ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

jarka_lv
9. apr 2009

mib 😉 pytala som sa sestricke Katke ci robia v sobotu a v nedelu tak robia ale len objednane pacientky napriklad ak mne bude vychadzat ET na nedelu tak ma musia urobit ale v pondelok uz neviem bolo by dobre aby si tam dnes zavolala lebo vlastne zajtra je sviatok tak ktovie.......

scarlette
9. apr 2009

saxo jasom chcelaist v maji po kontrole keby bolo vsetko ok na vychod k starkej, a o tyzden sme mali ist na vikend na orawu na svadbu... musim to premysliet ale tu svadbu radsej mozno vynechame a uvidime ako dopadnem na utz...
to fakt tak skoro budem citit pohyby??? to byma nenapadlo 😵
a ty si teraz na tom ako? este si davate pauzu?

mib
9. apr 2009

jarka, a nevies ci robia aj v pondelok? ja mam prist druhy max tredi den cyklu aj s merionalom. dnes este neviem na kedy to vyjde, ale ak by prisla mrcha zajtra, tak viem ze tam treba ist v nedelu, lebo v pondelok nerobia a utorok je uz neskoro.

mib
9. apr 2009

jaja, flock, to je super napad. ako vam to vyhovuje casovo?

jaja1118
9. apr 2009

Ahojte dievcata
Mib uz sa ti to krati 🙂
kocky pridite hocikedy ja dudem rada.....

flock
9. apr 2009

ahojte babulky 🙂

mib - ano, budem az do pondelka sama doma, ani ziadne zvieratka doma nemame 😀 ty si dokedy sama?
mib, jaja - mi citate myslienky, bo ma napadlo stretko, ale som myslela, ze uz mate program
rada sa s vami stretnem, musim sa vsak priznat, ze aj ked soferujem, tak sa dokazem priblizit smer bratislava a domov, sa bojim, ze sa stratim🙂 casovo mi to vyhovuje kedykolvek, ziadne ine plany nemam

scarletka, saxo, jarka.... 🙂 🙂 🙂

jaja1118
9. apr 2009

Ahojte dievcata.
flock-ved netreba do BA.
my myslime stretko u nas doma....
mozeme kavickovat na terase...atd....
mame aj bezkofeinovu kavicku...aj nejaky kolacik upeciem..... 🙂
juj to by bolo fajn 🙂

flock
9. apr 2009

ahoj jaja!!!

ja som to pochopila, vsak byvame nedaleko od seba 🙂 ja vsak zvladam prave smer ba, z obchvatu som sa uz 2x stratila, som sikovna 😀 😀 😀
pijes teraz kavicku? ja som po ET pila bezkofeinovu ale posledny tyzden na nu nemam vobec chut 🙂

jaja1118
9. apr 2009

no a ak pojdes staaaaale rovno-nie na BA. tak nezabludis-a ved vas budem navigovat 🙂
od ET som mala mozno tri kavicky...ale uz mam aj bezkof,ale zatial nejak tiez nemam extra chut.
ja kavickujem najradsej ked pride navsteva 🙂

flock
9. apr 2009

zasa mi blbne net 😠

tak to ma este malo poznas 😀 😀 😀
pockame, co na to mib, sa uz normalne tesim na stretko 🙂

jarka_lv
9. apr 2009

ahojte babenky tak som sa konecne dostala k PC...mib to ti neviem povedat ci robia aj v pondelok a nevolala si tam dnes???niekedy je velmi tazke vypocitat mrchu aby vysla ako by sme chceli...ja som koli tomu musela raz posunut stimulku lebo mi to vyslo ked nerobili....zajtra rano volam do caru o vysledky nasho delenia baby...skoro som tam volala uz dnes 😀 ledva som vydrzala

flock
9. apr 2009

ahoj jarka,
zajtra drzime palceky, aby sa pekne delili, pekne vydrz, ved zajtra je uz za chvilku 🙂

jarka_lv
9. apr 2009

flock ahoj si zlata pokusam sa vydrzat zajtra dam vediet

mib
9. apr 2009

Ahojte babulky, tak sa nam konecne zacal predlzeny vikend. 😉

Jaja, Flock, veeeelmi sa tesim na stretko. Jaji, posli do IP adresu. Mne flock spominala, ze si niekde tu v mojom okoli, takze by sme tu cestu mohli aj spojit. Jeee, to bude perfektne.

mib
9. apr 2009

Jarka ahoj, drzim palce na pozitivny vysledok. Snad sa pekne delia vsetky a este ti zostanu aj snehuliacikovia. 😉 Volala som dnes do car, ale sestricka mi povedala, ze zatial planuju robit iba v sobotu. 😠 Mrchu cakam v nedelu, ale poznas to, stres robi svoje. Snad pride tak, ze budem moct zacat. V opacnom pripade by ma pekne nastvala. 😠 😠 😠

mib
9. apr 2009

Flock ... a este som zabudla. Drahy sa dnes vratil, ale ma taku zlu naladu, ze ju uz stihol pokazit aj mne. 😔 Tvoja polovicka uz odfrcala?

jaja1118
9. apr 2009

mib-podla mna tam zavolaj aj zajtra a ak by nerobili v nedelu,tak tam chod v sobotu
to vysetrenie je len na to aby si boli isty,ze nemas cysty atd....
ja som takto zacinala moju prvu stimulku....
budes ok a pichat zacnes 2.DC 🙂

flock
9. apr 2009

ahojky mib 🙂

muzicek ma rano odviezol do prace a ked som isla po tretej domov, tak volal, ze uz su pred hranicou. aspon som sa s nim nemusela lucit a nebolo mi luto 🙂
tak sa pekne udobrite, nech ta zla nalada rychlo zmizne 😀

mib
9. apr 2009

Jaji, to je dobry napad. Zajtra tam zavolam a spytam sa, ci mozem prist v sobotu rano. Uz nechcem cakat ani den navyse. Ved vas musim dobehnut. 😉

Flock, to bude v pohode. Je unaveny a ma za sebou zly tyzden. Len som sa tesila, ked uz pride domov a namiesto toho aby sme sa stravili vecer spolu, kazdy sme si robkame svoje. 😒 Ale to nevadi. Dnes trosku pokonikujem a zajtra si spravime pekny program.
Urcite si sa spravne rozhodla, ze si nesla. Radsej byt v pohode a neriskovat. Drahy bude o par dni doma a v sobotu ti spravime spolocnost my s Jajou. 🙂

jaja1118
9. apr 2009

chichichi ja sa tesiiiim 🙂
mib mas ip

jaja1118
9. apr 2009

jaj aj ja mam ip 🙂

scarlette
9. apr 2009

caute babule,
mib, jaji, flock uzite si stretko 😉

mib
9. apr 2009

Uz ma ip aj flock. 🙂

Scarletka ahoj. A ty sa mas ako? Budes cez vikend doma alebo mate v plane nejaky program?

flock
9. apr 2009

mib - urcite zajtra volaj, za to nic nedas 🙂 to dobre poznam take situacie, aj preto som rada, ze muzicek isiel, aby maximalne vypol 🙂
ja sa snazim z negativneho (ze som ostala doma) vybrat to pozitivne (som sama doma - mozem si robit co chcem, ako chcem, mam tu same dobrotky) a utecie to ako voda.
juj, na sobotu sa uz velmi tesim 🙂 🙂 🙂

jarka_lv
9. apr 2009

🙂 mib my sme snehuliacikov este nikdy nemali keby si tak mala pravdu 😵 ....podla toho co ti povedala sestricka tak moj ET by mal byt teda v sobotu...dufam ze PiDG dopadne minimalne v jednom z embriok dobre 🙂

mib
9. apr 2009

Jarka a preco mate PiDG? Nejaka predispozicia? Nakoniec mozno budu robit aj v nedelu, ale asi mi sestricka nechcela slubovat, ked to nieje iste. Mat snehuliacikov je dobry pocit ... ale dolezite je, aby to "tvoje" embrijko bolo v poriadku a uchytilo sa hned teraz. 🙂

mib
9. apr 2009

Jaja, Flock, a na kedy sa vlastne dohodneme? Co takto o nejakej tretej?

jaja1118
9. apr 2009

o tretej je supis

flock
9. apr 2009

jaja, mib - ja mozem kedykolvek, tak co na to pani domaca? vyrazim asi skor, aby som to stretko vobec stihla 🙂

jarka_lv
9. apr 2009

preto mame PiDG lebo prve IVF som potratila v 9tt tak pri druhom IVF nam robili pre istotu PiDG a objavil sa nam v dvoch embrijkach dievcatkach turnerov syndrom a dve boli zdrave tie mi potom nasledne vlozili ale sa neuchytili

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre