ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

misik1
25. feb 2009

niekedy su tam v sobotu a niekdy v nedelu, zavisi ci maju niekoho na usg alebo opu....a to vedia uz vo stvrtok, tak sa staci opytat...ja som raz bola na usg v nedelu rano a bolo tam tak 5 ludi asi, niektori na injekciu, niektori na vysetrenie...
na laparku idem do sagaxu v dunajskej strede...
🙂

flock
25. feb 2009

super, ved stvrtok je uz zajtra!!! tak zistim co a ako🙂 ved aj na injekcie sa treba objednat, tak zistim
tak drzim palce pri laparke, kamoska ju nedavno podstupila v gynfive a bolo to v pohodke.

utekam na brusne tance, kym este mozem 🙂 jediny pohyb co mam

misik1
25. feb 2009

utekaj...ja si tiez trosku pohopsam na fitlopte a nejake brusaky... 🙂

ostatne baby, kde ste?

dnes je streda.jeeej maly piatok...o chvilku je tu vikend!

szilvia31
25. feb 2009

Ahojte baby 🙂 TO SU SUPER SPRAVI
Flock drzim ti palce aby si dobre znasala injekcie a aby bolo vela zdravych vajicok........ 🙂 Ja som mala tiez zacat v marci no oddialim to som chora a snubenec tiez ☹ ,aj syn.....
Scarlett ja by som to nevidrzala,som netrpezliva 🙂
ahoj Aida.h aj ja chodim k dr Petrovej odporucil mi ju moj gyn.a tiez som s nou velmi spokojna mila osobka..drzim ti palce 😉
Ahoj misik1 aj ja som mala 48kg( 🙂 minuly rok)

saxo
26. feb 2009

caute kocky, no ja zacinam pichat merional tak na zac. marca. fuuu, to bude. necakam od toho bohvie ake zazraky, ked je to soft. na normalnom ivf som mala 10 vajcisiek 🙂
andy26 ako v cechach? co vam navrhli ako prve robit?

scarlette
26. feb 2009

saxo ja som tiez od merionalu vela necakala,,,pri prvom ivf som mala len dve vajka a nasledne pri softe odobreli 7!!! z toho 5 sa oplodnilo dve vlozili a dve zamrazili 😉
flock asi som trpezliva a vysledok si necham ako darcek knarodkam 😀

sylvia21
26. feb 2009

Ahoj kocky, tak mam v sebe prvy gonal. Tak zaciname druhy uspesnejsi pokus 😉

saxo
26. feb 2009

sylvi, len sa drz v teple, aby si neprechladla, ani nadchu. ved pre istotu, nech si fit a rastu zdrave vajka. no ja som teraz mala ms, takze musim cakat este 3 tyzdne na stimulku. doki, ze co som neprisla o par dni skor, mohla by som uz pichat. co som ja sybila

sylvia21
26. feb 2009

Saxo, vdaka, urcite si pozor budem davat, budem sa snazit, ved uz pomaly dva mesiace dodrziavam dost velku karantenu na moj vkus 😉 Ale vies, mozes stertnut virus , ani sa nenazdas , ale dufam, ze budem v poho ja i MM i geneticka, kt. tiez bola chora, i embryolog i sestricky, i doktorka, vsetci boli chori, ale teraz sa uz zdaju fit 🙂
Saxo tie tri tyzdne Ti ujdu ako voda. Aspon sa stihnes v klude pripravit a percento vyskytu chripky bude tiez nizsie. No a mas krasny cas na relaxaciu 🙂

Scarlettka - ty si ina frajerka, normalne zasnem, kolko vydrzis 🙂

saxo
26. feb 2009

nechapem ani ja scarlet, ja by som uz mala za sebou 5 testov! ja trpezliva som, ale toto!!!
sylvi, aky dr. ta ma? som nechapala, bola som tam v utorok, 2 baby v cakarni a zobrali ma o 10 min. skor ako som bola objednana. same divy 🙂

scarlette
26. feb 2009

sylv, saxoi priznam sa ze ma to ani moc nepokusa, teraz som podstatne kludnejsia ako pri prvom pokuse ale mozno v nedelu sa odhodlam alebo v pondelok pred krvou 😉

sylvia21
26. feb 2009

Saxo ja chodim k Durechovej = tiez som dnes isla na cas, bez problemov. Aj som absolvovala excelentny odber krvi, a pritom som sa tak bala, lebo mne sa velmi zle berie. Tak ma to potesilo.

misik1
26. feb 2009

ahojte 🙂
saxo ja som pri softe s merionalom mala 6 vajicok
saxo a sylvi, ved vy budete skoro narovnako.prijemne vcelickovanie... 😉
scarlette, pekne drzis a c 😉 akas na krv, ktora je najistejsia...a citis sa ako? to je fajn,ze si kludnejsia ako predtym,to embryjku len robis dobre... 🙂

scarlette
26. feb 2009

misik brusko stale pobolieva ako pred ms a trochu unava pocas dna a zravost...

misik1
26. feb 2009

tak to ma byt...ale aj utrogestan robi svoje........juj ale mam citak,ze to nebude len nim 😀

saxo
26. feb 2009

sylvi a preco ti brali krv?
scarlet, ja som pri 1.ivf mala brutalne velke brucho a hned po ET som chytila ohss, pobolievali ma vajecniky ako pred ms a vyslo to. takze pri takychto priznakoch, no veru.... 😀 😀 😀

pointka
27. feb 2009

Silvi drzim ti velmi palce k stimulke, nech to teraz naozaj vyje!!!!
Ty ku komu chodis?

Scarlette, tebe prajem ten najkrajsi narodeninovy darcek, zatial sa ti to podla toho co citam vyvija dobre 🙂

Aj Vam ostatnym snazilkam vela stastia 🙂

saxo
27. feb 2009

poi, teba tato tema musi poriadne nudit, ze akesi snahy o tehu..... 😀 😀 😀

misik1
27. feb 2009

ahoj pointka...to je neskutocne,ved ty uz mas 24tt..ako sa mate obidve so sofiou? a si doma alebo pracujes?

pointka
27. feb 2009

Saxo nenudi 🙂 Ja vas stale sledujem, neboj, len neprispievam, vlastne celkovo na konika nepisem, skor citam a hladam informacie, lebo tak sa vselico vo mne meni a stale sa niecoho zlaknem, potom tu na koniku zistim, ze to maju aj ine baby, tak sa ukludnim..
No poviem vam, nervy zacinaju stimulkou, ale nekoncia, teraz mam nervy, ked mala dlhsie nekope a potom zase ked kope az prilis 🙂 proste horor 🙂

Misik, no leti to strasne rychlo, to je pravda, uz vo velkom objednavam, nakupujem, lebo strasne sa to krati a chcem mat vsetko nachystane aspon v 8. mesiaci, pre ISTOTU...
Pracujem, musim, ale nevadi mi to, ked som bola doma, to bolo horsie, lebo som len vylihovala a potom ma z toho vsetko len bolelo. Vlastne len sedim pri pocitaci a rozmyslam, nemam nejaku extra tazku pracu 🙂
Inak sa mame fajn, az na tie stavy, co som pisala saxo. Proste je to pre mna cele nove a som stale z niecoho vyplasena, ale inak sme OK. V pondelok mala mala uz 500g, pekne proporcne rastie. Krcok drzi, sice z tych infekcii je trosku maksi, ale som zavreta, to je hlavne. Dokina (mimochodom stale Petrova) ma stale sleduje, chodim na kontroly kazde dva tyzdne.

A vy ako? Saxo, Misik? Ako pokracujete?

saxo
27. feb 2009

pri najblizsej ms chystam soft, tak o 2 tyzdne aj cosi. tak uvidime, co z toho vznikne...

misik1
27. feb 2009

pointka to aptri k tomuy,e stale uu obavy, ci je vsetko o.k., tak sa snaz byt v klude, nech ma mala pohodu...K Petrovej asi chodis niekam do ambulanice,ze? To je dobre,ked je clovek spokojny s lekarom a moze unho v pohode zotrvat dokonca...
Ja idem 3.3. na laparku, tak to je najnovsie....a vytesujem,sa,ze je tu piatok.... 🙂

saxo
27. feb 2009

misik, preco laparka?

misik1
27. feb 2009

diagnosticka 😒

saxo
27. feb 2009

to som bola aj ja. aspon pozru komplet ci mas vsetko v poriadku. nebolo to take strasne... 😅

pointka
27. feb 2009

Saxo, tak ti drzim palce 🙂

Misik, ano, s Petrovou som nesmierne spokojna, ani som len neuvazovala o inom dr, ona ma bude aj rodit. Chodim k nej uz do Ruzinova, do Iscare iba obcas, ak sa nieco vyskytne a ona je zrovna tam. Ale aj UTZ a vsetko mi robi uz len v Ruzinove, tam budem aj rodit. je velmi starostliva a hlavne ma po tych mjich vsetkych peripetiach velmi dobre pozna, cize vie, aky mam/nemam problem, na co sa ma sustredit a podla toho diagnostikovat.

Z piatka sa tiez vytesujem, i ked vikend ubehne zase ako voda.

Misik, tak na tej laparke nech je vsetko v poriadku 🙂 Mne ju robili tiez, sice este u Kocha, ale aspon som vedela, ze som OK. Teraz ako mi rastie brusko, sa mi ta jazva po laparke na pupku roztahuje 🙂 Vyzera to smiesne 🙂

misik1
27. feb 2009

dik pointka

pekny vecer dievcata...zacina sa nam vikend! 🙂

sylvia21
27. feb 2009

Scarlettka - 😉 vyzera to u teba velmi nadejne, velmi Ti drzim palce, nech je vsetko v poriadku 😵 😵 Kolko ti vkladali embryok, jedno, alebo dve, uz som pozabudla.

Saxo - brali mi krv kvoli hormonalnemu profilu, aby mi vedela doki lepsie nastavit davku. Na presne nastavenie, potrebuje urobit UTV a ona si to vzdy este skontroluje s HP 🙂 Je dokladna. Saxo no tusim viacere mame velmi podobne nastveny cas. Tak potom budeme cakat spolu 🙂

Pointka - co ta tak vyplasuje, teda okrem kopkania? Posli dalej info, ked uz zachvilocku budeme tehulky 🙂 nech nas to tiez nevyplasi 🙂

Ahoj Misik, Szilvi, Karkulka, FLock, ......konecne je tu vikend 🙂

Rozhodla som sa od pondelka zostat doma, aby mali vajicka klud dozrievat, aby mali dostatocny komfort. tak im velmi nedoporucujem, aby tento komfort nevyuzili. Som vemi zvedava, ci vobec zareaguju na onal, ale dufam v to, ze budeme mat dost vajicok, aby nam na ET zostalo aspon jedno.

misik1
27. feb 2009

sylvi, ty sa mas....tak tebe nielen pekny vikend prajem, lebo budes ho mat poriadne predlzeny...dobre si sa rozhodla, budes v klude stimulovat a nakladat vajicka 😀

sylvia21
27. feb 2009

No asi mi Misik bude doma poraidne smutno bez deti, to su take moje zlatka, ktore mi robia radost. Budete mi musiet robit radost vy 🙂 a vela pisat, aby mi nebolo doma smutno 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre