ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

andy26
2. mar 2009

Scarlette, no čakáme ta tu všetky, kde si toľko.. oslavuješ?
😵 😵 😵 😵 😵

misik1
2. mar 2009

ja som uz aj doma a stale nic....scarlette ty nas riadne nechas vynervovat... 😝

sylvia21
2. mar 2009

Saxo - ak Ti nevadi, o tom rozravat, co bolo u teba dovodom neuspesneho tehotenstva? Saxo a to ta nikto neupozornil, ze pri ockovani neodporucaju stimulku ? To je sila, takato informpovanost, kt. k nam prichadza je casto na bode mrazu. 😠 Saxo , no pokusim sa tento mesiac zabodovat. Dnesny utv, bol vselijaky, doki hovorila, ze vajka by uz mali byt vacsie a jeden vajecnik je stale schovany za maternicou, tak netusim, ci sa doki podari z neho neskor nieco vybrat. On sa posunul k funkcnemu vajcovodu, lebo na svojej strane vajcovod nema, tak nam to teta priroda v snahe pomoct dost skomplikovala.

Scarletka 😀 😀 😀 😀 potesi kazdy vtip 😀 😀 😀 😀 😀

Mila Scarlettka, 😉 😵 😵

nech láska a šťastie sprevádza ťa svetom,
nech tvoj úsmev podobá sa kvetom,
nech splní sa ti najtajnejší sen,
to ti k narodeninám popriať chcem.

AHoj Szilvinka - ako sa u teba zacal novy tyzden. Dnes som isla troska juznejsie, az do Smaorina, tak som na teba myslela 🙂

Mib - mojej kamaratke pomohol psik tak, ze sa jej upravila hladina hormonov, je to super sa o niekoho starat 🙂 Co este ake vysetrenia potrebujes absolvovat? Aby ste mohli ist do stimulky a uspesneho tehotenstva? Ku komu chodis?

Flock - prve dni su foliky malicke, takze je v pohode, ze to zatial necitis. Mozno onedlho budes v podbrusku pocitovat take napatie, ako ked sa nieco roztahuje 🙂 To bude tiez dobre 🙂 Kedy ides na kontrolu?

Ahoj Misik - zajtra na teba budem mysliet, nech je vsetko v poriadku a hlavne nech to pomoze. Ked budes moct urcite daj vediet. Uz si pobalena ? Misik, ja ma od zajtra oficialnu PN . Som takto spokojnejsia, je to lepsie, inak by som sa strasne nahanala.

Andy - pohyb je lepsi ako sedenie u pocitaca 🙂 SOm rada, ze sa mas dobre 🙂 KUK IP. Inak sa mam dobre 🙂 Brusko ma troska pobolieva, dnes som malo pila, musim to este dohnat 🙂 Vcera som zvladal 2 l, a dnes som nestihla pri behackach po lekaroch ani liter. Vcera ma MM nahanal s flasou 🙂 Najdolezitejsi prijem tekutin je hlavne po OPU, nastastie 😉 Andy a co Ti zatial prislo? Ktore vysledky? Cakas este na BI?

misik1
2. mar 2009

sylvi zajtra idem na 14.00, neviem kedy ma budu robit, no av stredu po ranajkach domov....ale ani sa mi sem nechce..dnes nam zacali robit krb, tak je tu strasny neporiadok a asi nebudem mat ani klud....dost zle to vyslo,ale co uz narobim 😒

szilvia31
2. mar 2009

ahojte baby 😉 😉
sylvi dakujem da sa to vydrzat aj ked som dnes mala divny den 😒 ale konecne doma.Kde presne v Samorina si bola?Ako sa ti dari?Ta pn je super 🙂
Misik1 myslim na teba aby ti to vyslo 😉

misik1
2. mar 2009

dik szilvia...aj divne dni musia byt, potom sa tesime z tych vydarenych 😉

szilvia31
2. mar 2009

to je pravda dnes som sa tak zobudila tak sa to so mnou vlecie 🙂 Nie si nervozna? 😒

flock
2. mar 2009

ahojte babulky, dufam, ze som vas dnes zastihla 😀

dakujem vam, ste ma upokojili, uz som sa zacala obavat, ze moj telo nereaguje na injekcie 🙂
zajtra rano ma cakaju odbery na predoperacne, neskor odber a ultrazvuk u marsika - tak som zvedava, co povie a kedy bude OPU 🙂

tiez netrpezlivo cakam na spravicky od scar 🙂

misik1
2. mar 2009

ani nie....nie z laparky,ale z toho co sa tu okolo mna robi...

misik1
2. mar 2009

flock, takze uz je lepsie? zajtra dobre vybav a tesime sa na spravy o OPU 😉

szilvia31
2. mar 2009

no ale ked to dokoncia bude relaksovat pri krasnom krbe s vylozenymi nohami,taka romantika,aj babo mozte zamiesit pred krbom 😀

scarlette
2. mar 2009

babulky az teraz som dosla domov a dostala sa k netu,
tehu z krvi potvrdene a o dva tyzdne utz, hcg je 1472 😵 😵 😵

scarlette
2. mar 2009

sylvi dakujem za blahozelanie a kocky vseeeetkym vam moc dakujem za podporu a ospravedlnujem sa ze som vas nechala v napati 🙂

flock
2. mar 2009

misik - nastastie ano, z migreny som sa vyspala, v sobotu sme mali doma bandak, ani sa mi nechcelo vstavat kvoli injekcii - este, ze som iba zbehla k susedke - no a celu nedelu som iba prelezala a muzicek ma obskakoval 🙂 tak som si to uzivala - malokedy sme cez vikend spolu

som zvedava, co bude zajtra 😀
ty sa tiez zajtra drz 🙂

szilvia31
2. mar 2009

scarlett GRAAAAATULUJEM 😵 😵 😵 😵 😵

scarlette
2. mar 2009

szilvi dakujeeeem 🙂

flock
2. mar 2009

scarlette - pripajam sa - GRAAAAAAAAAAAAAATULLLLLLACIAAAAAAAAAAAAAAAA 🙂 🙂 🙂

vsetko najlepsie k narodeninam

scarlette
2. mar 2009

flock dakujeeeeem 😵 😵 😵 😵
kocky som strasne stastna ale aj unavena 😨 😅 😵 😵 😵

mib
2. mar 2009

scarlette, to je perfektne. hrozne moc sa z toho testim ... pekne ho tam v brusku rozmaznavaj. 😉 alebo snad ich? nevyznam sa v tych hodnotach hcg.

saxo
2. mar 2009

scarlett, ja som to vedela! nie je to hcg na dvojicky? 😀
sylvi, ja som mala vysoko krcok a strasny napor na maternicu, kedze to bolo moje prve tehu a hned dvojky. nahle som sa otvorila a to som pritom lezala v nemocnici. asi tak.
ale je to za nami, tak sup do soft! a k tomu ockovaniu proti rakovine krcka - moj gyn. to po telefone dlho konzultoval s mojim dr. z isc. a zhodli sa na tom, ze este nie su dokazane ucinky na vyvyjajuci plod, preto radsej pre istotu aby som pockala este 2 ms. Tretiu ockov.davku mam na zac. juna, takze v maji uz by mohol byt soft. ale stoji to ockovanie 12 tis. tiez som nad tym dlho rozmyslala. inak mi ivf vyslo aj minuly rok v maji....maj lasky cas....no babule tak cakatelky si do maja svihnite 😀

scarlette
2. mar 2009

mib, saxo ak sa nemylim tak je v takej vyske ze su zrejme obe 😵

mib
2. mar 2009

Mna caka buduci mesiac rtg. Pravdu povediac vobec netusim, co mi chcu robit. 😖 Ked mi doktorka spravila pred dvomi tyzdnami hysteroskopiu, zistila ze myom nieje zvnutra maternice, ale zvonku a tlaci na nu, takze ju zmensuje. Obava sa, ze moze robit problemy v tehotenstve. Takze o cca dva tyzdne rtg a ked bude vsetko v poriadku, mozem zacat so stimulkou. ... snad 😒 Ak nie, ani sa mi nechce mysliet co bude ...

flock
2. mar 2009

saxo - pisala si, ze 4 litre denne? som rada, ked vypijem pollitra, to sa vobec da? 😀

mib
2. mar 2009

btw. chodim k Durechovej. ma perfektny pristup ... ked mi objavila ten myom, vsetko mi do podrobna vysvetlila. ... bohuzial uz dopredu aj s rizikami, co mozno nebol najlepsi napad.

szilvia31
2. mar 2009

scarlett tak ti pekne svieti pas 5tt 😀 😀 😀 😀 😀 dufam,ze ta cim skor budeme nasledovat 😉

misik1
2. mar 2009

scarlette......tesim sa a velmi ti to zelam a gratulujem aj oteckovi buducemu....a budu dvojicky!!!!!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

scarlette
2. mar 2009

szilvi ja dufam ze postupne bude u vsetkych tt svietit 🙂
misik asi to tak bude a buducemu oteckovi odkazem 😵

misik1
2. mar 2009

velku radost mam.... 😵 😵 😵 😵 😵

misik1
2. mar 2009

akoby islo o mna scar... 🙂
idem sa ja na zajtra nachystat...
papa...v stredu sa ozvem, ak prezijem a nedopadnem ako ta po transplantacii silikonov 😒
🙂 🙂 🙂

jajka12
2. mar 2009

ahojte babulky, verte či nie, stále sem na vás mrkám...

scarletka, G R A T U L U J EEEEEEEE M 🙂 🙂 🙂 a vitaj v klube, nezabudni so sebou stiahnuť ďalšie kočule 😉

sylvi21, teším sa, že opäť pokračuješ, si moja srdcovka a už viac na Teba pozitívne myslieť nemôžem, lebo by sa ti štikútka nezastavila 😵

Držte sa všetky, pačko...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre