ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

andy26
22. feb 2009

Misik,máme novú domácu pekárničku.. tak experimentujem.. mám zatiaľ len jeden recept na chlieb.. no a dnes som vyskúšala nový recept.. uvidím.. .ešte chladne 😵 a voníííííí, mmmmmmmmmmm mnam.

szilvia31
22. feb 2009

ahojte vsetky.... 🙂
Silvi Slezek ma neoperoval,iba som u neho porodila syna 🙂 ,ale to je starsy Slezak.Este pred operacne a mozme zacat. 🙂 v piatok budem mudrejsia idem za dr.
idem upiect nieco dobre
😝

misik1
22. feb 2009

andy aj ja ju mam...mu pecieme skoro stale, tak to krasne vonia v dome... 😉
szilvia...aj ty pecies dnes? ja amm zakaz, lebo sme v chorvatsku pribrali jak take prasiatka, tak jeme pomenej ☹
vonku dnes bolo krasne, vyzeralo teplejsie, ale dost mrzlo u nas...nas havinko pobehoval na troch labkach, jednu si setril, asi mu bola zima.

szilvia31
22. feb 2009

ja pecien kazdu nedelu,zatial to na nas nevidno 😀

sylvia21
22. feb 2009

Andy = ak Ti mozem poradit, ked zhanas obvodaka gyndosa, tak ja chodim do GPN, co je byvala cast gardy z KOcha a som velmi spokojna. Teraz sidlia v Ruzinove. www.gpn.sk Tam najdes viac info. Takze by som mala skor zajst za obvodnym gynekologom? NO zajtra ma moja klasicka obvodacka poobede, tak skusim tam a ked nie, pojdem za do GPN. Chcela by som najprv pockat na MS a potom pri gonale uz zostat doma. Byvam z toho decapeptylu dost unavena. A hlavne sa bojim chripky ako certa. AKo sa Ti inak zatial paci domaca pekarnicka?

Misik - PN po OPU nemam problem ani ja. Ale ja by som chcela teraz zostat PN este pred OPU, kvoli chripke a velkej unave, vies? Ked tak nad tym rozmyslam,moj gyndosko ma asi lepsie pochopi ako moja obvodacka, musim si to este premysliet koho poprosim.

Misik akeho mate havinka?

Szilvia a co si dnes piekla ty? Ked mas doma takeho velkeho papkaca, tak sa to musi minut raz dva? ze? Ja idem tento tyzden tiez doriesit predoperacne. Tak velmi sa mi nechce chodit po tych lekaroch, uz som paranoidna z toho, ze vsade na mna ciha chripka.

Ja som dnes piekla taku jablkostrudlo baklavu, bolo to vyborne 🙂 med , jablka, skorica, oriesky 🙂 a strudlove cesto. Mnamka

misik1
22. feb 2009

sylvi....neviem preco mne gyn.povedal,ze PN od cias Zajaca moze davat len obvodny lekar? Neskumala som to....ja myslim,ze ti to da aj pred opu, ak chces, ved cely proces zacina uz teraz...
my mame taku poulicnu zmes...a je velmi mily...prisiel k nam pred tromi rokmi, sadol pod dvere a ostal tam....a ked ho manzel odviezol na druhy koniec dediny autom, zasli sme na nakup a do 10 minut bol naspat....
tak si nas vybral! 🙂

szilvia31
22. feb 2009

ahojky 🙂 dnes som piekla iba babovku z piskotoveho cesta,nachcelo sa mi vymyslat,tak som ju rychlo upiekla.no poslednu dobu je ako kyselina,to asi ta puberta 🙂

sylvia21
22. feb 2009

Misik, mne uz dal PN aj moj gynekolog obvodny, ale to bolo za inych okolnosti, ked som bola po mimomaternicovom a vlastne i pred nim, ked uz olo nan podozrenie, takze gznekolog moze vypisat PN. To bolo v aprili minuly rok, takze po Zajacovi.

To je uzasne, ze si Vas takto vybral , ako sa vola? Je to velky psik?

Szilvia, ja som piekla babovku predvcera, chcela som vyskusat vyborny recept od tety a bola uzasna 🙂 U nas sa to mina rychlo i bez puberty 🙂

scarlette
22. feb 2009

ahojte,
Sylvi zatial je vsetko v pohode, len tento vikend je priserny... vcera v polsku sme mali mensiu nehodu s polkou co vyletela z vedlajsej cesty, a tak to moj muzik stocil do snehoveho zavaja a nic sa nam nestalo, mame len tak trochu tuknuty naraznik, dnes muza pri vyjazde z jedneho dvora zosmyklo a mame preliacene zadne dvere a blatnik... a este cestou domov nam skocil pod kolesa celkom zdatny jelen...to ani neviem ako sa muzovi podarilo mu vyhnut 😉

sylvia21
23. feb 2009

Scarlette, ty mi pripominas Cikytu, neviem, ci ju poznas, ked ona cakala na vysledky tak mala podobne stresy a teraz uz si krasne uziva tehotenstvo. Ked uz toto drobci vydrzali, tak uz vydrzia vsetko 🙂
testik neskusis? Alebo sa nemam radsej pytat?

misik1
23. feb 2009

ahojte
scarlette to ste mali hrozne cestne udalosti..dufam,ze si o.k....a ako sa citis s embryjkami?
sylvi a szilvia..ved ste dobre gazdinky, tak jasne,ze chlapcom chuti....aj mojmu chuti
tak ja hlasim vsetky predoperacne papierovacky su doma a teda 3.3. sa ide na laparoskopiu
aj ostatne baby caute 🙂 🙂 🙂

misik1
23. feb 2009

sylvi a ten moj psik...aha...no pozrela som sa nanho, ked si sadol k dveram a hovorim mu "ty si Bobi, vsak" a tak s na mna pozrel,ze to bolo jasne...ma to v ociach,ze je Bobi...a je taky stredne vysoky, a skoricovo hnedy....menzel vravi,ze je krizeny s netopierom, vraj ma take usi....
bola si sa pytat na tu PN?

sylvia21
23. feb 2009

Misik kuk IP 🙂 inak Bobik vyzera byt super psicek 🙂 Tak pfuj pfuj pfuj , nech laparka dopadne co najuspesnejsie.

Scarlettka - dolezite je , ze vy ste v poriadku 🙂 Dnes si kolky DC?

Dnes som volala do Care, takze ziadost mi vyzdvihli uz v piatok, co super urgentne 🙂 Dnes som volala doki, ale este nestihla po dovolenke skontrolovat, mala vela prace, tak ale aj tak dufam ,ze uz v tej ziadosti nic nechyba.

Kocky, ked ste niekedy uzivali Decapeptyl boli ste z neho unavene? Ja mam poobede uplne olovo na ociach.

Aohjte vsetky dalsie kocky .. Szilvia, Karkulka, Andy, saxo,.....🙂

szilvia31
23. feb 2009

ahojte.No teda scarlett to teda bol den 😲 este ze sa vam nic nestalo.zle mas uz za sebou tak hor sa na same dobre spravicky.......... 🙂
prajem vam pekny vecer

nikanko
23. feb 2009

ahojte, podelim sa s vami o nasu skusenost.
v decembri mi nasli na materinici myom. kedze moj lekar povedal ze nic nerobit, za 3 mesiace kontrola, tak sa mi to nezdalo a sla som k druhemu (v tom istom zd centre)
dostala som dr Marsika. tomu som vysvetlila ze sa mi nezda 3 mesiace cakat, ci nemam brat nejake vitaminy, bylina hocico aby som skusila nech sa to vstrebe lebo sme zacali pracovat na mimi. on mi povedal ze najlepsie bude ak pridem na vysetrenie k nemu do ISCARU ze mi spravi ovulacne testy a otestuje aj manzela aby sme sa pripadne liecili sucasne. co sa mi zdal ako dobry napad, nie len tak 3 mesiace nic neriesit.
ked som tam o cca 3-4 tyzdne dosla s listom ktory mi on napisal pri prvej navsteve (dokonca si ten myom aj odfotil) - ani si to neprecital a hned sa ma spytal ci ideme operovat. ja som zostala vyvalena, ze nie, on zacal nieco blabotat ale ani si ten list neprecital!!!
😠 😠 za 5 minut prisli vysledky zo spermiogramu (cakali sme dost dlho v cakarni, na to ze sme boli objendani...)
a on zarval ze ma 8 mil dobrych na ml. ze nech sa neplasime, spravime kontrolny test za mesiac ale ze on to vidi na umele oplodnenie. ☹ obidvaja sme dostali z toho akurat tak depku. nie ze ja mam myom kt moze robit komplikacie ale este aj toto...
zacali sme zhanat info a docitali sme sa ze je uplna blbost opakovat test za mesiac kedze ak chce muz nieco ovplynit - prestat fajcit, volne trenky atd treba aspon 3 mesiace!!!!! ako je mozne ze doktor nam to nepovedal? to by sme tam isli akurat po dalsiu depku...
dohodli sme sa ze tam uz nepojdeme, ze to zatial nechame na prirodu, lebo cely dojem z pana marsika bol akurat ten ze si nahanal pacientov na zakroky ktore sa vydatne spoplatnuju. bolo by z toho celeho zle...
ale najvacsia perla je to ze ked sme tam boli tak som bola 1 tt (2+1) 😀 😀 😀 😀
takze teraz som 9tt a dufam ze toho pana uz nikdy neuvidim. preto sa snazlilky snazte viac doma ako u lekarov a chodte sa snazit na dovolenku (nam sa to tam tiez podarilo)
dufam ze ten myom nebude robit sarapatu, ale zatial vsekto ok.
drzim palceky
😎

sylvia21
23. feb 2009

Nikanko - gratulujem k drobceku 🙂 Drzte sa.

misik1
23. feb 2009

nikanko...najprv nie najlepsie vyhliadky a potom taka pekna sprava....gratulujem a dotiahni to do uspesneho konca! 🙂

szilvia31
23. feb 2009

nikanko drzim palce mooooc 😉

andy26
23. feb 2009

Nikanko.. blahoželám tiež k fazuľke..
k panovi doktorovi Marškovi,.. ak dovolíš.. nebudem sa vyjadrovať.. stačí, ked si prečítaš aké trampoty sme s ním prežili my.. pár stran dozadu.
Dávaj na seba a fazuľku pozor...

a pekný večer všetkým..

Scarlette, ako sa citiš? Testík nepokuša? Joj, ja myslím, že ti to vyšlo.

skbenovb1
23. feb 2009

Ahojte kočky..chcem sa len opýtať aký mate názor na Dr.Duchonovu?od 9.3.2009 budem pod nu patrirť tak som zvedava čo ma bude čakať....Veľmi mi pomôže váš názor.....

skbenovb1
23. feb 2009

☹ ☹ ☹ ☹

nikanko
24. feb 2009

dakujem za gratulacie, uz to iba vydrzat do konca 🙂
ankdy 26 ja som pozerala co si pisala a chcela by som sa ta spytat na dr durinovu. aku zlu skusenost si s nou mala? ja prave uvazujem o zmene mojho doktora a chcela som ist prave k nej do prosanusu. - na MK je na nu vela pozitiv a ty si pisala prve negativum. ked sa to nehodi sem, napis mi pls cez IP bola by som ti vdacna
dakujem 🙂

mayka
autor
24. feb 2009

Nikanko, tak to je uuuplne sila s marsikom. To uz fakt ti lekari nemaju svedomie?
Som rada ze som od neho odisla. Mne pre istotu tvrdil ze mi poistovna umele nepreplati ze nemam sancu a ze musim najprv podstuúpit minimlane 3 IUI. a to som bola uz po laparke. Stimuloval ma merionalom na iui a tesne precmi povedal ze iui mui neodporuca a zwe na druhy den mi spravia odber opu a potom umelo oplodnia . samozrejem ako samoplatcovi. Co som odmietla lebo chcel aby som este v ten den uhradila 18 000 . Som bola taka v soku ze az. Ono keby ma nato upozornil vopred ze je tu ta moznost tak by som to aj zaplatzila ale nie ze okamzite to zaplat inak to stopneme. je to des. Baby dajte si pozor.

nikanko
24. feb 2009

mayka a co ste spravili, isla si inam ci to nechavate teraz na prirodu?
na mna cely ten iscare posobil dost zle, na manzela toboz...
neviem ci by som tam sla znovu, lebo tychoto centier je viac a tyto maju uz zle meno... 😒

mayka
autor
24. feb 2009

nikanko. ja uz stimulujem teraz na prve ivf vo gynfive. Zajtra mam 9 DC a idem na kontrolu. maju tam ovela lepsi pristup ako v iscare. A lepsiu organizaciu. 😉
Bohuzial na prirodu to nenechavame . Uz sa snazime 6- sty rok. ☹

nikanko
24. feb 2009

tak to ti budem drzat mooooc palce, hlavne ziadny stres, ten zabije vsetko

mayka
autor
24. feb 2009

to ano. Dakujem pekne,. Si zlata. Akurat dnes som jeden streas predychavla som dostala hosdiny na zakrute. A nic sa mi nestalo a ani autu a navyse som sa dostala z jarku sama bez pmoci . No asi stali pri mne vsetci svati. Somk to musela chv ilu na kraji rozdychat. tak som sa klepala.

nikanko
24. feb 2009

tak to je petelica na rano, ja pre istotu radsej nejazdim, vadia mi ba soferi - su to burani 😝
🙄
davaj si na seba pozor a drz sa pa

mayka
autor
24. feb 2009

veru aj ja nerada jazdim po BA.

Prajem ti pekne tehotenstvo a dufam ze ta budem coskoro nasledovat. papa 😉

andy26
24. feb 2009

Nikanko.. ahoj..
Ja som k pani doktorke Ďurinovej patrila v sanatoriu KOCH a nemôžem na ňu nič zle napísať, pretože mi iba pomohla... mali sme medzi sebou vytvorený super vzťah, takže ak som písala niečo zle.. tak len na doktorku Ďurechovú z Is., ktorá na nás teda neurobila dobrý dojem, tým, že sme sedeli prvých 10 min v Is. a už nám vypisovala žiadosť na IVF.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre