ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sylvia21
14. mar 2009

Aha misik, to si ty sadila, som si ta pomylila s Flock 😉

flock
14. mar 2009

ahoj sylvi,

mam o deviatej, ale mam prist uz o osmej, nevies ci tam bude aj embryolog?

on mi povedal, ze si mam vziat aj pregnyl, doktor ani sestricka to nespominali, tak dufam, ze je to vsetko co potrebujem zajtra

misik1
14. mar 2009

flock..urcite tam bude embryolog, ved on ich musi pekne nachystat na cestu do bruska do takej tenkej hadicky...ja pocitam,ze ti daju dve a povedia,ze to tretie uz zamrazili...ale mozno nie.....ale toto urobili nam a mne sa to nepacilo,ze to urobili bez konzultacie....
my sme mali 3 a den pred transfrerom mi povedali,ze dve su pekne, delia sa a to tretie je take pomalsie....ale zrazu na mrazenie bolo vhodne? no neviem neviem akurat tak pre peniaze mozno....
ale dve ti daju, tak to zvyknu robit ak nemaj ohss....co pri takom pocte vajok nebyva....

urcite je tam to dievcatko...aj ja budem mat raz dievcatka...a dve naraz...povedal moj muz a co on povie, to predsa musi byt 😉 😉 😉

sylvia21
14. mar 2009

FLock zajtra pridem i ja , lebo sa mi zvacsuje brusko a mam podozrenie na OHHS, tak pre istotu, nech ma mrkne. dufam, ze doki ma nevyhodi.
EMbryolog tam bude urcite, to sa neboj.

Misik - aj u vas to tak je 😀 😀

flock
14. mar 2009

misik - si ma ukludnila, mne sa zda, ze 3 ani nedavaju, ze max. 2, ale neviem to iste. ohss nastastie nemam, som v pohodke, uz ani neviem, ze som bola na OPU, ak to bude taketo aj po ET, tak budem velmi rada

aj ja velmi tuzim po dievcatku 🙂

misik1
14. mar 2009

idem do vane...prvykrat od laparky, mozno sa mi rozmocia aj tie chrasticky co mam...ale akosi ma pobolieva lavy vajecnik, tak snad sa tam nic nedeje 😒

misik1
14. mar 2009

tak budeme mat vsetky tri dievcatka..len tie vase budu starsie..ale nevadi, ja vas dozeniem..
uz sa mi naplna vanicka...

majsan
14. mar 2009

ahojte babenky chcela som sa spytat ze kled robia to ivf to boli? tak vam drzim palceky aby ste sa kazdy coskoro pisila s bruskom 😉

angel78
14. mar 2009

majsan, ked vyberaju vajicka tak si v kratuckej narkoze a potom trochu bolia vajecniky ale nie je to nic hrozne. je to ako pri silnych kramoskach. ale trva to len chvilku, takze sa neboj, chystas sa na prve ivf?

jaja1118
14. mar 2009

Ahojte kocky.

Flock-drzim zajtra palce.-neprehanaj to s pitim,aby si po transfere vydrzala co najdlhsie lezat-predsa gravitacia je svinucha.Ja som si aj v aute lahla na zadne sedadla-mozno je to blbost,ale mozem si povedat,ze som spravila vsetko co bolo v mojich silach.....nemusim si vycitat-ze keby som mozno.....

Sylvi a nepomaha ti ked vela pijes?

Misik uzi si vanu-aj ja ju milujem... 🙂

Prajem pekny vecer.....

sylvia21
14. mar 2009

jaja = myslim, ze mi to pomaha 😉

jaja1118
14. mar 2009

tak vela pi -mne to nikto nepovedal a musela som vybrat aj infuzku-ale potom som pila aj 5L-aj vnoci som sa budila a zlepsilo sa to.-ale uplne bez krcov som nebola....

sylvia21
14. mar 2009

jaja - snazim sa pit. Teraz som volala s doki, muz sa o mna boji, tak som skor bola donutena zavolat, tak mi povedala, nech si meriam prijem a vydaj tekutin a zajtra nech sa pre istotu dostavim do Iscare. Ak by bolo zle, ze mam ist na pohotovost. Myslim ale, ze natolko zle to urcite nie je.
Jaja - ty kedy ides teraz na utv kontrolu?

jaja1118
14. mar 2009

V pondelok 8:30.Petrova ma sice dovcu,ale pride na nejake ET.-to sa mi na nej paci-je taka zlata,ze si da tu namahu...Pri mojom prvom IVF som bola na izbe s kockami,co chodili k Mar.a Dur.a ET.im robila Petrova,lebo iba ona tam bola.

Ja som tiez myslela,ze tie krce sa uz nedaju vydrzat,zacali sa uz po odbere a skoncili sa az ked so dostala mrsku......
pomahalo len pit...

sylvia21
14. mar 2009

jaji ja nemam ziadne silne krce, nastastie, ale mam dost nafuknute brucho a citim, ze ho mam totalne preplnene a tvrde a myslim, ze oproti tomu, co vypijem, tak chodim malo cikat a niekedy mam take slabe pocity na zvracanie, ale daju sa v pohode prekonat. Myslim, ze ak by to bol i hyperstimulk, tak velmi velmi slaby. Ale pre istotu pojdem na kontrolu, nech ma pozru.

szilvia31
14. mar 2009

uz som tu ,boli sme nakupovat 😉 mala ma 3tyzdne a 4dni,nevedeli sme ist skor lebo sme boli vsetci chori.tesim sa ze si ju trosku pomojkam na rukach,mozno ju ukradneme domov(napad syna) 😀
bude na vas zajtra mysliet
Flock aby sa ti bobulky prilepili
Sylvi aby to nebolo vazne
a vsetky drzim palce

majsan
14. mar 2009

angel78 nie ja uz mam dva deti aj ked tiez trvalo 7 rokov kym som otehoznela a potratila a tak som po 7 mesiacoch zase otehotnela a mam zdraveho chlapca ja som len chcela vediet ako to je.je mi velmi luto ze niektorym maminkym sa nedari a musia to skusat umelo ☹ ale velmi vam drzim palce

sylvia21
15. mar 2009

Ahoj kocky, potom, ako som este vecer nasilu zvysila prijem tekutin, brucho sa mi uvolnilo, takze to zvladneme bez kontroly. Zda sa , ze som v pohode.
FLock - myslim na teba. Daj vediet , ako to prebiehalo 😉
AHoj szilvi - cim si si na nakupoch urobila radost ?

Vsetkym krasnu nedelu 😉

scarlette
15. mar 2009

ahojte,
Flock myslim na teba, asi ti akurat drobcov vkladaju 😵
sylvi som rada ze brusko uvolnilo ale nezabudaj sa nalievat vodou 😉

szilvia31
15. mar 2009

ahojte babulienky
sylvi sebe nicim,no krpatej som kupila plienky,klokanku,hracky 😀 hura onedlho ideme 😵 syn sa vrati z hasickeho treningu,obed a vyrazame

szilvia31
15. mar 2009

prajem vam peknu nedelu 😵 😵 😵 😵

misik1
15. mar 2009

ahojte 🙂
flock uz si asi doma aj s detickami....ako bolo a kolko ti ich dali?
sylvi a ty si ako pochodila?
scarlette a dnes co dobre budes papkat?
majsan a chces aj do tretice nejakeho potomka?
jaja aj moja hoci mala dovolenku, tak prilsa, to sa mi na nich paci....
szilvi tak si to uzi s malou a o chvilku pride zas oni k vam kuknut.... 😉

u nas uz dnes od rana poprchava, tak sa nedela bude travit vnutri....ale nevadi.... 🙂

majsan
15. mar 2009

nie radsej nie.porod som mala tazky a aj tehotenstvo nebolo lahke mne stacia 2 😀 ked uz si musite tym vsetkym prejst tak dufam ze to hradi poistovna to ivf .alebo nie?

jaja1118
15. mar 2009

Ahojte kocenky...

Flock?ako?-mas fotecku?....opatruj seba aj drobcov-alebo drobca. myslim na teba...

na ostatne kocky otazka...

dnes som pichla uz aj cetritide-a strasne mi miesto vpichu navrelo-scervenalo-flak jak vajco....neboli.stalo sa mi to prvy krat-neviete preco?ja myslim,ze to nebolo pichnute dost hlboko-mne picha svokra(je fakt super pichacka).

Misik-tes sa dazdiku-ten je teraz to naj na ten tvoj hrasok....

peknu nedelu 🙂

sylvia21
15. mar 2009

Ahoj kocky - dnes som sa nedozvedela dobre spravy. Genetika nedopadla dobre. Takze zatial koncime. Snazime sa to brat pragmaticky, este nam nejake moznosti zostavaju.

szilvia31
15. mar 2009

to my je luto sylvia,velmi som vam drzala palce nech to vyjde ☹
aspon ze su nejake moznosti

scarlette
15. mar 2009

misik zmakla som dnes hrianku s maslom a uvarila som zeleninovu polievocku, tak mi bolo fajn.

sylvi mrzi ma to, a verim ze vam navrhnu to najlepsie

julietka
15. mar 2009

misik 🙂 ahojcek. No od septembra co som mala KETko som absovolala este teraz v januari druhe IVF a opat neuspesne. teraz mam mensiu pauzicku, ale uvidim dokedy, lebo sme sa rozhodli skusit Brno. Uz tuto stredu ideme na konzultaciu tak podla toho sa zariadime a uvidime ako budeme dalej pokracovat.

A ty ako pokracujes misik, tusim si mala vsetky vysetrenia v poriadku chystas sa na dalsie IVF?

jaja1118
15. mar 2009

ahoj sylvi-je mi luto tej genet.-drz sa....

julietka
15. mar 2009

ahojte vsetky babulky 🙂

sylvi to mi je velmi luto, ako som dozadu namatkovo citala, mala si tusim 14 vajok? a to vam neostalo z tohoto poctu ani jedno? to nie je mozne, co robia ti embriologovia v isc?!
vobec sa nesnazia v tom isc robit nieco pre uspech, tusim im je to jedno, len tahat z nas peniaze

flock dufam ze si to "odcikavanie" zvladla 😅 a mas u seba tych stastnych drobcov ktory ta pustia az po 9tich mesiacoch 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre