ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

szilvia31
3. mar 2009

ahojte snazilky 🙂

Sylvia21 ta historka s cajom je super,rozosmial ma,oteckovia vedia byt uzastny nik to tak nadokaze ako oni 😉

andy26
3. mar 2009

Sylvi, kuk na IP...

a tá historka s čajom je ozaj milá.. 🙂 🙂 🙂 🙂

adinam
3. mar 2009

Ahoj kočky 😉-musela som už kuknúť na Vás,aj keď len zbežne.
Silvi,tak fakt stimuluješ-drž sa!!!!!!!!
Andy,som rada,že veci sa hýbu,ako si predstavuješ...dúfam,že sa tvoj čas sa blíži.Držím prsty!!!!!!!!
My sa máme všelijako-prežívame brušné koliky ☹ ,je to hrozné.Dúfam,že to čoskoro pominie.Inak so hodne vyčerpaná,zamestnaná celé dni aj noci 😝 😝 ,ale stojí to zato.Tak bojujte a držte sa!!!!!

flock
3. mar 2009

ahojte babulky 🙂

tak ja nemam moc dobre spravy z dnesnej kontroly a ultrazvuku

doki tam nevidel skoro nic!!!! ponechal mi davku menopuru, stale picham 3 amplulky denne, ak by sa mu nepozdavali hormony z krvi, tak mi zavola. ani orgalutran mi este nepridal. 😠 😠 😠

takze vo stvrtok zasa - krv a ultrazvuk, tak mozno uz nieco uvidi 🙂

ako sa mate vy?

sylvia21
3. mar 2009

Mib - vsetko sa doki popytaj, je to fakt vsetko dost metuce a hlavne co chce robit dalej, aby si bola bez velkych rizik pri zacati stimulky. Hovorila Ti doki, ci zvyknu i myomy rast pri stimulke? Ja som hlavne pocula o cystach, ze zvyknu pri stimulke rast. A co ten druhy myom, ako to , ze ho nevidela? Po stvrtku sa urcite ozvi 😉 Velmi Ti prajem , aby bolo viac pozitivnych informacii ako negativnych. Som rada, ze krvacanie Ti preslo. Co Ti dali aku injekciu?

Mib - zakladne geneticke vysetrenie Tvojho i manzelovho karyotypu, t.j. vsetkych chromozomov Ti preplaca poistovana. Predimplantacna diagnostika embrii, cize vysetrenie niektorych chromozomov embrya pre embryo transferom je drahy spas. To poistovna nepreplaca. Ale su pripady, kedy spolocna poistovna niekotre preplaila, ale na to musi byt velmi vazny dovorr a musite splnat viacere predispozicie na toto vysetrenie embrya. My sme to skusali u vseobecnej poistovne,ale bezvysledne. Takze zalezi i v ktorej ste poistovni a je skor velmi nizk apravdepodobnost , ze to postovna preplati.
Preco Vam doki navrhla genetiku? Mate nejake predispozicie?

Andy 😉 Vdaka za IP 😉

Adinam, si uzasna , ze si si i pri tom vsetkom na nas nasla cas. Vdaka za podporu 😉 A drzte sa obaja 😉

Flock - nevidel Ti ani jedno dve vajicka? Moja zlata, tolko sa clovek natrapi. Na menopur nereaguje kazdy tak pozitivne. Skoda, ze nepatris medzi tie stastlivky. Kolko jednotiek menopuru pichas? Ja som pri menopure mala max. 2 vajicka, aj to sa podarilo vybrat len jedno. Tiez nepatrm k tym stastlivcom 😒

flock
3. mar 2009

sylvi - do protokolu mi napisal L drob, P drob, E2
stale picham 3 ampulky denne t.j. 225 jednotiek
zajtra rano idem do I. na injekciu, tak uvidim, ci nezvysi davky - no a zvysok sa uvidi vo stvrtok. v tento den ma este caka predoperacne vysetrenie u internej a chcela by som si dat vypisat aj PN-ku.

a tebe sa ako dari?

sylvia21
3. mar 2009

Flock - drob znamena , ze drobne ? Co to znamena E2?
Ja idem zajtra na kontrolu. Troska ma pobolieva podbrusko, tak dufam ,ze foliky rastu ,ale velmi som zvedava na zajtrajsi vysledok po zvyseni gonalu na 300jednotiek. Je to uz dost, ale ked to potrebujem, tak to potrebujem a vsetko musime vydrzat 😉
Ja uz mam vysledky z interneho pripravene, vyzdvihlasom si ich uz v pondelok, tak ich len odovzdam 🙂

Skocim este do sprchy a idem spinkat 😉
Dobru nocku 🙂

scarlette
3. mar 2009

Sylvi to je vyska endometria, k ET alebo KET odporucaju minimlane 7 alebo 8
a drzim palce na zajtra
bru 🙂

flock
3. mar 2009

tiez to tak chapem, ze drobne, neviem co to znamena E2, skusim sa vo stvrtok opytat🙂

takze ty mas kontroly pondelok a stredu, ja utorok a stvrtok 🙂 tak sa zajtra drz 😀 😀 😀

scarlette - to moje E2 znamena vysku endometria?

dobru noc 😅

scarlette
4. mar 2009

flock hej to je vyska endometria, mas ho zatial nizucke, kolky den stimulky si? ja som pri prvej kontrole utz mala iba 3 a do poslednej kontroly pred OPU narastlo ak sa nemylimna 10

insolka
4. mar 2009

Ahoj silvi nie nemam snehuliačikov nakolko sa tie moje nechceli vyvijajť a nechali to na jedneho .Chodím Dr.Petrovej.No ozaj a ty sdi nedavno mala ísť ak sa nemylim!Ako si dopadla? 😒

sylvia21
4. mar 2009

Scarlettka, flock - dik, ze ste na mna mysleli 🙂 Pomohlo, foliky rastu. Zostavam na 300 jednotiek gonalu. V pondelok mali 7-8mm a teraz cca11 mm, co je dobre, dufam. Jeden vajecnik je zatial stale za maternicou, doki to vzdy okomentuje, ako keby bol stale nedostupny, co asi aj je, ale dufam, ze si robi nejake plany pristupu. Dost by ma sklamalo, keby sme tam nechali vajicka, ktore by nam mohli zarucit mozny uspech.

scarlette
4. mar 2009

sylvi super, kedy ides zase? v pondelok?

sylvia21
4. mar 2009

Scarlettka idem v piatok, teraz je to troska hekticke 🙂 Ty mas kedy dalsiu kontrolu?

scarlette
4. mar 2009

sylvi jasne, vsak skoro kazdydruhy den...
ja idem az 17teho poobede o tretej 😉

sylvia21
4. mar 2009

Scarlettka - to mas este pekne daleko. Co podnikas, aby si mala program?

misik1
4. mar 2009

ahojte baby, tak som doma... 🙂
precitam si, co ste popisali,az ked budem mat viac sil...
odstarnil mi mini loziska endometriozy, nevyzaduje si to dalsiu liecbu, tak to je dobre
lava strana priechodna 🙂
prava strana ja napriek tomu,ze tam nie su zrasty, ani iny negativny nalez, tak sa im ju nepodarilo ani opakovane prejst, vravel,ze asi nejaky spazmus, krc, co moze byt len docasne, sam tomu nerozumel...ved sa musim vymykat z normy
sedim tu ci skor som v polohe lezmo, no bolo mi uz aj lepsie...ani noc nebola najlepsia vela som toho nenaspala, tak uvidim co bude dnes...lieky na tisenie bolesti zaberaju slabsie......
ved sa este ozvem........
dik za podporu...papa 😉

scarlette
4. mar 2009

sylvi nerobim si teraz ziaden, riesila som auto a teraz oslavu narodenin na vikend...tak na ine veci zatial nie je cas 🙂

scarlette
4. mar 2009

misik som rada ze loziska boli len mini a jednu stranu mas priechodnu, strasne sa tesim drz sa 😉

flock
4. mar 2009

ahojte babulky 🙂

sylvia - super, tak ti folíky pekne rastu, za chvilu budes mat OPU

misik - vitaj doma!!! tak to uz mas za sebou, pekne lezkaj a oddychuj 🙂

scar- dnes som 7 deň stimulky, zajtra mam zasa krv a ultrazvuk, tak snad to bude lepsie!!!

sylvia21
4. mar 2009

Misik, tak to mas za sebou. Si statocna. 😵
Takze potvorka enometrioza sa tam ukazala. 😠 Je dobre, ze si to nevyzaduje dalsiu liecbu.

sylvia21
4. mar 2009

Flock - urcite sa zajtra dozvies presnejsie vysledky, drzim palce, nech su co najpozitivnejsie 😉 Uz si citis i brusko? FLock, ty si teraz doma, alebo este chodis do prace?

szilvia31
4. mar 2009

Ahoj Misik1,vela som na teba myslela...tesi ma ze si uz doma a je to ok 😉 prajem ti prijemne relaxovanie 🙂

sylvia21
4. mar 2009

Szilvi 😉

szilvia31
4. mar 2009

ahojcek,Ako sa mas?Co dobre porabas? 🙂

sylvia21
4. mar 2009

Ahojcek szilvinka - pred chvilkou mi skoncili vychadzky. Boli sme troska nakupovat , MM si nakupil sexi rifle 🙂 tak sa z nich vytesuje. A potreboval si kupit ciernu kravatu, lebo v piaok ideme na pohreb. Tak periem ,co sme nakupili a troska konikujem. Uz sme po vecery, tak len tak lenosime 🙂
A ty co porabas?

szilvia31
4. mar 2009

Ten pohreb je smutna udalost,no zivot je uz taky 😒
Ja si tu len tak citam,no a odbieham,labo peciem prsia(tortu) 😅
trochu som depkova z celeho snazilkovania 😒

sylvia21
4. mar 2009

szilvi
1. posli recept na torticku 🙂
2. Co ta teraz caka? Kedy mas dalsiu kontrolu ?

szilvia31
4. mar 2009

V marci mam zacat s ivf(1x),ale asi to oddialym,mam strach z celeho procesu,pritom ja som optimistka 🙂
torta je obyc cokoladova,len bude vyzerat ako prsia,na 30ku 🙂

sylvia21
4. mar 2009

szilvi a preco sa tak bojis?

Posli i na cokoladovku receptik, potesi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre