ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

flock
6. apr 2009

majka - kludne sa pytaj, co budeme vediet ti povieme, ja som mala tiez obavy, ved som nevedela co ma caka, to je prirodzene. lekari si s tebou urcite poradia, ved na to su tam, su to odbornici. ake vysetrenie sa robia, to ti vsetko dokina vysvetli, zalezi to od viacero faktorov, u kazdeho je to individualne. kedy mas termin v I?

majka212
6. apr 2009

V podstate stale cakam na MS, kedy dojde, aby mi mohli urobit horm. profil a potom lekarka urci, co dalej. Povedala mi, ze mam cakat do buduceho piatku (to uz bude mat moj cyklus dlzku 57 dni, co neviem, ci je normalne), a ked MS nedojde, tak ma vysetri, ci tam nie je cysta a pod... Neviem, ci to az tak ovplyvnila laparoskopia (zistili mi nepriechodnost jedneho vajcovodu, druhy je priechdny len minimalne, nasli mi aj endometriozu ☹ ... ) Dnes sme boli aj na genet. vysetreniach. V podstate este len zaciname.

flock
6. apr 2009

tak ides pekne krocik po krociku 🙂 doktorka ti podla vysledkov povie co dalej, aku liecbu zvoli. myslim, ze teraz netreba riesit, co je normalne a dokina ti moze liekmi upravit aj mrchu, alebo ti ju vyvolat. ja som mala cystu, doktor nasadil femoden (antikoncepcia) a cysta zmizla,ale vsetko je individualne, kazda sme ina. musis byt trpezliva, lebo toto je dlhodoba zalezitost, ale urcite to zvladnes. a nezabudaj, ze mas aj nas 🙂

babulky, idem si lazkat, za chvilku ide kutyil 🙂

jaja1118
6. apr 2009

Ahojte vsetky kocky.
Kraaasne vam dakujem za gratulaaacie-ste uuuzasneee.
idem vas docitat 🙂

majka212
6. apr 2009

flock - dakujem! prave preto som sa medzi vas pridala. Je fajn pocut (citat) povzbudenie od tych, ktori si presli tym istym a aj vediet o tych, ktorym to vyslo 🙂 Zelam pekny vecer!

adapa
6. apr 2009

ahojte.Dnes som bola u doktorky a dohodli sme sa na Soft v júny-júly.Zatiaľ mi spravia testy na inzulínovú rezistanciu a trombofíliu.Dúfam,že bude všetko OK.
jaja-gratulujem!

jaja1118
6. apr 2009

Ahoj Majka.
ja chodim k dr.Petrovej-je fakt perfektna.-vsetko Ti vysvetli a mne sa na nej velmi paci,ze pri vsetkych ukonoch(mam za sebou IUI a teraz druhe IVF) mi davala pocit,ze jej velmi na tom zalezi aby to vyslo.....
kludne sa pytaj-rada Ti pomozem-ak to bude v mojich silach 🙂
pekny vecer

jaja1118
6. apr 2009

dakujem adapa 🙂

majka212
6. apr 2009

Ahoj jaja1118,

to si ma velmi potesila. Nasla som tu na nu totiz aj nie najlepsie reakcie.. ale ja som z nej mala prvy pocit velmi dobry.
Som este len na zaciatku, len dnes mi schvalili ziadost, tak mam trochu obavy, co ma caka. Dr. mi zatial toho moc nevysvetlovala, cakam, kedy dojde mrcha (a cakam uz dost dlho). Potom sa mam ozvat a uvidim, co bude dalej.
Otazok by aj bolo, ale sama neviem, cim zacat 🙂
tebe to uz vyslo? ak ano, tak gratulujeeeeem!! ako dlho vam to v centre trvalo? je to asi dlha cesta, ze?

jaja1118
6. apr 2009

ahoj majka
mne to trosku trvalo kym som si zvikla,ze info su mi podavane priebezne-vzdy dostatocne nacas ,ale nie s velkym predstihom
ma to svoj vyznam-zistis ked sa to rozbehne
podla mna je dr.dobra odbornicka a pristupuje k svojej praci zodpovedne
nebiva vysmiata ani ukecana,ale ked kvoli tebe pride do caru aj napriek tomu ,ze ma dovolenku -ziskas pocit,ze sa o teba zaujima
su tu kocky ktore aj napriek tomu ze maju konkretneho dr.-sa musia nechat pozerat aj inym,lebo ten ich nestiha
to sa mne este nestalo
my sme to s pani dr.dotiahli do vytuzeneho konca-ona to sice zatial este nevie-ale ped dvoma tyzdnami sa so mnou lucila s tym-ze teraz to je tutovka 🙂 tak sa jej to splnilo 🙂 a nam tiez 🙂

jaja1118
6. apr 2009

no a trvalo to necely rok
je to ale velmi individualne
zavisi od problemu aky mate a aj od riesenia ake vam dr.navrhne

honey13
6. apr 2009

ahojte, ja si picham stvty den puregon 125 jednotiek, zajtra idem na kontrolu, tiež chodím k dr. Petrovej, zatial som spokojna. som ešte len na začiatku, tak uvidim, ako dalej, sme 1. ivf

jaja1118
6. apr 2009

drzim palce honey....
nech ti to skonci pozitivne 🙂

honey13
6. apr 2009

dakujem, pevne s manželom veríme, inak som tu nová v príspevkoch, zatial som len čítala užitočné príspevky, dnes som sa rozhodla aj zapojit, tak pekný večer,

jaja1118
6. apr 2009

zapajaj honey zapajaj a hlavne pokracuj v nasich tehu slapajach-a ked sa ti nebude moc chciet,tak my ti pomozeme 🙂

scarlette
6. apr 2009

majka vitaj,
jaja moje velke gratulujeeeeeeem leti k tebe 😵 😵 😵
adapa super, dufam ze testy dopadnu dobre 🙂
honey vitaj a drzim palce 😉

honey13
6. apr 2009

inak,ak možem, ako si na tom ty, jaja, možem gratulovat k tehotke?

jaja1118
6. apr 2009

dakujem scarlet-len to uz dotiahnut.
som tu niekde citala ze na dvojky je to HCG nizke.
ty tvoje nepametas?

jaja1118
6. apr 2009

honey dnes bola krvicka HCG 217,4 🙂

honey13
6. apr 2009

dakujem, zajtra sa ozvem, ako som dopadla u dr. Petrovej, čo dalej a tak, ved to poznate, som rada, že sa mam s kym takto "vykecat". 🙂 😀

honey13
6. apr 2009

jaja, tak to ti gratulujem a teším sa s tebou, určite si štastná, držím palce

scarlette
6. apr 2009

jaja ja som mala hcg 1427 😉

jaja1118
6. apr 2009

tak to asi uz tie dvojky jedine nabuduce 🙂

honey13
6. apr 2009

super vysledky, baby, teším sa s vami, dufam, že sa k vam aj ja pridám

honey13
6. apr 2009

tak dobru noc, zajtra, pa a som rada, že som sa k vam mohla pridat, teším sa na písomnú spoluprácu 😉

scarlette
6. apr 2009

jaji hlavne nech je/su zdrave a budeme spokojne 🙂
honey treba vytrvat 😉

jaja1118
6. apr 2009

honey musis- velmi chciet-velmi verit-a velmi pozit. mysliet-to ma tu naucili kocky-a aj mi to velmi pomohlo 🙂

scarlette
6. apr 2009

babule idem spat tak pekny vecer a dobru nocku

jaja1118
6. apr 2009

dobru scarlet

honey13
6. apr 2009

tak to je pravda, začínam sa vela noveho učit, tak dobru noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre