ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
6. feb 2009

andy dobru a drz sa

andy26
7. feb 2009

tak ani z ranneho sa zazrak neobjavil 😢 😢 😢 , Scarlett, držím palce nech sa to podarí Vám...

takitak
7. feb 2009

andy ... ☹ ☹ ☹

scarlette
7. feb 2009

andy 😢 pojdes ale ajna krv nie?

andy26
7. feb 2009

neviem čo urobím... ☹

andy26
7. feb 2009

ešte som kupila jeden test.. čakám čo bude..a ked nič .. tak už ma nikto a nič nepresvedčí ☹ ☹ ☹

andy26
7. feb 2009

tak.. ani tento to nepotrvdil.... dík za podporu

neviete mi poradiť.. čo všetko treba do Prahy na tie imunog. testy? a či nerobia v Is. problemy.. ked chceš prejsť do ineho centra.. myslím... či dajú niečo z papierov založených v karte.. alebo tak..

scarlette
7. feb 2009

andy zial neviem ti odpovedat na ziadnu otazku 😔

pointka
7. feb 2009

Ahojte.

Andy, v ziadnom pripade to este nevzdavaj, fakt tie testy nie su vobec spolahlive. NAOZAJ!
Este mas cas do krvi. Drz sa!

andy26
7. feb 2009

dík poi...uvidíííme, no len už neverím

a Tebe sa ako darí.. si tu dlho nebola...rastiete?

misik1
7. feb 2009

ahoj pointka tehulka, ahoj andy a aj ostatne baby co sem dnes nakuknete....
andy ja ani nepojdem nic pytat a vraj pri ktoromkolkvek prestupe nechcu dat nic, lebo je to ich majetok....tak nech si to nechaju....lekarovi som pri vstupnom pohovore porozpravala, popisal si,co bolo podstatne a vravel, ze nech to aj pripominam a tomu mu stacilo a nechcel vobec nic...len to co mam doniest na ziadost do poistovne a to mi urobi odbery moj obv. gybekolog no a plus ta laparka, ktoru o chvilu absolvujem....tolko ti o tom viem napisat.....

mia32
7. feb 2009

ahojte baby..... 🙂 dlho vas citam ale nikdy som sem este neprispela nejakym prispevkom.... aj ja som chodila do iscare..... chcem vas len povzbudit a napisat aj moje trapenie a zaroven radost, ktoru mi to nakoniec prinieslo.... bola som 6krat na ivf a 2 razy na ket a az ten posledny osmi pokus vysiel a viete si predstavit co vsetko som zazivala po tych vsetkych neuspesnych pokusoch ☹ tak vsetkym kockam a momentalne andy26 viem co prezivas ale prosim ta len to nevzdavaj musime vsetky bojovat ked nam uz priroda a osud take trapenie nadelil ale ver ked pojdes za svojim vytuzenim dietatkom a zaroven aj snom, dockas sa a ver tomu,ze viem o com hovorim....poznam kocky,ktore to vzdali po prvom,druhom,tretom a niekedy aj stvrtom pokuse uz skratka nemali dost psychickych sil a niektore aj finacne prostriedky a viem to pochopit ale ja som si povedala,ze mna nic nezastavi a urobim preto vsetko az do poslednej kvapocky....a nakoniec sa podarilo a preto baby viem,ze kazda,ktora to nevzda nakoniec vyhraje a to vytuzene pride.....verila som,rodina ma podporovala a to je zaklad 🙂 baby kazda z vas co tu je a nevzda to tak to urcite pride som o tom presvedcena 🙂 🙂 🙂

andy26
7. feb 2009

Mia, kuk na IP

sylvia21
7. feb 2009

Ahojcek, dlho som tu nebola. Andy kuk IP 😉 😔 😨

sylvia21
7. feb 2009

Andy - testy do Prahy su v poho. Bud Ti pomoze doki a poistovna T to moze i preplatit, alebo mozes tam len zavolat a objednat sa a ist na vlastne naklady. Su tam velmi zlati. Vlastne tam Ti len zoberu niekolko ampuliek krvi, MM spermie a budete absolvovat rozhovor s doki. Tot vse a za 5 tyzdnov Ti poslu postou vysledky.

sylvia21
7. feb 2009

Mia si velmi zlata, ze si sem napisala. Velmi gratulujem a tesim sa s tebou 🙂 Budeme urcite viacere radi, ked sa ozves castejsie 🙂

Krasny den pre vsetky, co sem dnes mrknete 🙂

pointka
7. feb 2009

Ahojte,
my sme boli vcera na 4D a potvrdene, cakame dievcatko - Sofinku 🙂
Babo je zdrave, bez problemov aj organiky sa dobre vyvijaju. Tak sa vytesujeme, mala je hyperaktivna, stale sa nam motala a zakrivala si tvaricku Este v 28tt pojdem na 4D, kukneme viac toho. 🙂

misik1
7. feb 2009

jej pointka, ty budes mat Sofinku-Egyptanku..... 🙂 🙂 🙂 a uz si vlastne aj v druhej polovicke...

andy26
7. feb 2009

Poi.. som kukala v albume.. peknéééé, moc peknééé

pointka
7. feb 2009

hej, uz sme v druhej polovicke, strasne to leti 🙂
tesim sa, tak trochu som si priala dievcatko, vlastne som to aj tak nejak podvedome tusila 🙂
Baby, strasne vam prajem zazit tento pocit, je to uzasne...

misik1
7. feb 2009

my verime, ze to raz pride! 😉
andy co inak porabas?

andy26
7. feb 2009

Misik, hm.. pozeram tenis.. Fed Cup.. ale inak stále len premyšlam a bojím sa toho čo nás ešte čaká a predstavy.. že zase tento rok budeme sami.

misik1
7. feb 2009

este nad tym nepremyslaj, pockaj si vazne na krvny test...ved ste nemali ani PK,nie, tak to vobec nemusi test ukazovat. s akou mas citlivostou?

andy26
7. feb 2009

si zlatá misik.. ale asi to naozaj nevyšlo.. ja to zatiaľ vždy tak nejako citim.. a vždy to aj tak bolo.. ako som to citila.. neviem no.. je sice dnes len 12 den,ale ... , to by som sa nesmela volať ako sa volám a nepatriť k tým nešťastným ako patrím. Vačšine dievčat to na 11 den ukaže jasnú čiarku, u mna ta čiarka bola.. na prvom teste včera.. ale už mám pocit,.. že som si ju tam len vymyslela. Ked som chodila včera so psom povonku a pozerala na tu čiarku.. mala som chuť zastaviť okolo idúcich aby mi to potvrdili že ju vidia.. lenže prišla som domov a urobila znovu test a ten nič neukázal... a dnes tri testy padli a rovnako nič. Už testy NIKDY robiť nebudem.. vyčerpala som všetku chuť sa na test len pozrieť. Všetky testy boli s tou najnižšou citlivosťou...10

sylvia21
8. feb 2009

Andy skus si naplanovat dnesny den tak, aby si bola zamestanana niecim, co Ti nedovoli sa akto trapit a stale na mysliet na druhu ciarocku. Viem, ze sa to zda, ze sa to neda. ale Tvoj labik Ti v tom urcite pomoze. 😉
Aky kolacik upecies dnes MM a co mu planujes navarit, ked pride ? Mam v zalohe par receptikov, keby si potrebovala inspiraciu 😉

Ahoj Misik, ako pokracujes?

Pointka - tak hovoris, ze sa oplati bojovat ? 😉

Ahojte Mia, Adinam, Saxo,.... a vsetkym kockam, co sem dnes mrknete krasnu nedelu. Mame dnes krasne pocasie, kedy sa oplati zababusit sa do deky a otvorit si dobru knihu 🙂

adinam
8. feb 2009

Ahojte všetky bojovníčky.Po dlhej nutnej odmlke Vás všetky pozdravujeme 😉 !Teda ja a náš nádherný synček ŠIMONKO.Celý mesiac sme ležali v nemocnici,ale vydržali sme.Prišiel na svet sekciou,takže ešte stále sme príšerne ubolení,ale šťastní.
Nemám čas čítať Vás,ale vidím Andy ☹ ☹ .Rozhodne choďte na to imuno!!!
Súhlasím s Pointkou-nevzdať sa bojovať.Stojí to zato 😉.Držte sa všetky!!!!!!!!!!!!!!!

andy26
8. feb 2009

Ahooooj Adin... srdečnáááááááááááááááááááá gratuláááááááááááááááácia a vitajte doma a na Koniku.

Dnes je to už lepšie..., som odhodlaná isť dalej, manža zajtra vybaví cechy a všetko okolo toho no a ja sa pridám k nemu hned ako naberiem viac síííl.

Ozvem sa teda neskôr na IP... ale teším sa, že to vyšlo Adin. Užívaj si ho plným dúškom aj za nás... a odovzdaj mu za nás všetky.. veľku pusinku na čielko.

sylvia21
8. feb 2009

NO ahoj ADINAM A Šimonko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 velmi sa tesime, ze ste uz v poriadku a zdravucki doma 🙂 Ako sa Šimonkovi paci na svete ? spinká a papá dobre?
Tak si to dokázala, veeeeeeeeeeelmi Ti Adinam gratulujem 😉 Dala sa ta sekcia zvladnut? Kde si bola v ktorej porodnici?
Ja ked som bola v maji na KRamaroch na pooperacnom, tak pri mne boli dve kocky po sekcii, tak si to viem predstavit, co je to asi za bolest. Ale ked im doniesli malickych na prve prisanie a dalisie skusanie papania, tak sa len usmievali 🙂

misik1
8. feb 2009

ahojte, peknu aj ked uprsanu nedelu...adinam nam vsetkym sprijemnila tuto cestu za babom, lebo sa to da,ze...vyjde to i ostatnym.....gratulujeme 🙂 🙂 🙂
andy som rada,ze je ti lepsie...
sylvi ja cakam na mrsku niekedy cez tyzden a potom idem na odbery a predoperacne a dohodnem si konecny termin laparoskopie....ale este predtym vsetkym idem s manzelikom na tyzden do chorvatska, tak sa vytesujem....
kedy ty uz zacinas s decapeptylom?

sylvia21
8. feb 2009

Misik, hned by som isla s Vami. Nas caka v skole inspekcia tak ma caka velmi narocny tyzden. Uz sa velm itesim na buduci tyzden - jarne prazdniny 🙂ale je i mozne, ze buduci tyzden cely prespim, ako budem unavena.
To idete na buduci tyzden do Chorvatska? Idete uz niekam, kde to poznate, alebo ste si vybrali nieco nove?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre