opadlo.. zajtra môže doraziť kľudne mrchaňa..

misik1
6. feb 2009

andy........ja nas tu vela takych, teda myslim,ze skoro vsetky baby na koniku su tu kvoli tejto jednej veci, ze skusaju vselijakou cestou babatko a nedari sa....vsetky sme sa stretli s kdejakymi trampotami a neuspechmi ale vela z nas uz zaziva tan krasny pocit,ze predsa sa dockali a su tehu alebo uz aj maminy.............a urcite sa vsetky dockame, len nikto z nas nevie kedy je ten spravny cas na tehulkovanie a kedy sa priroda, ktorej vsemozne pomahame rozhodne, ze toto je to spravne obdobie............budeme maminy a hotovo!!!!!!!

a chod sem prosim ta, ved aspon ja prave tu nachadzam podporu... 😉

andy26
6. feb 2009

Mišik.. ja to všetko vieeeeeeeeem, viem, že je nás tu veľa a stále pribudajú dalšie a veľa prestupuje na forum tehuliek.. ja to všetko viem.. ale predstava, že nič.... a zase všetko odznovu... odkiaľ brať stále silu a energiu na toto všetko.

misik1
6. feb 2009

aj ja viem presne to, co ty pises...ide sa do toho s ocakavaniami a nic...presne najst silu a ist dalej...vies u mna sa uz niekedy striedaju chvile, ze "ved mi je dobre takto" a potom chvile, ze "ako strasne chcem byt tehu"...ale nejak vela pribuda tych,ze som takto spokojna....ale aj viem preco, lebo sa presne bojim neuspechu a nechce sa mi do dalsieho boja.lebo toto je vazne boj!

andy26
6. feb 2009

😢 😢 😢 😢 mne je zas tak uplne hrozne

misik1
6. feb 2009

ja ked vidim tvojho krasneho psika na fotke, tak by som ho pritulila a trosku mu o tom porozpravala...aj so slzickami....ja to tak robim aj s nasim psom aj nasimi mackami.....mne sa tak ulavi!!!!

andy26
6. feb 2009

.. ten náš je tiež taký netrenovaný canisterapeut.. citi, že človeka niečo trápi, nežiada si vtedy pozornosť.. len chce byť čo najbližšie pri mne... ešte vybehnem do Kauflandu, osprším sa, roztiahnem sedačku v kuchyni a budeme spolu, len my dvaja pozerať telku.. manža je v práci, príde až v nedelu...tak si ho k sebe pritulim a snad sa ulaví..

misik1
6. feb 2009

mas to asi o to tazsie, ze muz nie je doma...chod sa pekne vyvetrat a urob presne to co si napisala...a kludne este pis ak budes mat chut.

scarlette
6. feb 2009

andy v prvom rade si asi neskusala z prveho ranneho mocu... druha vec vcera som sa u lekara bavila s kockou, ktorej tiez vysiel negativny test a tak nesla ani na krv.o styri dni jej volali ze preco neprisla tak im vysvetlila ale oni jej povedali ze tak ci tak nech pride, a cuduj sa bolo to pozitivne,,,aj ty mozes byt jedna z toho mala ktorej test nic neukaze ale realita bude ina... takze dufam ze v utorok si na krvicke a vies ze kedykolvek a s cim kolvek sem mozes pisat 😉

andy26
6. feb 2009

baby, nehnevajte sa na mna.. ja neviem... čo tu mám teraz napísať... idem do postele.
dobrúú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre