ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sylvia21
6. mar 2009

Dnes ideme poobede na pohreb, tak dufam ,ze sa tam nepocikam 😀

scarlette
6. mar 2009

tak dufamze to vydrzis, ja nemusim ani vela vypit a som na zachode kazdych 20minut... ester ze mame vlastnu vodu lebo platit tolkovody za splachnutie na wc by bol mastny ucet 😅 😀

sylvia21
6. mar 2009

Teraz by sa hodil spec. WC na setrenie vody pri splachovani , ze ? 😉 🙂

flock
6. mar 2009

ahojte babulky,

dakujem za povzbudive slova, oddychnem si, dam sa dokopy a uvidime co v nedelu.

misik - si to vystihla - som velmi vycerpana aj smutna, aj ked dnes uz trosku menej ako vcera, ked toho bolo na mna vela, ale dnes som uz doma, injekciu mi pichla susedka, tak mozem odpocivat a dospavat....

sylvia - tak si tu flintu este ponecham, vsak do nedele hadam este nieco vyrastie... ty zas mas pekne vajicka, ale nedostupne - no nie je to lahke tak ci tak

scar - tak hadam este bude uroda, doki spominal, ze menopur je stredna trieda, ja som si nechcela na prvy cyklus davat drahe lieky.

menopur mam iba do soboty a mozno budem potrebovat aj v nedelu, tak mi predpisal nahradu - merional s tym, ze az v nedelu mi povie, ci ho treba alebo nie, ale ze otvorene lekarne v hypermarketoch ho nemavaju. nedam predsa cca 1200 Sk za lieky, ktore mozno nepotrebujem!!!
tak som zbehla u nas do jednej lekarne, ktora je aj v nedelu, dohodla sa s magistrou, ze ho objednaju, a ked ho nebudem potrebovat, vratia ho.

mate tiez taketo skusenosti s liekmi?

scarlette
6. mar 2009

sylvi ze vahas 🙂 aj ked nesplachujem tak ze miniem celu nadrzku ale aj tak somtiez na wc stale...

flock no ja som pri tomtodruhom ivf mala merional a na ten som reagovala podstatne lepsie, odobrali mi 7vajok a 5z toho sa ich oplodnilo...

misik1
6. mar 2009

flock, ja som mala zatial vzdy len merional, aj na iui aj na ivf..a mne zaberal velmi dobre, vsetko slo podla planov...akurat mi zvysol krvny tlak,ale to by mi mozno robili aj ine hormony myslim....

scar mas sa fajn tehulka nasa?

sylvi nieze sa nam tam dorucas?

scarlette
6. mar 2009

misik uuuplne v pohode, nevolnosti ma zatial obchadzaju 😉

flock
6. mar 2009

baby, merional sa picha do svalu?

scarlette
6. mar 2009

flock do svalu alebo aj podkozu, ja som siho pichala pod kozu do bruska, sa mi tozda podstatne prijemnejsie ako do zadku...

karkulka522
6. mar 2009

Baby dakujem vam. SYLVI v stredu si idem podat ziadost a do 10 dni uz budu papiere 🙂 .Ale ako citam s tebou to vyzera fantasticky,len tak dalej 😉 .Tentokrat to vyjde.Scarletka to pekne odstartovala ty pokracujes a odovzdas stafetu Flock,a potom si ju budu preberat dalsie a dalsie.Flock hlavne si oddychni,stresom nic nevyriesis.A ako spomynaju baby aj to jedno vajko je nieco a uvidis ze ta prekvapi 😉 .Samozrejme v dobro prekvapi 😵

misik1
6. mar 2009

picha sa aj aj...ja som zas pichala do svalu...
karkulka to vies uz teraz,ze do 10 dni budes mat ziadost schvalenu, ci myslis ine papiere?

sylvia21
6. mar 2009

Flock = to si nasla milu magistru, kt. ja ochotna pmoct, to si dobre vybavila. S liekmi mam tiez take skusenosti, ze ich bezne v lekarnach nemavaju a treba ich objednavat, to je normalne. A v pohode, lebo kazda lekaren Ti vie zabezpecit potrebny liek do niekolkych hodin.

Misik = neboj som silna 🙂 DOst vela toho viem zvladnut 🙂 Ako je Ti dnes?

Karkullka = no fantasticky by som to asi nehodnotila, ale je to lepsie ako minule 😉

Scarlettka - mas moj obdiv , ze si tie injekcie hodnotila ako prijemne . Mna to do bruska boli. 😨Ale vydrzime 😠 😉

scarlette
6. mar 2009

Sylvi musime vydrzat, coby sme pre tonespravili...

babulky idem ja do obchodu. zatial pa 😉

misik1
6. mar 2009

sylvi je to dnes lepsie,ale miestami ma tak picha divne boli, no neviem..vazne som si myslela,ze to prejde skor?
Baby co mate laparku za sebou, ako dlho ste neboli uplne fit?

misik1
6. mar 2009

ale asi to bude aj tym ako mi odstarnovali tie loziska endo ☹

karkulka522
6. mar 2009

Misik to su papiere na vodicsky preukaz 😀

mayka
autor
6. mar 2009

Silvia 21 😉

saxo
6. mar 2009

misik, po tej laparke to dlhsie trva. ved to je tiez opreacia! asi tyzden trva kym sa narkoza dostane von z tela stolicou.a pobolievanie som mavala dlhsie, ale nic strasne. sem tam som si uvedomila, ze ma trosku pobolievaju vajecniky. neboj, to rychlo prejde, to si teraz len taka "otapena" 😉

misik1
6. mar 2009

dik saxo...ako sa mas ty?
karkulka no vidis, ja ze tu furt tocime o ivf a spol. tak mi ine papiere nenapadli...

sylvia21
6. mar 2009

Misik - ja som prve dni ledva chodila, ale to som bola po odstraneni jedneho vajcovodu ☹ Odstranenie tej E, tiez nie je sranda, rekonvalescencia troska trva, bud trpezliva 😉
Mayka - dik 🙂
Ahoj Saxo 🙂

misik1
6. mar 2009

ved vydrzim jasne.....uz si spat a nepocurala si sa nam????? 😀

scarlette
6. mar 2009

no sylvi, to je od misik skvela otazka 😀 😀 😀

mib
6. mar 2009

flock, ja som tiez brala merional. objednavala mi ho lekarnicka, ale nebolo to hned. pamatam si, ze to nejake dva - tri dni trvalo, kym jej ho priviezli. ale to je lekaren v biznisku, tak co ine ako tabletky na bolest hlavy by mohli mat. po prvom ivf mi zostalo niekolko injekcii. teraz neviem co s nimi spravit, lebo maju expiraciu 3/2009. ja mam 17.3 este rtg a dalsiu stimulku zacnem pravdepodobne az zaciatkom aprila. tak mi teraz poradte, ci si ich nechat alebo ich este rychlo posunut.

jaja1118
6. mar 2009

ahoj dievcata.do teraz som vzdy len citala,ale dnes sa aj hlasim.-havne kvoli flock! -mne totiz zostali po prvom neuspesnom IVF 2in.menopuru.ja ich uz nepotrebujem a rada ti ich darujem! byvam blizko ba,tak ak mas zaujem-tak sa mozeme nakontaktovat.

flock
6. mar 2009

ahoj jaja,

kuk IP 🙂

jaja1118
6. mar 2009

ja asi neviem ako kuknut

flock
6. mar 2009

uplne hore mas uzivatelka jaja, interna posta - na nu klikni, pisala som ti priamo tam

jaja1118
6. mar 2009

uz to mam a uz mas aj ty IP 🙂

flock
6. mar 2009

jaja, dik za info, ozvem sa v nedelu 😀

ku komu chodis do Iscare? ake lieky budes mat teraz na stimulku?

jaja1118
6. mar 2009

chodim k dr.Petrovej-je zlata.puregon,merional,cetro.....1IVF som mala tak ako ty menopur,cetro......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre