ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

saxo
28. feb 2009

sylvi, ja som pred pol rokom prisla v 19tt o dvojicky a tie boli geneticky v poriadku, tak asi preto ma ani nikde neposielaju na dalsie vysetrenia. aj na stitnej zlazi som bola a nic nenasli. tak dufam, ze to teraz priroda zariadi lepsie. joj.
ale vam poviem, sa fakt na tych babankach riadne narobime, co? 😵 😵 😵

scarlette
28. feb 2009

to poznate ten vtip ze o co prichadza zena pri umelom oplodneni? o fucanie do ucha 😀 😀 😀 dufam ze to ziadnu z vas nepohorsi 😉

scarlette
1. mar 2009

krasne dobre ranko 😀

scarlette
1. mar 2009

babulky uistim sa zajtrajsou krvickou ale su tam 2// 😵 😵 😵

szilvia31
1. mar 2009

scarlett vsetko najlepsie k vyrociu,narodeninam ale hlavne // ciarkam 😵 😵 😵 aby ste to dotiahly az do porodu 🙂

scarlette
1. mar 2009

szilvi dakujem ale budem stastnejsia po zajtrajsej krvi 😉

szilvia31
1. mar 2009

to ano krv to isti 🙂 🙂 🙂 taaaak sa tesi s tebou 😵

mib
1. mar 2009

Ahojte babky, par dni som pozerala rozne temy a premyslala do ktorej a ci sa zapojit ... S drahym sa snazime o drobca uz takmer dva roky. V Iscare sme minuly rok absolvovali jedno neuspesne IVF a jeden KET. ☹ Teraz sa pripravujeme na druhe IVF. ... tiez neprestavame verit, ze sa to predsa musi raz podarit. Ale kazdy dalsi problem, ktory na nas vyskoci vzdy, ked uz som konecne pozitivne naladena, mi berie viac a viac sily.

scarlette
1. mar 2009

ahoj mib,
hlavne s kludom, ano kazdy dalsi pb ubera sily ale dufam ze vas to nastartuje do dalsieho boja 🙂

mib
1. mar 2009

Snazim sa byt kludna a brat vsetko s trochou nadhladu ... v opacnom pripade by som sa asi zblaznila. Pomaha aspon to, ked vidim ze niekomu to aj vyslo. Takze drzim palce k zajtrajsiemu testu. Dufam ze iba potvrdi tusenie. 😉

szilvia31
1. mar 2009

ahoj mib,ja si vzdy hovorim,co ma nezabije ma posilni,stavaju sa horsie veci v zivote ☹
tie nase vytuzene babatka urcite dorazia aj ked niakedy tazsie 😉

scarlette
1. mar 2009

mib dakujem 🙂
inak nez sme sa my dostali az sem som absolvovala dve operacia pol rocnu hormonalnu liecbu a bol to druhy pokus...nezufaj 😉

mib
1. mar 2009

Zaciatkom februara som bola na kontrolnom vysetreni pred druhym IVF. Dr. nasla na uzv myom. Pravdepodobne vznikol ako dosledok hormonalnych priprav. ☹ Teraz musim absolvovat zopar dalsich vysetreni, ktorymi sa vyluci moznost komplikacii v tehotenstve. Poviem vam, dost ma to rozladilo a teraz som uz mesiac ako na ihlach.

mib
1. mar 2009

... klobuk dolu Scarlette. Ak ma caka nieco podobne, aby som uz zacala zhanat nejake ukludnujuce caje.

scarlette
1. mar 2009

mib hlavne si najdi nejaku cinnost co ta zamestna, ja som sa vrhla na kurz podvojneho uctovnictva 😉

mib
1. mar 2009

Vela casu travim so psom ... 🙂 ... aspon trochuu mi kompenzuje to, ze este nie je o koho sa starat. 😀

flock
1. mar 2009

ahojte,

ja kym sa sem dostanem, tak tu uz nikto nie je?

z migreny som sa vyspala a uz je dobre, bala som sa, ci to nie je daky virus 😀

dnes mam v sebe uz stvrtu injekciu menopuru, ale nic necitim - je to v poriadku? citim sa super, ale nemala by som citit, ze sa nieco deje, ze vajicka rastu? zacina ma to znervoznovat, ako ste na tom boli vy pri stimulke?

hexi
1. mar 2009

🙂

flock
1. mar 2009

ahoj hexi, tak predsa tu niekto je?

scarlette
1. mar 2009

flock ja som primenopure necitila myslim nic na zaciatku, neskor sem tam pichnutie...

saxo
1. mar 2009

caute babule, uz som tu aj ja.
flock, ja ked som stimulovala, tak ma zacali pobolievat vajecniky az posledne dni. rast vajicka urcite neucitis 🙂 ja som mala strasne v tie posledne dni nafuknute brucho, cela taka naliata vodou som sa citila a vajecniky ma pobolievali ako pred ms. takze si v poriadku, neboj 🙂 takto podobne sme to mali vsetky. len preboha, pi vela vody!!!! ja som po ET prestala pit 4 litre denne a hned som dostala ohss. a to este pri ET mi dr. povedal, ze ako fyzicky to perfektne znasam

misik1
1. mar 2009

scarelette.tak predsa si nevydzrala........krasny darcek si dostala.gratulejem a tesim sa velmi....tusila som to cely cas som to citila...........jaj, ako sa vytesujem!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
zajtra to len potvrdia a vysokym hcg, nech su dvojicky....
aj ostatne baby a aj nove ahojte...ale viac dnes sni nestiham, som tu len na skok

andy26
2. mar 2009

Ahojte kočky..
sa ospravedlnujem.. sa mi na net vôbec nechcelo..

Scarlette.. teeeeeeeeeeeeeeeeeda 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , tešíííííím s tebou a blahoželááááááááááááááááááááááám moc - moc - moc aj k narodeninkám... konečne že nejaká pozitívna správička o testíku dorazila.

Sylvi, ako sa máš, čo stimulka? Ide to? Ako to znášaš? Musím si vás dočítať, som celý víkend bola lenivá sadnuť k počítaču, ale za to som od piatku trošku hýbala slaninkami... 🙂 , v piatok spinning.. a včera som si bola s havošom zabehať tak a teraz trošku citim nohy...

Saxo, ahoj.. čo nové?

jo, a moje výsledky zatiaľ postupne vychádzaju negatívne... už viem o štyroch.. dôležité sú ale z Brna.. a tie zatiaľ nedošli.

Pekný den všetkým.. hlavne Scarlette 😵 😵

misik1
2. mar 2009

andy..to je dobre,ye mas zatial negativne vysledky...z brna mne dosli presne za 3 tyzdne....a neospravedlnuj sa, ved jasne,ze vikend sa da aj inak travit ako s PC....
scarlette...cakam netrpezlivo na vysledky z krvi...pamataj dvojnasobne hcg!
sylvi, tak si doma? a co porabas, okrem pichnutia vcelickou?
🙂 🙂 🙂

saxo
2. mar 2009

caute baby, andy no zatial gratulujem! toto su asi najlepsie negativne spravy, ktore sa daju od doktorov pocut.
no ja som teraz poriadne nastvana, vlastne ani neviem co som, ci smutna ci co. bola som teraz u svojho gyn. a veru ma so stimulkou nepotesil 😢 vraj som vo faze ockovania proti rakovine krcka, v lete ma caka este posledna davka. a volal aj s mojim dr. z isc. a ten tiez neodporucal stimulku. ze nech pockam do maja. a ja som sa tesila teraz ☹

saxo
2. mar 2009

jezis, scarlet! ani nechod na krv, to je jasne!!!! gratuliiiren.... 😀 😀 😀 kazdy mesiac by takto mohlo byt, ze by ktosi ostal tehu. na rade si ty sylvi 😵 😵 😵

andy26
2. mar 2009

Saxo .. .fuuuuuuuha ☹ , tak to je smutnééé

andy26
2. mar 2009

ale čakanie veci zlepšuje.. a je to pre dobro veci... ja by som sa chcela dať tiež zaočkovať...už nad tým premýšlam rok, skoro dva.. sa mi nechce k tomu. No ale máj.. bude pre teba optimistický.. uvidíš.. dobre to všetko dopadne..

Sylvi.. čo porábaš?

misik1
2. mar 2009

scarlette.tak ake su hodnoty?

misik1
2. mar 2009

ty ma teda napinas? 😠 😅
a to o chvilu musim odist a kuknem az doma... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre