ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
1. apr 2009

saxo no ja som v rizikovej skupine a tam sa robia v prvom trimestri, moj tato ma cukrovku tak preto 😉

scarlette
2. apr 2009

ahojte, vidim ze tu dnes nik nebol...
jaja ako sa mas? nepokusa ta test? 😉
silvi, flock, mib, zuzi, saxo 😀 😀 😀

jaja1118
2. apr 2009

ahoj scarlet
mam sa fajn-dufam ze tehotno
a ty?-super tehotno?
testla som dnes rano a test bol negat. 😠
ale stale dufam,ze to bolo len moc skoro....

scarlette
2. apr 2009

jaji na test sa vykasli, podstatna je krvicka 😉 aj ked viem ze vydrzat by bol problem, ja som to nevydrzala ani raz 😀
a ja sa mam fajn, okrem palenia zahy a unavy ma netrapi vobec nic,, babatka pekne v brusku posluchaju 😉

jaja1118
2. apr 2009

to je dobre ze su uz teraz poslusne....
a testy mam este 3 a v pondelok krvicka....

scarlette
2. apr 2009

to mas na kazde rano 😀 si dobre zasobovana 😉

jaja1118
2. apr 2009

dost ma uz dva dni boliiii a tlaciiii zaluudok

mib
2. apr 2009

Ahojte babulky,

Jaja, no ty si si tusim spravila adventny kalendar. 😀 Tak drzim palceky, aby sa ukazala aj druha ciarocka. Ale uz sa ti to krati. Ides na krvicku v pondelok?

Scarlette, videla som fotecku z uzv. 🙂 Este som nevidela takuto fotecku dvojiciek.

scarlette
2. apr 2009

nespapala si nic tazke ?

jaja1118
2. apr 2009

ahoj mib.
nech je uz ten pondelok.....
scarlet-ja papam len lahke 🙂 -boliii ma aj ked nic nejem aj ked si dam jogurt a aj ked som dnes obedovala rybku...

mib
2. apr 2009

Jaji a nemoze to byt od tych tabletiek alebo injekcii? Ja mam tiez pocit, ze od kedy riesime car, byva mi spatne.

jaja1118
2. apr 2009

ja fakt neviem-to len teraz dva dni.ked lezim je to v poho,ale ked sa postavim-takyyy tlak a tupaaa bolest

mib
2. apr 2009

Mne v pripade takychto tazkosti pomaha coca-cola. Staci trosicku a vacsinou to zaberie a ulavi sa mi.

scarlette
3. apr 2009

inak s tou colou je to pravda aj mne pomaha, dokonca aj na zahu 😉

pointka
3. apr 2009

Ahojte, zamiesam sa vam trosku do debaty. Pozor baby na kofein, teda aj na kolu, kofein moze sposobovat kontrakcie, takze velmi s mierou 🙂

scarlette
3. apr 2009

poi mas pravdu, ja si dava len tak 5 malickych glgov na tu zahu 🙂

pointka
3. apr 2009

🙂 inak mna palievala zaha tiez, ked som zjedla viac naraz, tak som totiz bola zvyknuta.
teraz som sa naucila jest fakt o dost menej a jem skoro cely den 🙂 jedna aj kvoli zahe, jednak aj, ze sa do mna strasne malo zmesti ako som stlacena a potom mi je zle, ked vela jem.

scarlette, ale tych 5 glbov vela nie je 🙂 este mlieko alebo acidko a taketo napoje neuralizuju tu zahu.

jaja1118
3. apr 2009

fu dievcata tak som si po asi 10.rokoch dala trochu tej coly-no vobec to nepomohlo-mam pocit,ze mam v zaludku tehlu-a to aj v noci ked sa otacam citim taku tupu bolest.

scarlette
3. apr 2009

poi acidko s jogurtom mavam na prve ranajky, inak ja tiez jem velmi casto ale po troske, len vecer ked uz prestanem jest tak potom ma ta zaha prepadne ... a minule mi uz ani acidko ani nic nepomohlo tak som skusila colu a pomohlo som sa aj vyspinkala 😀

zuzi1211
3. apr 2009

Jaja túto bolesť bruška poznám, podľa tvojich opisov ju máš takú ako ja pred testom. Vydrž do pondelka ale myslím že výsledok bude pozitívny. Držím palce.

jaja1118
3. apr 2009

zuzi dakujem za povzbudenie 🙂

remeli
3. apr 2009

Ahojte, ja som tu medzi vami prvy krat, dnes nas lekar odporucil do CAR tak by som sa chcela spytat ci mi mozete popisat o tom trocha viac ja mam PCO a manzel strasny spermiogram, nejaka rychla spermia sa u neho nasla ale ze ked mam problem aj ja tak to nestaci.
Hlavne by ma zaujimalo ako je to finannce. Dakujem

jaja1118
3. apr 2009

ahoj remeli-tie doplatky su individualne-podla poistovne-a aj podla ukonov atd.....
ale doplatok za IVF (umele oplodnenie)-v Iscare je cca 30000sk

scarlette
3. apr 2009

inak cennik maju na stranke v sekcii financovanie

flock
4. apr 2009

ahojte babulky,

od pondelka som tu nebola, ale myslela som na vas. Mala som vsak obavy o babku, ale dnes ked som s nou bola, uz je ok. vecer sa mi trosku motala hlava, tak som si isla vzdy radsej lahnut. som stastne ospala, takze ked si len na chvilku lahnem, hned zaspim ako sipova ruzenka 🙂

scarlette - krasne fotecky, vidim, ze ta babatka posluchaju, tak dufam, ze aj mamina!!!!
zuzi - ja som sa tiez nedavno prejedla cestovinami - neodolala som kolienkam s vajickami, mnam🙂 tak opatrne!!
jaja - vikendik ti rychlo ubehne a v pondelok netrpezlivo cakame na krvicku 🙂
mib - co chvila nas dobehnes

silvia, szilvia, pointka, saxo 🙂 🙂 🙂

jaja1118
5. apr 2009

Ahojte kocky.

Ako si uzivate slniecko?-a tehulkovanie?-a pripravy na stimulovanie?

Ja som staaaale v zahrade.-a objavila som bublinkovu mineralku na moju tehlu v zaludku 🙂 -neluuubim bublinky ale teraz fakt pomahaju 🙂

este som daco chcela........ma teraz nenapada.......

jaaaaj dnes rano-------mama test----- // 😀

zajtra sa asi ozvem az neskor-tak vas informujem aspon predbezne 🙂

peknu slnieckovu nedelu 😵

szilvia31
5. apr 2009

ahojte babulky 🙂
davno som sa neozvala ale poctivo citala 🙂
stvrtok som bola u doki a nase fazuliatko je v poriadku,srdiecko bije 😵 tak sa velmi tesim,musim oddychovat a lezat co najviac 🙄 uz mi to lenosenie vadi,no vydrzim.stale mi je zle od zaludka a nic nepomaha 😒
jaja1118 gratulujem,krv to zajtra isti 😀
vsetky prajem krasnu nedelu 😎

jaja1118
5. apr 2009

Szilvi-super spravicka o srdiecku-tiez gratulujem a dakujem 🙂

scarlette
5. apr 2009

szilvi gratulujem k srdiecku 😉

jaja to je super spravicka, tesim sa ze zajtra krvicka vyjde, budeme cakaaat 😵

jarka_lv
5. apr 2009

cavte babenky som tu nova uz dlhsi cas vas citam...som na konci stimulacie v utorok rano mam OPU dnes o 22hod picham pregnyl.Hoci nie som ziadna zaciatocnicka 😝 dost ma znepokojuju moje bolesti v podbrusku mam taky pocit ako keby mi praskali vajicka ako ked je po ovulke(dufam ze nie )Durechova ma ubezpecovala ze Cetrotide nam to nedovoli tak len dufam ze ma pravdu.Co myslite?Inak toto je moje 3IVF prve uspesne ale 3mesiac abort mised druhe sa neuchytilo tak to este naposledy skusame ci budeme mat stasticko 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre