ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

insolka
12. okt 2009

.....dakujem bubina viem že to majke tiež pred testom nevyslo ale ja som to tušila ved som ti pisala aspon zajtra nebudem tak nestastna prave som sa pekne vyplakala .....som stoho strašne smutna zajtra pojdem na test a budem vediet že už nič nečakam
☹ ☹ ☹

insolka
12. okt 2009

.aj tebe majka dakujem 😉 😉

insolka
12. okt 2009

kočky sa zblaznim som išla pozret či predsa len sa tam neojavila som bola tak zufala a predstavte si že že taka slabulinka sa tam objavila nemožem tomu uveriť je strasne slabulinka ale je ju tam vydiet 😅 😅 😅

majka212
12. okt 2009

insolka tak nezufaj, mozno nic nie je stratene!!!! drzim palceky!!!

a bubina tebe samozrejme tiez!!!!!!

bubina1
12. okt 2009

insolka teším sa s tebou.......

...za to ja som zase začala špiniť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

scarlette
12. okt 2009

bubina ty tiez nesmut, spinenie nemusi znamenat hned to co si myslis 😉 vydrz

bubina1
12. okt 2009

ved mne je to jasné...zatial to prežívam len s mierny stresom...este sa mi ms nespustila...

insolka
12. okt 2009

...bubina este ani ja nemam nič vyhrate ....a ty nesmuť stači že ja som hysterčila a možno bez príčiny .Ako si to hovorila?Chovat sa tak ako by sme mali drobčekov stale v sebe pokial to krv nepotvrdi držíííííííííím Ti palčeky hrozne moc 😉 😉 😉 😉

scarlette
12. okt 2009

lenpekne uzivaj utrogestan, az do vysledku z krvi...
ste sa bavili ci sa uziva aj po pozitivnom vysledku tak ano, po ukoncenom 12tt sa postupne vysadzuje...

bubina1
12. okt 2009

scarlett to sme vedeli, že sa utros užíva...len že či po krvi mame zbehnut aj na sulekovu lebo sa utros aj estradiol mína...

baby dakujem za povzbudenie....

insolka
12. okt 2009

...no bubi ved sme spolubojovníčky 😉 😉 tak si musime drťat palce cely čas si ma povzbudzovala a bola si ty ta optymistickejšia osoba a ja ti to strsne prajem tak ako ty mne strasne si mi cely cas pomahala a nechcem aby si smutila pokial nemas naozajstny dovod........ 😉 😉 😉

bubina1
12. okt 2009

zatial sa celkom snažím.....držat sa...len sa už bojim ist aj na záchod...... ☹

insolka
12. okt 2009

.uplne to chapem .ja by som sa tioež bala ..ja zase chodim stale sledovat testiky či nahodou čiarka nezmyzla a ona tam je stale 😀 😀 😀

takitak
12. okt 2009

baby držte sa ... 😉

insolka
12. okt 2009

..snažíme sa držať 😉 😉

insolka
12. okt 2009

mam otazku zajtra idem na krv musim ist na lačno?

szkyka
12. okt 2009

damy,mam otazocku,kedy staci zacat s predoperac. vysetreniami?

insolka
12. okt 2009

szykyka no predoperačne maju platnost mesiac tak cca aby si to do toho mesiaca stihla 😉 😉

szkyka
12. okt 2009

insol,DIK!

insolka
13. okt 2009

ahoj bubi práve som prisla z odberu ,ide ma slaktrafit vysledky budu až zajtra 😠 😠 😠

bubina1
13. okt 2009

ahoj, no tak to ma vobec neteší, pretože to znamená o jeden den stresu navyse...a ty mas este estradiol, alebo si si bola dat predpísat? ja davam zajtra rano poslednu, viac nemam,,,tak asi budem musiet zbehnut.... trpnem,m či mi nedojde ms....už 2 dni ma tak brucho bilí....bojim sa ist na zachod, aby som nezistila, že už prisla..je to strasné.....rano som bola už o pol 6 tej hore - som necedela spat, brucho ma tlačilo....takže ja neviem....test mam doma ale bojim sa ho urobit....síce vela už na tom asi nezmením..... 😖

insolka
13. okt 2009

.......ked ti niečo bude chybat tak Ti sestrička zajtra da recept som si aj ja vypitala a ked bude pozityv tak si pojdem vybrat recept na pokračovanie .Ja už asi tyžden nemožem spat v noci .Okolo 23h mi je tažko na žaludku a potom som do 4h hore ☹ ☹ si predstav ako som dnes vstavala a este do tej zimi ist no fuj

bubina1
13. okt 2009

no ja si ho budem musiet aj vybrat hned...lebo už na stredu večer nemam....ty mas väčšiu nadej , že aj iscaracky test bude pozitívny, po pozitívnom tehu teste.... mna brut boli brucho, je mi na vracanie....asi z nervov...ja tú ms nechcem.....

insolka
13. okt 2009

....bubi viem presne ako sa citiš 😒 😒 ....ale poviem Ti tak .........pozri sa že máš ešte dva pokusi keby niečo ja som sa tym po prvom nezdare utešovala ,vlastne sme sa s mužom utešovali obaja.

insolka
13. okt 2009

Ozaj ty berieš estradiol rano a večer? ja len jeden krat do dna .... 😨

bubina1
13. okt 2009

ja beriem rano aj večer estradiol.....
ako to je v poriadku, že mam este 2 pokusy....ale tiež asi až o pol roka je další....zase prejst všetkým týmto....my nemame ani mrazačikov.... a vekovo asi tiež už nie som najmladsia 😖....

insolka
13. okt 2009

.ani my sme na prvy raz nemali mrazačikov..ale dost bolo zufalstva všetko dobre dopadne 😉 😉 😉 Ak sa ťa smiem spytat kolko mas rokov?

bubina1
13. okt 2009

v decembri 33...presne na den tvojej registrácie na MK 😀

szkyka
13. okt 2009

bubi,od ktoreho dna beries estradiol?

insolka
13. okt 2009

jéj aj ja som decembrová jeden den pred Mikulášom 😀 mam 31

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre