ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

jaja1118
15. apr 2009

tak to je dobre,ze sme zase muuuudrejsie-----a aj to je dobre,ze nemusis znova cakat 14 dni

jaja1118
15. apr 2009

v pondelok-dufam,ze bude tiez fazuliatko 🙂

flock
15. apr 2009

super, to rychlo ubehne, tesim sa na tvoje fazuliatko 🙂

jaja1118
15. apr 2009

flock a uz ste aj hovorili o tom co bude dalej?ci ta posle naspet k tvojmu lekarovy?a pytala si sa na pn-ku?
fu ja som ale zvedava co?
dufam,ze nebudem skoro stara 😀

flock
15. apr 2009

doki povedal, ze aj na dalsom utz potvrdi srdiecko, tak mozeme hovorit o tom, ze som tehotna a vracia ma k mojmu gynekologovi. na PN-ku som sa nepytala, zatial to neriesim.
kto je zvedavy, ten sa vela dozvie 🙂 🙂

jaja1118
15. apr 2009

dakujem flock-v pondelok pojdem mudra .......
jaj a aj ti hovoril,ze ktory tt sa da pocitat-ci aj to az pri srdiecku-alebo sa to normalka pocita od poslednej menstruacie?

flock
15. apr 2009

zatial nechcel hovorit o tehu, az po srdiecku, ale scar mi poslala tuto linku, kde zadas poslednu mrchu a vyrata ti tt, napr. mne dnes vyratal 7 tt, mimi ma 5 tt, velmi pekne su tam popisana jednotlive tyzdne, kedy a co rastie a tak, vsak pozri. ja som dnes mesiac od ET.

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php

jaja1118
15. apr 2009

dakujeeem

flock
15. apr 2009

lucim sa, presuvam sa do spalne, posledne 2 noci sa akosi neviem vyspat, iba sa prehadzujem a zaspim az nadranom 😠 😠 😠

dobru noc 🙂

jaja1118
15. apr 2009

D.N. 🙂

scarlette
16. apr 2009

ahojte, ste vcera toho popisali 🙂

tina bolo tu viac kociek ktorym testy neukazali nic a napriek tomu boli tehu, drzim palce na dnesny vysledok
honey gratulujem k urodicke 😉
flock 🙂 vy ste uz aky velky...
jaja tehotentvo aj u nas rataju podla ms 😉

honey13
16. apr 2009

ahojte, scarlette, dakujeme za pochvalu, zajtra idem na transfer, dve mi vložia, som vypísaná na PN, tak oddychujem, kedy sa potom ide na odber krvi na hcg? beriem utrogestan a estrofem, v pohode znašam, tak sa teším a veríme s manželom v uspech, je to naše prvé IVF, tak pekny dnik

scarlette
16. apr 2009

honey ak sa nemzlim tak 14dni je kontrola hcg 🙂

honey13
16. apr 2009

dakujem, a čitam, že čakaš dvojvaječne dvojičky, tak to gratulujem, to je super, možno sa aj nám podarí a uchytia sa obe 🙂

adapa
16. apr 2009

Ahojte.Dnes som volala diabetologičke na výsledky inzulínovej rezistencie.Mám ich veľmi pozitívne ☹ .Objednala ma na 18.5.na vyšetrenie.Tak uvidíme,čo ďalej.

jarka_lv
17. apr 2009

ahojte babenky...pozeram ze od vcera tu nik nebol ☹ ved aj ja cele dni polihujem a robim co je v mojich silach aby sa embrijko uchytilo...baby po kolkych dnoch od ET by sa malo uchytit neviete ???neviem ci to bude s tym mojim testikom co som robila na 5den od ET ked dnes som sa docitala ze pregnyl sa nachadza v moci az 10dni ☹ tak to bolo predsa asi skoro nemyslite????

scarlette
17. apr 2009

jarka hej pregnyl to skresluje... skus na 12den po ET

jarka_lv
17. apr 2009

dik scarlett skusim ...vo stvrtok den pred krvou nech je clovek trosicku pripraveny na verdikt....stale ma popichava v maternici i ked som len 6den po ET nejak mam divny pocit i ked uz od vas viem ze treba mysliet pozitivne ale tie posity ma mylia...ty si vobec testovala?ci si to nechala na krv???

scarlette
17. apr 2009

jarka ja som tiez spravila testik, a den pred krvou tam bola dialnica, len mne tam zavadzal vikend tak som krv mala az na 16den po ET

jarka_lv
17. apr 2009

no ja som mala ET v sobotu a na krv sa zberam nahlasit na piatok buduci tyzden...myslis ze ma daju az na pondelok to by som mala tiez 16den po ET??

scarlette
17. apr 2009

ja som tiez mala ET v sobotu a na krv ma dali az v pondelok, to mi priamo oni povedali

scarlette
17. apr 2009

presne mi poveali o dva tyzdne v pondelok ze mam prist

jarka_lv
17. apr 2009

ahhha tak to vypada ze asi aj ja pojdem teda v pondelok...booooze to je este daleko 😠 dovtedy ak sa nahodou neuchyti tak aj mrcha moze priiiist 😠

scarlette
17. apr 2009

jarka moze ale povacsinou sa tak nestane, nakolko utrogestan ju brzdi

jarka_lv
17. apr 2009

vies preto to pisem lebo moj ET bol robeny az na 17den od mrchy koli PiDG ten to posunul....takze ja teraz mrchu cakam vo stvrtok buduci tyzden ...dufam ze marne budem cakat 😀

scarlette
17. apr 2009

budem drzat palce 😉

jarka_lv
17. apr 2009

diiik 🙂 pa.

honey13
19. apr 2009

ahojte, tak to mame dufame, že uspešne vložene, boli sme v piatok na et, vložili nam dve osembunkove embrija, na krv mam ist 4.5., tak sa tešime a oddychujeme, ako sa mate?

jaja1118
19. apr 2009

Ahojte kocky.
Vsetky mate take krasne slniecko?
Honey-vela vela lez a lenos.-a hlavne pozitivne mysli.
kocky-mna postihla spava choroba 🙂
vstavam o 1O.zaspavam o 14_zobudzam sa o 16.a o 21 uz zase spim 🙂
zajtra mam ultrazvuk-tak som zvedava-aj ked ma floc poucila....
peknu nedelu

scarlette
20. apr 2009

honey drzim palce a hlavne pekne oddychuj 🙂
jaja na vela spanku si zvykni 🙂 a ako sono, kedy ides ci si uz bola? nejake novinky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre