ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

majka212
29. jún 2009

dakujem 🙂 🙂 ani si neviete predstavit.. nemozem tomu uverit... 😵 vobec som tomu po negat. tehot. teste neverila... myslite, ze hcg 98 je OK? ci je moc dost nizke?

julietka
29. jún 2009

majka aj z 20tky sa kocky uz splhali na krasne vysoke hcg 😉

nugino
29. jún 2009

majka212..no to neviem ale v piatok sa na svoradovej stretneme...ja idem tiez 😉

majka212
29. jún 2009

nugino ok... na kedy si objednana? ja na 7.30... a to, ze ti zacina byt zle, je mozno OK... mne bolo zle ako na mrchu stale... teraz to trochu preslo, tak aj preto som si myslela, ze to nevyjde... a zazrak 😀 ale este sa nejdem tesim, to si necham az na piatok...

nugino
29. jún 2009

aj ja som v piatok na 7,30...mne je Ok ked lezim alebo sedim s tym ze to co som mala na obed by som pokjne vedela zo seba dostat - myslim vrchom 😀 vcera by som zjedla aj klince...dnes som musela nasilu aspon nieco...dufam ze sa budeme tesit dve v piatok 😅

flock
29. jún 2009

majka - graaaaaaaaatulujem, som ti hovorila, ze to netreba vzdavat, krvicka je dolezita!!!!! tak sa tesim na dalsie dobre spravicky v piatok, rovnako tak nugino - drzim palce 🙂 🙂 🙂

flock
29. jún 2009

mib, jaja, scarletka, szilvia, sylvia - stale na vas myslim, ako sa mate?

co poviete na dalsie stretko cez vikend 11.-12.07.2009 v pezinku? mozete prist alebo uz budete dovolenkovat?

majka212
29. jún 2009

nugino tak si musime vymysliet nejake poznavacie znamenie 😉

nugino
29. jún 2009

mna spoznas hned vysoka chuda hnede obdlznikove okuliare a co ty?

majka212
29. jún 2009

no, ja ma tiez okuliare, hnede vlasy... hadam sa spozname... a mozem sa spytat, ako sa volas menom? aby sme sa pripadne vedeli oslovit 😉

nugino
29. jún 2009

majka212 a ku komu si chodila, kto ti robil ET?

majka212
29. jún 2009

dr. Petrova... a po transfere nebola moc optimisticka... ked mi davala spravu, tak mi hovorila o postupe pri dalsom IVF... a ty chodis ku komu?
jaj, len dufam, ze 98 nie je malo... uz nech je piatok....

nugino
29. jún 2009

majka...ja tiez petrovej ale na trasfere nebola..bola v ruzinove pri porode a robila ma durechova...bola uplne v pohode nic som necitila vobec ma to nebolelo...spravu mi davala sestricka...ale precitala som si ju az doma zistila som ze mi dala ze mi pichli pregnyl ale pritom mi ho nepichli ☹ po odbere sme boli u nej s manzelom na pokeci a povedala ze to bolo ok...sice som mala iba 1 vajko ale dost silne a zivotaschopne...tak dufam ze ho tam stale mam susnaka maleho 😀
no co som citala tak pri dvojickach mala jedna baba po 14 dnoch hcg 1177...ale zase kamoska tiez po ivf zacinala okolo 300 - 400...ja by som oddychovala vela...jedla zeleninku ovocie, prechadzky a tak

majka212
29. jún 2009

no, mne odobrali 21 vajicok a tiez sa oplodnilo len jedno... 😒 ked mi ho vkladali, malo 4 bunky...ale tak tajne sme s manzelom dufali, ze bude bojovnik... 😉 ja som dnes bola na zaklade neg. testu radsej v praci.. pojdem este zajtra rozdat detom vysvedcka- ale to len na dve tri hodinky, a potom uz budem len doma oddychovat... len dufam, ze v piatok bude hcg aspon 500 alebo viac... dufam, ze neklesne... bolo by mi z toho isto ovela smutnejsie, nez keby mi dnes povedali, ze to nevyslo...

nugino
29. jún 2009

myslim ze dolezite je ze nie je 0...mne vkladali 8 bunkove na 3 den...takze najviac akosa mohlo dat sa vyvyjalo...malo vrtulu v zadku ako ja 😀
zajtrajsok je pekny den...ty do roboty ja do skoly a potom zase len oddych...kolko si cakal na vysledky?

majka212
29. jún 2009

nugino mala som volat o jednej.. no nedalo sa tam dovolat, zdvihli mi skoro az o pol druhej... ozaj, to mas zajtra skusku, vsak? drzim silno palce!

nugino
29. jún 2009

no mam...nie je tazka ale su to omacky ohladne EU ☹ aspon miz ajtrasok rychlo ujde a potom uz iba 2 dni 😀

jaja1118
29. jún 2009

Ahojte dievcata.
Majka gratulujem-a nech to HCG stuuuuuuupa......
ja nastupujem zajtra do nemocnice a v stredu ma caka amniocenteza.
flock ? mib? scarlet? zuzka? silvinky?
pozdravujem a prajem
pekny vecer

scarlette
29. jún 2009

majka gratulujem a verim ze hcg bude stupat 😵
jaja drzim na amnio palce nech to mas rychlo za sebou a dobre to dopadne 🙂
flock zatial v tom termine myslim nemam nic, este sa pre istotu spytam aj manzela ci je nieco o com neviem, obcas mi daco zabudne povedat 😀 😀 😀

u nas vsetko ok, dnes som bola na poradni a vsetko je ok, nastastie drzim pokope 🙂

jaja1118
29. jún 2009

flock-11-12-si pisem do kalendara a uz teraz sa tesim.... 🙂

derylka
29. jún 2009

ahojte babule.... kolko ste čakali cca na schválenie žiadosti od poisťovne..... my sa síce ešte len ideme objednať na prvú konzultáciu /akosi neviem prekonat obavy/ .. len chcem vedieť ešte o kolko sa nám to pretiahne.. 😖

scarlette
29. jún 2009

derylka zalezi od poistovne, ja mam spolocnu a trvalo to tri tyzdne 🙂

derylka
29. jún 2009

scarlette... ja Union... počítala som tak s mesiacom.. takže ako čítam ani som sa veľmi nezmýlila... 🙂

scarlette
29. jún 2009

deryl ten mesiac je myslim maximum takze v poho 😉

nugino
30. jún 2009

deryl ...ja mam spolocnu a mesiac som cakala...ja som podpisiovala papiere hned na druhej konzultacii...v predstihu aby sme mali cas zacat nieco riesit

bubina1
30. jún 2009

😀 Majka....ja som to vedela.....ja ked som si prečítala tu radostnu správičku až sa mi očká zarosilii.....tesim sa s tebou...... 😀 bodaj by to maj u nas takto krásne vyslo..... 😕

szilvia31
30. jún 2009

ahojte babulky 🙂
Majka drzim ti palce aby hcg stuplo poriadne vysoko a aby ti to do piatku rychlo ubehlo 😉
nugino tiez ti drzim palce 😉 ,aj ostatnym kockam
flock ako sa ti dari?ten vikend budeme na zabave,ale budem na vas mysliet.
my sa mame dobre,6 sa dozviem pohlavie,taka som zvedava 😀 ,babatko ja dost aktivne,ale mna to tesi aspon viem ze je v poriadku 🙂
prajem vam krasny den

kaciatko81
30. jún 2009

ahojte,
baby marsika najdem len v utorok alebo v stredu, ze?

flock
30. jún 2009

ahoj szilvia 🙂

len na tej zabave moc netancuj, ja som opatrne trsala na depesakoch 😀
tak ty uz budes vediet pohlavie? bola si na amnio alebo ides na ultrazvuk?
mna caka o tyzden amnio, takze potom budem chvilu doma 🙂

flock
30. jún 2009

kaciatko

marsik ordinuje utorky a stvrtky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre